Gönderen Konu: Bir katilin bulunabilmesi için yardım isteği  (Okunma sayısı 8597 defa)

SPoRTeXHauST

• TeamHondaTurkey
  • Administrator
    • Volkswagen Türkiye
Bir katilin bulunabilmesi için yardım isteği
« : Ağustos 11, 2013, 06:24:02 ÖS »
İyi günler;

10.08.2013 gecesi (dün gece) Bursa - İnegöl'de son derece üzücü bir olay yaşanmış ve siyah bir Honda sürücüsü, emniyet şeridinde seyreden 5 kişilik profesyonel bisikletçi grubunun arasına dalarak 1 kişiyi öldürmüş, 2 kişiyi de yaralamış ve hemen ardından gaza basıp olay yerinden uzaklaşmıştır.

Olayla ilgili şahitlerin ve mağdurların anlattıkları, olay yerinde polisin ve savcının incelemeleri sonucunda, olayın tamamen kasıtlı olarak yapıldığı anlaşılmaktadır. Muhtemelen sürücü sarhoştu ve sadece eğlence için bu bisikletlilerin arasına dalarak bir can aldı. Ölen kişi kendisine gelen darbenin etkisiyle 30 metre sürüklendi ve feci şekilde yaşamını yitirdi. Cenazesi bugün Eskişehir'de kaldırıldı, ailesi perişan.

Polis olay yerinde araca ait parçaları aradı ve aracın siyah renkli Honda marka bir araç olduğunu tespit etti.

Olayla ilgili ayrıntılı bir haberi, aşağıdaki linkte bulabilirsiniz:

http://www.bursahakimiyet.com.tr/haber/bursa/bisiklet-yolculugu-bursada-olumle-bitti-30656.html

Sizden ricamız, olaya karışan şahsın Honda kulüplerinden birine üye olması ihtimalinden dolayı kendi içinizde bu canavarı sorgulamanız. Vicdan sahibi hiç bir insan, böyle bir olayın üzerinin kapatılmasına razı olamaz.

Bir şekilde bu olayla bağlantısı olabilecek kişilerden haber alırsanız, lütfen aşağıdaki iletişim bilgilerinden bana, veya polis ekiplerine bilgi veriniz. İlginiz için şimdiden teşekkür eder, iyi günler dilerim.

Ahmet Can YAKIŞIR
acyakisir@gmail.com
0505 206 60 69

kacaman

Ynt: Bir katilin bulunabilmesi için yardım isteği
« Yanıtla #1 : Ağustos 11, 2013, 06:48:39 ÖS »
böyle araştırmanız güzel bir fikir, fakat bu aracın muhtemelen servise gideceğini de düşünmek gerekir, belki hemen gitmeyecektir fakat servis kayıtları araştırılırsa da etkili bir araştırma olacağını düşünüyorum.

gecetilkisi

« Yanıtla #2 : Ağustos 11, 2013, 07:16:49 ÖS »
Arkadaslar bu polisin isi olay cok yonlu sorusturulur hatta arkadasin dedigi gibi belki kirilan parcadaki seri numarasindan ulasilabilir. Burdan bir sonuc cikacagini sanmıyorum

ilkercom

• Hasan İlker Çom
« Yanıtla #3 : Ağustos 13, 2013, 11:32:08 ÖÖ »
Dun haberlere cikti. Jandarma sahsi evinde yakaladi. Bisikletlilere lutfen dikkat edelim. Neticede bisiklet bir kultur isidir. Memleketin kulturlu bi evladini yitirdik.

34ozn88

• ULASAN GROUP
« Yanıtla #4 : Ağustos 21, 2013, 08:54:52 ÖÖ »
Dun haberlere cikti. Jandarma sahsi evinde yakaladi. Bisikletlilere lutfen dikkat edelim. Neticede bisiklet bir kultur isidir. Memleketin kulturlu bi evladini yitirdik.
haberi detayli okumak istiyorum... lutfen link atarmisiniz ?

wardomdrn

« Yanıtla #5 : Eylül 06, 2018, 09:11:20 ÖÖ »
bende merak ettim link atabilecek olan var mı?

hondatutkudur

« Yanıtla #6 : Ekim 02, 2018, 10:40:26 ÖÖ »
Hocam bunları yapabilenler insan değil ya. Yazık günah vallahi.