Gönderen Konu: Kat. ve orta susturucu iptali  (Okunma sayısı 3831 defa)

Maverick

• Ziyaretçi
Kat. ve orta susturucu iptali
« : Aralık 15, 2005, 09:42:18 ÖS »
Arkadaşlar benım 98 hb 1.4 civicin  orta susturucu sizlere ömür acaba hani şimdi hazır el değmişken ortay ve kat iptali yapsam ne olur?tahmınımce cok bagırcak bende sılencerlı bı egsoz takıp yerıne gore cıkartsam fln nasıl olur ne kazanır ne kaybederım bı yardımcı olursanız sevınırım :?

ALG

• THT
« Yanıtla #1 : Aralık 15, 2005, 10:32:02 ÖS »
araba 1.4 .pek bisey bekleme.ama üst devirlerin biraz iilesir..hissedersin yani gittigin..alt devirler hissizlesecek..ama bana sorarsan guzel olur.. komple boru,silencer ve de-cat bisey guzel olur bence..

EROLL

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Aralık 15, 2005, 10:38:52 ÖS »
ses olur en azından  ben silencerli jUN replica aldım yeni deniyecegim ;-)

Maverick

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Aralık 15, 2005, 11:22:20 ÖS »
yok ztn performans namına bısı beklemıorum sadece hanı cok bagırıpta polıslerı pesıme takmak ıstemıorum :D  sılencerın etkısı ne kdar olur yanı sonra cunku gerı donusu olmıcagı ıcın kolay kolay

bu arada erol abı ne kadara aldın sorması ayıptır?pazar gunude ınsallah gorurum bı

EROLL

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Aralık 16, 2005, 01:35:18 ÖS »
pazara sana sölerim fiyatı..silencer da yaklaşık bi %70 düşürüyor sesi  bugün taktırıyorum pazara incelersin + tak cıkar parça zaten silencer biliyorsun duruma göre takılıcas işte.. :-D

Selçuk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Aralık 16, 2005, 04:25:20 ÖS »
Eğer arabanda pek bişe yoksa sadece egzoz yapma derim ben bi zaman sonra çok kafa ütüleyici gelcektir sana ama eğer motorundada bişeler varsa hazır eğzoz değişcekse yap derim.Hem gider hem öter...  ;2)

ALG

• THT
« Yanıtla #6 : Aralık 16, 2005, 05:50:33 ÖS »
filtre ve eksoz guzel olur bence..1.4 lerde cok sahit oldum..gercekten fena diil..