Gönderen Konu: CRX Del Sol Full Kaporta FIRIN Boya - Tavsiyeleriniz  (Okunma sayısı 6335 defa)

06AN6173

CRX Del Sol Full Kaporta FIRIN Boya - Tavsiyeleriniz
« : Mayıs 20, 2009, 01:04:02 ÖÖ »
Merhaba arkadaşlar,

Ben kum gri renginde olan aracımın rengini siyaha çevirmek istiyorum ve bugün sanayide eş dost vesilesiyle gittiğim 4-5 kalite kaporta boyacıdan 3-5 bin TL araılığında full kaporta + fırın boya fiyatı aldım. Hepsine dediğim laf dalga mı geçiyosun oldu ama tabi bilemiyorum piyasasını. Ankarada mı bu kadar pahalı, yoksa arabayı spor araba görüp mü fazla söylüyorlar.  Hepsine eş dost vesilesiyle selamla filan gittim halbuki, sanmıyorum da spor görünümlü bi araba, sahibinde para vardır diye düşünceklerini.

Sonra son olarak tam kafa dengim son bi yere gittim sormaya, 2Bin TL'ye aracını siyah sedef boyanmış halde 25 gün sonra alır gidersin dedi. Diğerlerine nazaran evet fiyat oldukça kıyak, kaliteli işçiliği de var, vuruk kırığını filan da tamir etcek, çekiçlik 3-5 yer var onları halletcek ve fırın boya. En önemlisi sedef siyah yapcak.

Ne dersiniz?

Ankarada daha uygun boyayan kaliteli biyer varmıdır bildiğiniz.

teşekkürler.

firstcevher

Ynt: CRX Del Sol Full Kaporta FIRIN Boya - Tavsiyeleriniz
« Yanıtla #1 : Mayıs 20, 2009, 01:14:54 ÖÖ »
yaa kanqa naptın sen? ben serviste komple boyatmayı düşünüyorum bana 3.000 fiyat çektiler :D adamlara abartıo buluruz inşallah güzel bi yer sen takma kafana ;) tavsiyesi olanlar varsa yazarsa çok makbule geçer...

Kemall

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Mayıs 20, 2009, 01:40:02 ÖÖ »
ucuzuna kaçmayın, sonra üzüyor insanı

BLACK ORANGE

« Yanıtla #3 : Mayıs 20, 2009, 04:35:34 ÖS »
boya işi şakaya gelmez kardeşlerim bencede kaliteli olan hangisi ise ona bakın derim ...

sinem

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Mayıs 20, 2009, 06:20:39 ÖS »
boya işi şakaya gelmez kardeşlerim bencede kaliteli olan hangisi ise ona bakın derim ...
aynen katılıorm ıst olsaydı tanıdıgım vrdı ama ankarada olmadgm ıcın yrdımcı olamıcm..

aviator35

« Yanıtla #5 : Mayıs 20, 2009, 06:31:47 ÖS »
aynı şekilde izmirde yardımcı olurduk...

06AN6173

« Yanıtla #6 : Mayıs 22, 2009, 01:04:51 ÖÖ »
ankaradaki deneyimli arkadaşlar, önerilerinizi ve görüşlerinizi merakla bekliyorum

mc pherson

« Yanıtla #7 : Mayıs 22, 2009, 02:30:18 ÖÖ »
Bar ile bir konuşun derim,zira şu an onlarla çalışan boyacı 10 numara  >=ok

altunparmak

« Yanıtla #8 : Mayıs 22, 2009, 12:00:35 ÖS »
benım tanıdıgım kalıtelı 4*4 lük işciligi  olan usta war
komple 2000-2500tl arası boyuyu,servistekı ustalara 5 basar ;)
« Son Düzenleme: Mayıs 22, 2009, 12:02:56 ÖS Gönderen: altunparmak »

L3v3nT

« Yanıtla #9 : Mayıs 22, 2009, 09:36:52 ÖS »
Hemşoo senin olayı bu cumartesi çözelim ben el atcam ;) :d

firstcevher

« Yanıtla #10 : Mayıs 23, 2009, 12:24:59 ÖÖ »
yaa kanqa bırak yaaa... alalım elimize iki tane fırça boyayalım ahmetin arabayı nasıl fikir? bizden ala ustamı olur?

mar1lyn

« Yanıtla #11 : Mayıs 23, 2009, 12:33:09 ÖÖ »
Merhaba arkadaşlar,

Ben kum gri renginde olan aracımın rengini siyaha çevirmek istiyorum ve bugün sanayide eş dost vesilesiyle gittiğim 4-5 kalite kaporta boyacıdan 3-5 bin TL araılığında full kaporta + fırın boya fiyatı aldım. Hepsine dediğim laf dalga mı geçiyosun oldu ama tabi bilemiyorum piyasasını. Ankarada mı bu kadar pahalı, yoksa arabayı spor araba görüp mü fazla söylüyorlar.  Hepsine eş dost vesilesiyle selamla filan gittim halbuki, sanmıyorum da spor görünümlü bi araba, sahibinde para vardır diye düşünceklerini.

Sonra son olarak tam kafa dengim son bi yere gittim sormaya, 2Bin TL'ye aracını siyah sedef boyanmış halde 25 gün sonra alır gidersin dedi. Diğerlerine nazaran evet fiyat oldukça kıyak, kaliteli işçiliği de var, vuruk kırığını filan da tamir etcek, çekiçlik 3-5 yer var onları halletcek ve fırın boya. En önemlisi sedef siyah yapcak.

Ne dersiniz?

Ankarada daha uygun boyayan kaliteli biyer varmıdır bildiğiniz.

teşekkürler.

delsolların öyle yada böyle sokmeye başlayınca neyi tutsanız elinizde kalıyor plastik parçalar özellikle
hele plastikleri kaldırınca içerde çürüklerle karşılaşılaşılıyor büyük oranla çok enteresan yerlerden su yürüyor direkler bagaj vs
vuruklar ezikler vs de warasa kaporta masrafı iyice yükseliyor
del sol ve crx leri adam etmek para istiyor anlatmak istediğim :)
sizin araçta var yada yok demek istediğim eski ve spor ve t-top bir aracın boya masrafı daha yeni std bir araçtan her halukarda pahalıya maloluyor
kaç tlye çıkar bilmem ama herşeyin 4 4 lük olacağından emin olun garanti alın bunlar tamamise fiyatıda çok takmayın elbet bi yol bulunur

L3v3nT

« Yanıtla #12 : Mayıs 24, 2009, 12:42:01 ÖS »
yaa kanqa bırak yaaa... alalım elimize iki tane fırça boyayalım ahmetin arabayı nasıl fikir? bizden ala ustamı olur?

Kanqa senin sprey Boya ile boyayalım zuhahaha :d :d :d

Kemall

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : Mayıs 24, 2009, 02:28:09 ÖS »
folyo kaplat , hem dayanıklı hemde daha ucuza gelir