Gönderen Konu: YENİ CİVİC VE 2004 VTEC2 CİVİC LE UZUNYOL İŞKENCESİ..  (Okunma sayısı 34180 defa)

SONE-R

Ynt: YENİ CİVİC VE 2004 VTEC2 CİVİC LE UZUNYOL İŞKENCESİ..
« Yanıtla #50 : Temmuz 02, 2009, 10:57:47 ÖS »
arkadaş hondadan memnun olmayabilir. ama bu gibi kişilerin sayısı bir elin parmaklarını geçmez.. diğer markalarda ise bu sayı daha fazladır.. herkese hondayı beğendirmek zorunda değiliz...

Hondaniel

« Yanıtla #51 : Temmuz 02, 2009, 10:58:29 ÖS »
alman fanatıgı degılız, konuyu ,mevzuyu marka fanatıklıgıne donusturmeyın.
bindiysen yorumlarını yaz o zaman.
ama gercekler ortada.
civic binenler crv ye binerse demekki tamamen şaşıracaklar.
alman arabalarına binerlerse ne olur bilemem.
Cıvıcten baska arabaya bınmedıgımızı nerden bılıyorsun?
Senı kendı gerceklerınle basbasa bırakıyoruym dostum.Al o zaman bır alman kurtul....burda bır sey katılımtırmıcam senle.

Hondaniel

« Yanıtla #52 : Temmuz 02, 2009, 11:00:30 ÖS »
honda dan degıl civic in sürüs konforundan ve eksık donanımlarından rahatsızlıgım.anlatamadım galıba.

arkadaş hondadan memnun olmayabilir. ama bu gibi kişilerin sayısı bir elin parmaklarını geçmez.. diğer markalarda ise bu sayı daha fazladır.. herkese hondayı beğendirmek zorunda değiliz...

SONE-R

« Yanıtla #53 : Temmuz 02, 2009, 11:04:34 ÖS »
honda dan degıl civic in sürüs konforundan ve eksık donanımlarından rahatsızlıgım.anlatamadım galıba.

arkadaşım sonuçta bu rahatsızlıkların hangi arabadan kaynaklandı? honda da.. o halde.. kelime oyunu oynamıyoruz sanırım :) rahatsız olabilirsin ama senden başka rahatsız olan 9 kişi daha bulamazsın...

Hondaniel

« Yanıtla #54 : Temmuz 02, 2009, 11:10:03 ÖS »
güzel kardesım burda anket yapmıyoruz. bulurum yada bulamam.kendıme yandasta aramıyorum.
herkes dusuncesını özgürce yazamayacaksa bu forum neye yarıyor?
bence civicler in uzunyol konforu berbat.
 2 x2 daha 4 .

arkadaşım sonuçta bu rahatsızlıkların hangi arabadan kaynaklandı? honda da.. o halde.. kelime oyunu oynamıyoruz sanırım :) rahatsız olabilirsin ama senden başka rahatsız olan 9 kişi daha bulamazsın...

dewir

« Yanıtla #55 : Temmuz 02, 2009, 11:13:12 ÖS »
9 kişimi ben bir kişi bile tanımıyorum

peki Hondaniel sana bi soru ama samimi cevap sendeki bu şikayeti yani uzun yol sıkıntısını bir başkasından daha duydunmu unutma samimi olucaksın  biz fanatiğiz sen objektif cevap ver fanatik değiliz aslında hondaya gönül vermiş insanlarız diyelim fanatiklik farklı bi olay

SONE-R

« Yanıtla #56 : Temmuz 02, 2009, 11:13:39 ÖS »
sen berbat dedin diye gerçekleri değiştiremezsin.. Civic uzun yolda gayet iyi arabadır... 2x2 = 5 :D :D
madem öyle başka arabaya bin.. sen sevmedin diye honda sana hondayı sevdirecek araba üretmez... yapacak bişey yok beğenmeyen birini zorla ikna edemeyiz.. biz hondamızdan memnunuz...

SONE-R

« Yanıtla #57 : Temmuz 02, 2009, 11:15:03 ÖS »
yani foruma yazdın tamam da ne yapacağız senin için? beğenmiyorsan satarsın olur biter.. ucuz fiyata satki elinden kolay çıkarabilesin nasılsa beğenilmeyen kötü bir araba :D :D

Hondaniel

« Yanıtla #58 : Temmuz 02, 2009, 11:18:22 ÖS »
duydum ve yakın akrabam olurlar kendileri. özelden telini vereyim konuş istersen.
lastik sesi,yol sesi,koltuk rahatsızlıgı, ince bi taş bile arabanın altında "tınn" diye ses cıkarır vs.
yeni civic te aynı eskiside. eskisi daha seri digerinden o kadar. sizi nasıl rahatsız etmıyor anlamadım.
bence ben samımıyım ama herkes degil.

SONE-R

« Yanıtla #59 : Temmuz 02, 2009, 11:20:06 ÖS »
ya ne samimi değili arkadaşım? ben 1 VTi, 1 CTR ve şimdi de 2006 Civic LS kullanıyorum... hiç şikayetim olmadı... sen nasıl bir araba bekliyorsun? C55 AMG gibi bişey mi isterdin?

Hondaniel

« Yanıtla #60 : Temmuz 02, 2009, 11:20:22 ÖS »
msg ların tamamını okuyun ltf. benım civic im yok crv var. ve ondan memnunum. kacıncı tekrarım.
yani foruma yazdın tamam da ne yapacağız senin için? beğenmiyorsan satarsın olur biter.. ucuz fiyata satki elinden kolay çıkarabilesin nasılsa beğenilmeyen kötü bir araba :D :D

SONE-R

« Yanıtla #61 : Temmuz 02, 2009, 11:22:47 ÖS »
ee tamam CRV kullan o zaman.. sen civiclere kötü dedin diye biz arabamızdan mı soğuyacağız? senin dediklerinin hiçbirine katılmıyoruz kendin çal kendin dinle... yani civic'in yok şu anda, civic'i kötüleyerek neyi amaçlıyorsun?

Esinti

« Yanıtla #62 : Temmuz 02, 2009, 11:23:51 ÖS »
Arkadaşlar bu konu cok uzamadımı.? kimler var HONDAM olsun camurdan olsun diyor biz elimizdekilerle sükretmeliyiz ufak tefek kusurlar olsada.kullanıcıya göre oda.. fazla uzamasın bu konu aynı konusmalar geciyor

Hondaniel

« Yanıtla #63 : Temmuz 02, 2009, 11:25:43 ÖS »
civicin piyasasını dusurmeye calısıyorum alla alla.ne soguyacan arabandan.katılırsın katılmazsın olur biter.

#KemaL

« Yanıtla #64 : Temmuz 02, 2009, 11:27:43 ÖS »
duydum ve yakın akrabam olurlar kendileri. özelden telini vereyim konuş istersen.
lastik sesi,yol sesi,koltuk rahatsızlıgı, ince bi taş bile arabanın altında "tınn" diye ses cıkarır vs.
yeni civic te aynı eskiside. eskisi daha seri digerinden o kadar. sizi nasıl rahatsız etmıyor anlamadım.
bence ben samımıyım ama herkes degil.

lastik sesi ? yol sesi ? evt burdaki herkez honda nın adamı herkez hondayı savunuyor.

dewir

« Yanıtla #65 : Temmuz 02, 2009, 11:28:05 ÖS »
evet arkadaşlar bu iş polemiğe dönüyor bencede fazla uzatmamak lazım olabilir kimi beğenir kimi beğenmez

#KemaL

« Yanıtla #66 : Temmuz 02, 2009, 11:32:03 ÖS »
bu ardkşa lamborghini diablo veya gallardo lazım gerçi onada bi kurp bulur.

honda121

« Yanıtla #67 : Temmuz 02, 2009, 11:56:25 ÖS »
Honda'nın lastik ve yol sesini hepimiz biliyoruz ve söylüyoruz. Emin ol ki bizim kadar kendi arabalarını yerin dibine sokucak kadar da objektif başka bir araba forum sitesi bulamazsın. Ama sen şikayetin amacını aşıp marka kötülüyorsun ki, buna ben dahil hiç bir forum üyesi kabullenmez. Ayrıca uzun yol işkencesi diyebilcek kadar beğenmediysen civic i, diğer kullandığın araçların golf vs. çok çok öte olması gerekir. Sürekli Mercedes S serisi, Bmw 7 serisi veya VW Pheteon kullanıyorsan işkence gelebilir, ama bu saydığın markaları kullanan biri için işkence ağır bir tabir kaçar. Lastik sesi, gerçekten kaliteli bir lastikle minumuma indirilebiliyor. Yol sesi için yalıtım vs. yaptırabilirsin, yada en uygun ve kesin çözüm müziğin sesini bir kaç volume artırabilirsin ki, herkes sever yolda müzik dinlemeyi zaten. Sizi ciddiye alıp bu kadar arkadaş yazma zahmeti gösterdi, ben dahil. Size tavsiyem forum üyeleri ile polemiğe girip marka kötülemek yerine daha yapıcı bir şekilde sorunlarınızı dile getirip paylaşmaktır.

ert16

« Yanıtla #68 : Temmuz 03, 2009, 12:23:12 ÖÖ »
yol ve lastik sesi dışında bir problem yok ..
honda121 e katılıorm daha yapıcı konuşmak lazım

hunace

« Yanıtla #69 : Temmuz 03, 2009, 08:03:15 ÖS »
güzel kardesım burda anket yapmıyoruz. bulurum yada bulamam.kendıme yandasta aramıyorum.
 2 x2 daha 4 .

düşünceni özgürce yaziyorsun zaten, kimse sana git duvara yaz demiyor. foruma değilde günlüğüne yazmış olsaydın, kimsenin görüşünü öğrenemeycektin. görüşlerin senin düşüncene ters düşüyor olması, özgür olmadığını değil bilakis düşünce özgürlüğü olduğunu gösterir.

"uzunyol konforu berbat" diyebilorsan, tavsiyem hummer kullanman. tarlada sürdün galiba civici :)

Hondaniel

« Yanıtla #70 : Temmuz 04, 2009, 01:00:52 ÖÖ »
1000 donumluk otoban tarlasında.
 2 x2 daha 4 .

düşünceni özgürce yaziyorsun zaten, kimse sana git duvara yaz demiyor. foruma değilde günlüğüne yazmış olsaydın, kimsenin görüşünü öğrenemeycektin. görüşlerin senin düşüncene ters düşüyor olması, özgür olmadığını değil bilakis düşünce özgürlüğü olduğunu gösterir.

"uzunyol konforu berbat" diyebilorsan, tavsiyem hummer kullanman. tarlada sürdün galiba civici :)

lordkaradavut

« Yanıtla #71 : Temmuz 04, 2009, 08:51:06 ÖÖ »
Bence artık kımse yazmasın bu sacma konuda uzamasın.Prım vermemek lazım.....

mali

« Yanıtla #72 : Temmuz 04, 2009, 02:35:00 ÖS »
Bu konu amacının dışına çıkıyor çoğumuz uzun yol yaptık kaç kişi şikayetçi?

Herkesin görüşü kendini bağlar herkesin beklentisi farklı

Hondaniel

« Yanıtla #73 : Temmuz 04, 2009, 06:11:43 ÖS »
zaten burda yazan 3-5 kişi. diğerlerinin cogu ya bu forumda degildir yada "seviyesiz yazı yazanlara" (düzgün uslubla yazanlara tesekkur ederim) bakıp konuya girmiyolardır.

"YENİ KASA VE ÖNCEKİ CİVİCLER UZUNYOLDA RAHATSIZ ARABALAR" diye facebookta grup açılsa eminin bu forumun katbekatı adam bulunur. kabul edelim rahatsız arabalar bunu herkes biliyo. donanım eksikliklerinin yanında saclarıda zayıf. VTİ dan sonrada düzgün motor üretilmedi. dizel sadece 2.2 cc var. en buyuk rakibi vw nin tsi ler, onlarda daha seri. bunları kabul edelim,edelimki HONDA bu konularda arge filan yapsın.

Herkese iyi sürüşler,  HONDA İSE ACCORD-CRV DERİM.. NOKTA........

SONE-R

« Yanıtla #74 : Temmuz 04, 2009, 08:04:46 ÖS »
hondadanyal; sen necisin arkadaşım? uzman mısın? biz memnunuz arabamızdan... uzun yolda fıstık gibi gidiyor, sana patates olanı denk gelmişse şansına küs...
« Son Düzenleme: Temmuz 04, 2009, 08:06:13 ÖS Gönderen: SONE-R »