Gönderen Konu: (DENETLEME) MUTLAKA OKUYUN  (Okunma sayısı 2381 defa)

serdar_ay

(DENETLEME) MUTLAKA OKUYUN
« : Nisan 05, 2010, 01:22:15 ÖS »
arkadaşlar pazar günü gezerken çevirmeye girdim trafik kontrol hemen aldılar sağa beni ve direk araçta abart var dediler ehliyet ve ruhsat aldı baktı egzost tan bağlıyordu aracı ama bikaç dil döktüm kurtardım ama adamın önemle söylediği şeyi paylaşmak istedim sizinle istanbul genelinde 15-25 nisan tarihleri arasında araçlarda abart denetlemesi yapılacak dedi ozaman kaçamazsın ama dedi aklınızda olsun 15-25 nisanda abart araçları kovalayacaklar dikkat edin arkadaşlar !!!!!!!!

sile_fatihi

Ynt: (DENETLEME) MUTLAKA OKUYUN
« Yanıtla #1 : Nisan 13, 2010, 09:09:13 ÖÖ »
arkadasım baglayacak adam her türlü baglar kacmak gereksiz. bende polisim arkadasları bu sekilde korkutmayın bazıları uygulamaya giriyor böyle hurafeler yüzünden korkuyorlar arabam baglanacak diye sonra uygulamadan kacmaya kalkıyorlar daha büyük hata olusturuyorlar. sonrada arkadan bir mermi yiyorlar. yazık... hepimiz insanız durun derdinizi anlatın cok olsa baglar ceza yazar söktürürsün olay biter. kimseyi korkutmaya gerek yok. keske bana denk gelseniz birde honda üzerine derin bir sohbet etsek. neyse...

serdar_ay

« Yanıtla #2 : Nisan 13, 2010, 09:30:37 ÖÖ »
walla ben anlattığın gibi bahsetmedim ama yinede seninde dediklerin doğru benim demek istediğim gaza basarken dikkatli olun boşuna ceza yemeyin demekti sadece dikkat olsun bunlarda güzel şeyler  :)

poseidon999

« Yanıtla #3 : Nisan 13, 2010, 10:23:42 ÖÖ »
Hafsonu aksaray'a gittim. Ivır zıvır parça almak için.
Bir dükkan sahibinle muhabbete girdik. adam öyle sallıyor ki
İstanbulda benim arabamı bağlayacak polis doğmadı daha diye falan filan...
Hiç tartışmadım helal olsun dedim ayrıldım yanından.

Polis istedi mi bağlar. Dik yapmayacaksın. Fatih sen içindesin daha iyi bilirsin.
Araçlarımıza yürürlükteki kanunları uygulayacak olsalar. Ömrü billah bağlarlar.
Yok bu parça satışı serbetsmiş de satılan şey arabaya koyulunca mı yasak olurmu falan hikaye bunlar.
Bırakın bizim filtreli yaylı, jantlı, headerslı araçlarımızı. Anne babalarımızın kullandığı standart ötesi araçlara bile
çok rahat bir çok maddeden ceza keser.
Onun için yetkiliye rüzgar yaparsan elindeki yetkiyi kullanır, bunu engelleyemezsin.

Bkz. 1-2 ay önce milet vekiline ehliyet ruhsat sorup görmeden bırakmayan polis.

adyobatik

« Yanıtla #4 : Nisan 13, 2010, 05:53:55 ÖS »
aynen öyle,böyle zamanlarda dayın varsa ne ala,ama yok ise rüzgarın esiş yönüne doğru eğileceksin,yoksa aracındaki teybe bile ceza kesebilir,ya standart araç olsun isterse,durdurur bana bu aracın standart olduğunu belge ile ispatla der,seni boşu boşuna muayeneye yollar,bakın dikkat edin,fabrikadan çıkmış standart araca bile yapabilir bunu,malesef kurallarımız insan için değil,robot için,burdada görevlilere verilmiş yetki,iyi niyetliler halden anlayıp bırakıyor,kötü niyetliler rüşvet yiyor,kafasına göre davrananlar gıcık olduğuna giydiriyor,bu türkiyenin gerçeği