Gönderen Konu: civic ten acorda terfi etsemmi ne dersiniz?  (Okunma sayısı 1491 defa)

civicci35

civic ten acorda terfi etsemmi ne dersiniz?
« : Ağustos 23, 2009, 11:26:34 ÖS »
herkeze merhaba 2yılı aşkın 98 civic sahibiyim aracımdan memnunum ama sanırım artık değişimin zamanı geldi niyetim 2004 üzeri makyajlı cıvıc almaktı ancak 99/01 arası üretilen 99 model 2,0 motor accord denk geldi aracın fiyatı makul yani bu sıralar bütçemi zorlamadan alabilirim ancak daha önce kullanan arkadaşların düşüncelerini öğrenmek istedim araç tartışmasız hepimiz biliyoruz fakat bazı endişelerim var kullanım olarak seriliği nasıl ağır bir araç şehir içinde cıvıc gibi serimidir?motor ömrü nedir.?bakımları pahalımıdır?yakıtı vs.vs.yani konfor olarak tabiki cıvıc le kıyaslanmaz ancak bu sınıf arabalar ülkemizde pek rağbet görmüyor malum ileride değiştirmek istersek zorlanırmıyım öğrenmek isterim bu arada araç 160.bin de otomatik full bir araç fiyatı 16.000tl görüş ve deneyimleriniz konusunda yardımlarınızı bekliyorum şimdiden herkeze teşekkürler...

albaysali

Ynt: civic ten acorda terfi etsemmi ne dersiniz?
« Yanıtla #1 : Ağustos 24, 2009, 10:48:46 ÖÖ »
ben euro accord aldım o bile uçak gibi geldi  :gitar 99 amerikan kasa ex alacaksan hiç kaçırma .yakıt konusunda sürekli hergün bineceksen lpg taktırmalısın 2.000 motor zira.Performans konusunda söyleyebilecegim olumsuz bir şey yok.Alırken baktırman geren yer şanzıman .diger sorularına cevap şçşn honda markasına ait bir ürün olan accord oldugu için hepsi olumlu olacaktır.