Gönderen Konu: İZMİR/ Fk Angel larımda xenon sonuç vermedi ne yapabilirim?  (Okunma sayısı 8114 defa)

a_ozgur

• Ziyaretçi
   Arkadaş lar yaklaşık 5 ay önce 98 hb civic aracıma fk angel farlar aldım...aydınlatması yeterli değildi gecen gün gidip xenon 8000k taktırdım fakat o da cırtttt #-o 

duydumki farların içi açılıp mercekler değiştiriliyormuş.bu konuda izmirden bana yardımcı olabilecek biri biliyormusunuz arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum....? lütfen yardımcı olun kafayı yicemm ;D

Onu-R

Ynt: İZMİR/ Fk Angel larımda xenon sonuç vermedi ne yapabilirim?
« Yanıtla #1 : Ekim 24, 2006, 04:39:34 ÖS »

Yani mercekler kalitesiz olduğu için 8000k xenon bile iyi göstermedi mi diyorsunuz?

type-RRR

« Yanıtla #2 : Ekim 24, 2006, 06:21:41 ÖS »
dostum izmirde girne caddesinde crony audio var  yarın açıyolar dükkanı onlar halleder
burayı mert tavsiye etti dersin;)

a_ozgur

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Ekim 26, 2006, 09:16:44 ÖÖ »
Onu-R  merhaba....

yaa mercekler pert yada ampüller kötüü ....peki merceklerle ilgilii değişim sonuç veriyorrmu? birde fk merceklerdee xenonla sonu alınıyormu?

a_ozgur

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Ekim 26, 2006, 09:19:02 ÖÖ »
type-RRR  /mert  merhaba....

dostum orayı biliyorum ,hattaa benim anfileri o takmıştı. reno5 li bi arkadaş değilmi?:) ama oranın böle bişey yaptıgını bilmiyordum.saol mert bi konuşayım bakalım.

a_ozgur

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Ekim 26, 2006, 09:21:50 ÖÖ »
yarın xenonları da bi kontrole götürücem taktırdıgım yere...xenonlardadaa bi problem varmış gibi ..çok ilginç aydınlatmasında yeree hare hare sarı lekeler vuruyor...bi arkadaşım bu hatalı mapüller dediii ..yarın bellii olucak herşey..

type-RRR

« Yanıtla #6 : Ekim 26, 2006, 10:00:52 ÖÖ »
xenonlar garantili değilmi değiştirsinler ozaman

a_ozgur

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : Ekim 26, 2006, 05:18:41 ÖS »
 \:D/ bakalım herşey yarın belli olucak

sertackes

« Yanıtla #8 : Ekim 26, 2006, 08:31:22 ÖS »
ben de FK angel kullanıyorum. 6000K cyclone zenon taktırdım. aslında gayet memnunum, ortalık bembeyaz oldu, uzunları yakınca gece lambası gibi gelmeye başladı gözüme.
fakat mercek değişimde mutlaka bir artı olacaktır.

a_ozgur

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : Ekim 27, 2006, 01:37:23 ÖS »
Selam ......

şimdi sanayiiden geliyorum arkadaşlar.xenonları taktırdıgım yere gittimm, ampülleri değiştirdikk fakat sonuç aynıı,yerlerde hare hare sarı lekeler ve aydınlatmada sorun devam ediyor...aydınlatma kötü değil fakat xenon aydınlatmasına göre daha kötü...sanırım merceklerin genel yapısı bu arkadaşlar...mercekleri değiştirme yerine sıfır sonar angel farlar alıcam sanırım...çünkü izmirde farların içini açıcak ve mercekleri değiştirecek bi baba yiğitt yok ...keşke istanbulda olsaydım...arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum...bi fikri olan varmı?
yada istanbulda bana bu konuda yardımcı olacak biri varmı?

mc pherson

« Yanıtla #10 : Ekim 28, 2006, 02:05:23 ÖÖ »
Bu site size yardımcı olacaktır...

http://forum.geceucusu.com/

Alp

« Yanıtla #11 : Ekim 28, 2006, 10:01:48 ÖÖ »
geceucusun'da bu gibi sorunlar için...Megane II'lerden çıkma VALEO mercek alıyorlar...angelları açıp kalitesiz olan mercekleri VALEO'LARla değiştiriyorlar...sonuç harika oluyor...İzmir'de yapabilecek bilmiyorum..Fakat istanbul'da çok var...

gokhan035

• Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : Ekim 28, 2006, 12:58:06 ÖS »
Selam ......

şimdi sanayiiden geliyorum arkadaşlar.xenonları taktırdıgım yere gittimm, ampülleri değiştirdikk fakat sonuç aynıı,yerlerde hare hare sarı lekeler ve aydınlatmada sorun devam ediyor...aydınlatma kötü değil fakat xenon aydınlatmasına göre daha kötü...sanırım merceklerin genel yapısı bu arkadaşlar...mercekleri değiştirme yerine sıfır sonar angel farlar alıcam sanırım...çünkü izmirde farların içini açıcak ve mercekleri değiştirecek bi baba yiğitt yok ...keşke istanbulda olsaydım...arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum...bi fikri olan varmı?
yada istanbulda bana bu konuda yardımcı olacak biri varmı?

İstiyosan Bornova da arkadaşım sonar angellarını satıyor onları alabilirsin ;) far açma konusunda izmir de yapıcak yer var sen yeter ki merceği bul baba yiğit bizden :) kaç tane farın içini açıp siyaha boyattık, YANMAYAN ANGELLARI TAMİR ETTİRDİK, su alan farları açıp tekrar silikonlattık vs.... merceği bulduktan sonra, farı sabah verirsin akşama tertemiz yapılmış alırsın, hatta su alan orjinal halinden daha sağlam olduğu kesin halde... 3. sanayi de bahsettiğim yer, Pro Sport un 3 dükkan sol tarafında Güneş oto var, orda Uğur u bul, beni Gökhan gönderdi diyip derdini anlatırsan her türlü yardımcı olur ;)

sürüngen

« Yanıtla #13 : Ekim 28, 2006, 03:26:19 ÖS »
gökhancım benide bi yere göndersene be kardeşim..neresi olursa farketmez valla ;D konuda önemli diil :dissiz

a_ozgur

• Ziyaretçi
« Yanıtla #14 : Ekim 28, 2006, 05:07:23 ÖS »
gökhan merhaba...

abi sonar ları alalımda onlardada aynı sorun çıkarsa napcazz? peki abi senin fikrin ne? mercekleri alırız fakat takribi işçilik ne isterler abi biliyormusun? bide abi arkadaşının sonarlarına kaç para istiyor? tel versene arıyım...0505 3514467 arman özgür

ACİL GÖRÜŞELİM ABİ KAFAYI YİCEM BU FARLARLA

a_ozgur

• Ziyaretçi
« Yanıtla #15 : Ekim 28, 2006, 05:09:49 ÖS »
umut yoksun bilader yaa.....nerelerdesin?araba ne oldu?

a_ozgur

• Ziyaretçi
« Yanıtla #16 : Ekim 28, 2006, 05:13:38 ÖS »
mert merhaba....(type-RRR)

kanka crony e gittim ama ufuk olmaz dedii...bakalım başka neler ayarlayabilirim..gökhan yardımcı olucak sanırım dur bakalım...

gokhan035

• Ziyaretçi
« Yanıtla #17 : Ekim 29, 2006, 04:50:05 ÖS »
gökhancım benide bi yere göndersene be kardeşim..neresi olursa farketmez valla ;D konuda önemli diil :dissiz

:dissiz  :dissiz  :dissiz Valla seni Terakki Servis e  gönderiyorum Umut cum bir an önce hallet artık şu sürtüğün tamirini de yollarda görelim artık özledik valla ;) Diyorum bi akşam arıyım gelsin ufak bi buluşma yapalım hemen sonra hatırlıyorum sürtük servis te uyuz oluyorum tabi :( neyse kardeşim hayırlısı neyse o olsun inşallah...

gokhan035

• Ziyaretçi
« Yanıtla #18 : Ekim 29, 2006, 04:58:13 ÖS »
gökhan merhaba...

abi sonar ları alalımda onlardada aynı sorun çıkarsa napcazz? peki abi senin fikrin ne? mercekleri alırız fakat takribi işçilik ne isterler abi biliyormusun? bide abi arkadaşının sonarlarına kaç para istiyor? tel versene arıyım...0505 3514467 arman özgür

ACİL GÖRÜŞELİM ABİ KAFAYI YİCEM BU FARLARLA

Arman valla sonar angellar satıldı, zaten sonar ların mercekleriyle FK ların mercekleri arasında ne kadar fark var  bilemiyorum, bence herkesin onay verdiği megane II lerin merceklerinden bul sonra onları taktırması vs kolay iş, sen mercekleri bulduktan sonra da farı sökme merceklerin değişimi silikonlayıp tekrar takma vs hepsine 60 ytl ye konuştum arkadaşımla, bence gayet uygun fiyat yine de sen bilirsin tabi... Başka da yardım edebileceğim bişey varsa burdayım grsz... ;)

a_ozgur

• Ziyaretçi
« Yanıtla #19 : Ekim 30, 2006, 09:29:33 ÖÖ »
Gökhan sadece megane II  lerin mercekleri mi oluyor yoksa bütün mercekler uyarmı ? işçilik fiyatı uygun mercekleri netleştirelim gerisi kolaymış? gökhan tel in ne bilader, burdan yazışma uzun sürüyorr...biran önce çözmek istiyorum bu işi...

a_ozgur

• Ziyaretçi
« Yanıtla #20 : Kasım 02, 2006, 09:46:36 ÖÖ »
arkadaşlar sorunun H3 yerine H1 takılması oldugunu düşünüyorum...mercek değişiminden önce taktırdıgım yerle konuştum H3 getirip deniycez..Fk larda kısalar H3dü.Ellerinde H3 olmadıgı için H1 takmışlardı...kısacası sorun buysa takan yerin hatası...c.tesi H3ler takılacak sorun çözülürse firmanın başına ii bi ekşiycemm...hadi bizim işimiz bu değil takanlardamı bilgisiz be abiiii...  ](*,)