Gönderen Konu: Type-r FN2 Yardim  (Okunma sayısı 1799 defa)

Magellan

Type-r FN2 Yardim
« : Mart 17, 2011, 02:11:16 ÖS »
Merhaba arkadaslar kendime araba almaya karar verdim ve eskiden beri typer hastasi oldugum icin typer fn2 almaya karar verdim Yalniz size bi kac soru sormak istiyorum dun bi tane typer a baktim araba 2007 model 56 bin kmde bayandan o yuzdende cizikler bol yalniz teknik acidan problemler var mesala arka sag amortisor patlak sag arka teker freni calismiyor cunku arka sol balatalar bitmis olmasina ragmen sag taraf yeni gibi bide motorda calisirken yag kapagini soktugum zaman disari hava ile yag atiyor bide debriyaja bastigimda aractan girc diye ses geliyor bide enson olarak on tamponu biraz fazla dokundurmus cunku on tamponun heryerinden vida sallamislar sizce bu arabayi almaya deger mi malesef keseme uygun olarak sadece bunu bulabildim sizce bu araci almaya deger mi yoksa maliyeti beni oldurur mu ???

Simdiden cevaplariniz icin cok tesekkur ederim

doan

Ynt: Type-r FN2 Yardim
« Yanıtla #1 : Mart 17, 2011, 04:22:13 ÖS »
en başta sorunlu bi araba alacağınızdan biraz titizseniz en ufak bi sıkıntıda araçtan soğursunuz. yani ben olsam soğurdum. frenler çalışmıyor amortisör patlak motorda temiz değil kaporta skıntılı yani. tabiri caizse 9 kusurlu hareketin hepsini barındırıyor araç. emsalleriyle arasında çok fiyat farkı yoksa bütçeyi daha iyileri için hazırlayıp bi süre sonra iyisini alın derim ben