Gönderen Konu: yeni megene içler acısı  (Okunma sayısı 16433 defa)

Fitos

Ynt: yeni megene içler acısı
« Yanıtla #50 : Eylül 09, 2009, 10:21:40 ÖS »
volvo ile saab bence güvenlik konusunda referans... 2 yıl ncap'te 5 yıldız aldı diye renault'u dünyanın en güvenli aracı yapmak bence yanlış...
tabiki abi yane öle bnmkide makyajlı kasa yane bnm demek istediğim megane hafife alınacak araç değil mesela kuzenimde vardı modifiyeli 2005 vtec onu sattı şimdi 08 cıvıc aldı 2 sinide bndim hatta bi komşumuz var satıo cıvıcı sayıma alcaz onu bnde cıvıcı kötülemiorum ama unutmayalım megane yabana atılacak araç deil ve dünyanın en güvenli aracı biliyoruzki reno

onur1980

• onur1980
« Yanıtla #51 : Eylül 09, 2009, 10:28:16 ÖS »
konu nerelere gelmıs yauu :)

bülentgbrz

« Yanıtla #52 : Eylül 09, 2009, 10:31:37 ÖS »
ncap'te en ufak bir sorundan yıldız kırılıyor.vede bir çok yerde meganede şukadar hava yastığı felan var deniliyor acaba emniyet kemerleri takılmayınca o yastıklar ne işe yarıyor.bu yüzdende ülkemizde hava yastığıa değil karoser sağlamlığına ben dikkat ediyorum.japonlar bu konuda fransız ve italyanlardan 1 adım önde.

Tekos

• T.H.T İZMİR
« Yanıtla #53 : Eylül 10, 2009, 12:45:25 ÖÖ »
Konu çok felsefik bir boyut aldı arkadaşlar , konu aldı başını gidiyor. :D Renault Megane III den girdik Megane I sedana geldik ordan performanslarına , şimdi de ncap testlerindeyiz :D
ncap'te en ufak bir sorundan yıldız kırılıyor.vede bir çok yerde meganede şukadar hava yastığı felan var deniliyor acaba emniyet kemerleri takılmayınca o yastıklar ne işe yarıyor.bu yüzdende ülkemizde hava yastığıa değil karoser sağlamlığına ben dikkat ediyorum.japonlar bu konuda fransız ve italyanlardan 1 adım önde.

Fitos

« Yanıtla #54 : Eylül 10, 2009, 12:55:24 ÖÖ »
üyeler bilgili olunca böle oluyo kardeşim napalım bilgi fışkırıyo forumdan hehe :D

TTayfuNN

« Yanıtla #55 : Eylül 10, 2009, 09:41:52 ÖÖ »
Konu hakkaten kaymış gitmiş :)

Megane3 ün tipini hiç beğenmedim.Megane 2 sedan alırım daha şekil durur :)

İlan sahibi de amma şapşalmış :D

R£!$

• Ziyaretçi
« Yanıtla #56 : Eylül 10, 2009, 03:10:20 ÖS »
kusra bakmayına rkdaşlar aamcım konuyu daıtcamk deildi geri geleleim megane 3e bnce o sadece markayı kötülemek amaçlı yapılan bişi sıfırı bile 42 bn tl koleksiyon die bişi duyamaıdm:D adam özellikleri işaretlememiş bilee

CioBassWorLd

« Yanıtla #57 : Eylül 10, 2009, 03:17:35 ÖS »
ya ztn adam böle bariz hatalardan bıkmış ve gerçekten kötü ve ucuz hatalar buda kalıtenın dusuklugunu göz onune koyuyor ve ben bukadar iğrenç bi araç görmedim ya şu tipe yüze bak kepçük :)

pörtlek

• pörtlek,road runner
« Yanıtla #58 : Eylül 10, 2009, 03:46:32 ÖS »
kullanmasamda birçok araçla seyahat ettim.2 aydır kullanmama rağmen honda nın rahatı hiçbirinde yok.sanki araca sonradan katılan bir hacim ve cisim değilim de fabrika çıkışı malzemeyim o kadar dengeli.modifiye sevenler kızmasın aracın pek fazla modifiye kabul etmemesi mükemmelliğini ğösteriyor

R£!$

• Ziyaretçi
« Yanıtla #59 : Eylül 10, 2009, 04:31:57 ÖS »
ya ztn adam böle bariz hatalardan bıkmış ve gerçekten kötü ve ucuz hatalar buda kalıtenın dusuklugunu göz onune koyuyor ve ben bukadar iğrenç bi araç görmedim ya şu tipe yüze bak kepçük :)
renkler ve zevkler tartışılmaz ama emin ol bir çok kişi yeni megane çok beğendi parça kaliteside gayet ii olduna eminim o ilan sadece kötülemek amaçlı yapılan bir ilan eminim öle bir numara yoktur bile

CioBassWorLd

« Yanıtla #60 : Eylül 10, 2009, 05:31:10 ÖS »
ben eminim vardır böylebi numara çünü adam enayimi plakalı arabasının fotosunu koyup reklam etsin arabasının değerini düşürsün ve olan numaralarda bariz belli şaka gibi ;) ayriyetten ben arabanın yüzünü beğenmediğimi söyledim kepçük mepçukte işin makarası şimdi allah var bi 2010 civici koy bi bunu koy yan yana hangine bakarsın ;)

R£!$

• Ziyaretçi
« Yanıtla #61 : Eylül 12, 2009, 07:32:45 ÖÖ »
dedim gibi renkler ve zevkler tatışılmaz ama gerçekten son aksa cıvıclerin şekli hoşuma gitmio gerçketen herkes çok beğendi son cıvıcleri ama hoşuma gitmio ama bi önceki kasa bnce daha hoş duruoo

CioBassWorLd

« Yanıtla #62 : Eylül 12, 2009, 03:17:42 ÖS »
tabi zevk renk ayrı olay bişi denmez benim demek istedigim yenı civic yeni meganeden çok daha yakışıklı ki ztn bunun kanıtıda yollardaki civicler ben izmirdeyim daha bitane yeni megane görmüş değilim alakasız olcak ama insignia da yılın arabası olmuş çok gzlmiş fln filan reklamlar yaptılar övdüler onuda ya gördüm 1-2 tane hayal meyal hatırlıyorum :)