Gönderen Konu: 2009 city Cam kaldırma modülü hakkında....  (Okunma sayısı 4692 defa)

bruceleeibo

Ynt: 2009 city Cam kaldırma modülü hakkında....
« Yanıtla #1 : Temmuz 07, 2017, 09:45:04 ÖÖ »
İnternetten  cam kaldirma modulu aldim kapi dosemesi sokme videosu resimli anlatimi varmidir acaba ben kendim yapayim diyorum

Mehmet S.

« Yanıtla #2 : Temmuz 07, 2017, 11:36:34 ÖÖ »
döşeme sökme işi zahmetlidir tırnakları kırarsan dahada düzen tutmaz ses yapar hocam bir dönem aracımda başıma geldi bilen birine söktür

ilhansr

• BLACK SNAKE FD6
« Yanıtla #3 : Temmuz 08, 2017, 08:07:57 ÖÖ »
Bende almak istiyordum. fakat elektrikçim bana, zamanla cam kaldırma motorunu bozuyor dedi taktırmadı :(
« Son Düzenleme: Temmuz 08, 2017, 08:08:41 ÖÖ Gönderen: ilhansr »

bruceleeibo

« Yanıtla #4 : Temmuz 13, 2017, 07:54:34 ÖÖ »
bir kaç gün önce kendim taktım aslında döşemeyi sökmeye gerek yok cam kaldırma düğmelerinin altındaki plastiği sökünce ordanda takılabiliyor fişi çekip araya modülü takıyorsunuz pembe kabloyuda kilide giden pembe kabloyta bağlıyorsunuz olay bitiyor.

motorları bozma olayınıda hiç duymadım herkes takıyor orjinalınde oolan araçlar var sanayi esnafı uğraşmak istemedimi yada parası az iş ise bahane uydurur eski arabamın sorununu çözemeyeceğini anlayan usta sen bu arabayı sat dedi böyle karekterler var şuan memnunum yalnız eskisi gibi park halinde camı az açık bırakmak istesem bırakamıyorum bide otomatik camları açsa iyi olurdu araç siyah güneşte kalınca içine oturulmuyor

ilhansr

• BLACK SNAKE FD6
« Yanıtla #5 : Temmuz 13, 2017, 08:02:48 ÖÖ »
bruceleeibo Arkadaş merhaba;
Bende Broadway, Getz gibi arabalarımın ikisi dede cam kaldırma modülü vardı. Çok kullanışlı bir cihaz. Fakat Hondam için bunu düşündüm servis orjinalini takalım diyor. Diğerleri randıman vermez diyor. Elektrikçiye gidiyorum Olmaz diyor hondanın camları yavaş inip kalkıyor diyor. Bu modül ona göre değil. Diyor Fakat çok istiyorum taktırmayı.

bruceleeibo

« Yanıtla #6 : Temmuz 13, 2017, 08:54:05 ÖÖ »
ilhansr merhaba valla ben bu araca uygun olanını aldım 100 tl ye sadece fişleri takıyorum bitiyor hızıda gayet normal kitliyorum bütün camlar tam açıkkan bile 5 metre uzaklaşmadan kapanıyor teker teker kapanmasıda bizim küçük akülere göre gayet mantıklı benim aldığım bu araca özel yapılan bir modül dediğim gibi kapıyı bile sökmesen takabilirsiniz