Gönderen Konu: otomatik jazz arıyorum..  (Okunma sayısı 2848 defa)

chevalier.06

otomatik jazz arıyorum..
« : Eylül 09, 2014, 09:37:58 ÖS »
merhaba arkadaşlar.

Ankara da yaşıyorum ve otomatik jazz almaya karar verdim. şimdiki aracım 2004 megane 2 .

Otomatik vites aradığım için jazz ı tercih  ediyorum.  ama sanırım piyasa biraz yüksek. bulmak ta zor ...

boyasız ve düşük km li ve lpg li de bulmak zor. kullanıcılar otomatik vites konusunda (kullanım-arıza -memnuniyet) bilgilendirirse seviniri.

ayrıca aracın bakım arıza durumu nasıldır. Ankara daki kullanıcılar usta tavsiyesinde bulunabilirlerse sevinirim.

trendy83

Ynt: otomatik jazz arıyorum..
« Yanıtla #1 : Ekim 01, 2014, 07:53:28 ÖS »
arkadaşım benim jazz dan önceki aracım pejoydu ha bire ön takım yaptırıyodum bıkmıştım. Şimdi jazz a biniyorum tamircilerle muhabbeti unuttum. Nerdeyse can sıkıntısından arabanın neyini yaptırsam diyorum.ben memnunum. Ama jazz da lpg olayına girme bence.1. hem 8 bujili sistemimiz olduğundan titreşim olayı olduğunu söylüorlar hem de zaten araba az yakıyor. Ne takacan lpg yi.7 litre 8 litre benzin nedir ki şehir içi.ayrıca birde azami yük sınırından dolayı bazı jazzlara ve diğer model araçlara tüvtürk onay vermeyebiliyor. VERMEYEBİLİYOR diyorum ki bazı arkadaşlar çıkıp ne alakası var bende lpg var ben muayene yaptırdım demesin diye.Çünkü bizim jazzlar boş ağırlık ve max. ağırlık limitleri dahilinde lpg ye uygun değil.Şimdilik bunları yazayım sen yine birşey sorarsan fikirlerimi yazarım.

ozan_ozi35

Ynt: otomatik jazz arıyorum..
« Yanıtla #2 : Ekim 14, 2014, 09:13:42 ÖS »
Selamlar