Gönderen Konu: CAM FİLMİ - ucuz film- pahalı film ?  (Okunma sayısı 207865 defa)

demirozdemir

Ynt: CAM FİLMİ - ucuz film- pahalı film ?
« Yanıtla #50 : Kasım 23, 2009, 06:02:59 ÖS »
Dostum bende 2007 Civic var. Aksarayda 50 liraya yapan bi ustaya yaptırdım. Gören tüm arkadaşlarım da orda yaptırdı. Adam işinin ustası. Oradaki esnaf da tanıyor. 20 yıldır aynı işi yapıyormuş. Ben onu tavsiye ederim. Hiç boşuna markaya 500-600 lira ödeme derim. Zira film kalitesi hemen hemen aynı.

BİROL

« Yanıtla #51 : Kasım 24, 2009, 10:00:33 ÖÖ »
abi yaptır artık şu filmi  :)  :)

honda121

« Yanıtla #52 : Kasım 24, 2009, 12:58:19 ÖS »
Cam filmde kalite önemli arkadaşlar, 5 liralık film için kanser olmaya gerek yok bnce :)

burak87

« Yanıtla #53 : Kasım 25, 2009, 11:02:25 ÖÖ »
Dostum bende 2007 Civic var. Aksarayda 50 liraya yapan bi ustaya yaptırdım. Gören tüm arkadaşlarım da orda yaptırdı. Adam işinin ustası. Oradaki esnaf da tanıyor. 20 yıldır aynı işi yapıyormuş. Ben onu tavsiye ederim. Hiç boşuna markaya 500-600 lira ödeme derim. Zira film kalitesi hemen hemen aynı.
osman abiden mi bahsediyorsun yoksa :D

ENG

« Yanıtla #54 : Kasım 25, 2009, 11:28:27 ÖÖ »
aksarayda turan abi var (turan oto) onunla cam film için olmasada her türlü tanışmalısınız. acayip muhabbet.

demirozdemir

« Yanıtla #55 : Kasım 25, 2009, 11:48:01 ÖS »

Osman değildi adı. Teknotuning var aksarayda. Internetten adresini bulabilirsiniz. Hatta eski kasa modifiyeli çok güzel siyah bir civici olan arkadaşın dükkanı. Oraya bağlı çalışan bi usta. Adını hatırlayamıyorum, ama eşgalini verebilirim :-) Kısa boylu, toplu, esmer, başı açık, 40 yaşlarında bir abi. İşinin de ehli. Tavsiye ederim.

burak87

« Yanıtla #56 : Kasım 26, 2009, 08:26:01 ÖÖ »

Osman değildi adı. Teknotuning var aksarayda. Internetten adresini bulabilirsiniz. Hatta eski kasa modifiyeli çok güzel siyah bir civici olan arkadaşın dükkanı. Oraya bağlı çalışan bi usta. Adını hatırlayamıyorum, ama eşgalini verebilirim :-) Kısa boylu, toplu, esmer, başı açık, 40 yaşlarında bir abi. İşinin de ehli. Tavsiye ederim.
orayı da biliyorum onlarda iyi yapıyo ama ben osman abi ye yaptırdım hatta 3 araç götürdüm hepsi çok güzel olmuştu :D

fsunnetci

• http://www.TeamHondaintegra.com
« Yanıtla #57 : Kasım 26, 2009, 09:07:26 ÖÖ »
Para var huzur var:) Konuyu açan arkadaşım En dandik film bile 2 sene gider bunu bil.İstanbul polisleri zaten aracında gördümü o filimleri bizzat kendi sökecektir zaten :) o yüzden cam filmine fazla para verme 69TL ye şirinevlerde film çeken firmalar var işçilikte güzel.Aksarayda ki elemanlar tam bir dangoz arabadan anladıkları yok ve de çok sıra bekliyorsun..

Saro

• Ziyaretçi
« Yanıtla #58 : Kasım 27, 2009, 08:26:44 ÖS »

Bahsedilen usta şahin Usta:) Parasını kesmeyin iyi film yapın diyin gerçekten çok iyi film yapar ayrıca tavana folyoda çekebiliyo

mehmetisler

• Ziyaretçi
« Yanıtla #59 : Kasım 29, 2009, 08:44:34 ÖS »
bence hiç çektirme çünkü emniyet affetmiyor :=)

wallace_son

• AutoShow 2006
« Yanıtla #60 : Kasım 30, 2009, 08:24:17 ÖS »
anadolu yakasında ucuza film yapan biyer var mı? 50-70 civarlarında ???

demirozdemir

« Yanıtla #61 : Aralık 01, 2009, 12:57:22 ÖÖ »

Bahsedilen usta şahin Usta:) Parasını kesmeyin iyi film yapın diyin gerçekten çok iyi film yapar ayrıca tavana folyoda çekebiliyo

Evet Şahin Usta

thevenue

• http://www.myspace.com/honda_team77
« Yanıtla #62 : Aralık 08, 2009, 06:01:08 ÖS »
Bu Konuda Diğer Arkadaşlara bende uyuyorum Öncelikle Filmsiz Arabada kendimi çıplak gibi hissediyorum :) o nedenle aldığım her arabaya film çektiriyorum ama doğru yerde film çektirmek çok önemliymiş en son çektirdiğim filmler pazar poşeti gibi açıldı birde 250 tl para verdim..şimdi TEKOS arkadaşımızın sölediği gibi söktüreceğim ama arka resitanslar tehlikede:(Kesinlikle bu konuda Ustalığına güvendiğiniz hatta denediğiniz ve bildiğiniz ustadan vazgeçmeyin..

umit2009

« Yanıtla #63 : Aralık 12, 2009, 06:42:04 ÖS »
orta kalite bir film isini gorecektir. ama ne olursa olsun orjinal olarak cam koyulastirilmamissa polis veya jandarma durdurdugunda mutlaka filmi cizecek hatta sen onu cikarana kadar bekleyecek cokda sinirlenirse ceza yazacaktir. cok filmi seviyorsan cami degistiremiyorsan arabada film bulundurursun bizim gibi. :)) Polis bizim pikabınkini cikartir bizde  mola verdigimizde tekrar takardik. Ne olursa olsun unutma kalitesiz film mutlaka gorusunu engelleyecektir. takan adam kaliteli iscilik yapmazsa en ufacik kabarcik bile seni rahatsiz edecektir. Arka camlara ben adi film takmani tavsiye etmem cunku cikartirken -en azindan soldugunda-rezistanslari koparabilecektir. Ziebartin taktigi ve sokerken ısıtarak soktugu filmler rezistanslara zarar vermiyor. Ama ister kaliteli ister kalitesiz olsun polisin tersine gelirsen sokturulur bunu unutma. Birde kurtulmak icin disaridan icerisi azda olsa gorunenleri tercih edersen icerisi gorunuyor ya diyebilirsin :)) amacim gunesten biraz korunmak diye laf ebeligi yapabilirsin :)) aslinda en acik olanlara cogunluk bir sey demiyorlar. Ama onlarda pek tad vermiyor. Orta filmleride hava kararmaya basladiginda icerisi gorunmuyor diye sokuyorlar. Takacaksan bahaneni hazirla derim sana.

XeL

« Yanıtla #64 : Aralık 15, 2009, 02:09:33 ÖS »
arkadaslar cam fılmı polıs yuzunden ıstemıyorum ama.. fılmı ruhsata ısletmek dıye bır konu var..onun detayını bılen varsa paylasır mı lutfen.. ?? (:

benım bıldıgım doktordan rapor alıyorsun,cılt hastalgı uzerıne..sonrada bı sekılde ruhsata ıslıyorlar sanırım...

apollo59

« Yanıtla #65 : Aralık 21, 2009, 09:26:05 ÖS »
 Ben ziebart yaptırdım
3 yıl garantisi var.2,5 yıl oldu bir sorun yok.

cıvıcem

« Yanıtla #66 : Aralık 22, 2009, 12:50:12 ÖS »

ziebarta yaptırmayı düşünüyorum bende ama biraz pahalı geliyor açıkçası,gerçi garantisi olması çok iyi....

muratoxy

• bilen 07
« Yanıtla #67 : Ocak 04, 2010, 03:04:54 ÖS »
orta kalite çizilmez bir film + süper işçilikle ömür boyu kullanabileceğiniz filmleriniz olur.
eğer benim gibi sizinde polis sıkıntınız varsa hiç iyisine yönelmeyin polis ceza yazacağında ziebarta da yazıyo 50 tllik filimede. orta kalite birşey herzaman iyidir

SekoLive

« Yanıtla #68 : Ocak 07, 2010, 05:04:31 ÖS »
ucuzuda pahalısıda polis kafaya koyarsa 128 lira ceza yazıp geçiyo hiç polemiğe girmiyo ucuzdu pahalıydı
2.çevirmede de direkt aracını bağlıyor. ona göre yapın ;)

sogulcan

« Yanıtla #69 : Ocak 11, 2010, 10:23:49 ÖS »
Ya şunu anlamıyorum:Camlar orjinal siyah ise  bişey demiyo ama film varsa ceza yazıyolar.Yasaksa siyah camada izin vermesinler.Sonuçta ikisininde görüntüsü hemen hemen aynı.Mantıksız değilmi ama?

enginturan

• Engin
« Yanıtla #70 : Ocak 11, 2010, 10:27:27 ÖS »
ne de mantık var ki bunda da arıyoruz muayene istasyonlarında son model araçlarımızı muayene ettirene kadar neler çekiyoruz hiç dikkat ediyormusunuz trafikte nasıl arabalar dolaşıyor trafik polisleri film li camları görebiliyorda bunları göremiyor mu?

Jessive

• Ziyaretçi
« Yanıtla #71 : Ocak 13, 2010, 02:15:21 ÖS »
ziebart kalitelidir hacı.

TheEren

« Yanıtla #72 : Ocak 13, 2010, 02:17:11 ÖS »
kesinlikle ziebart yaptırdım yıllardır kullanıyorum..kaliteli ve çizilmiyor..paraya degiyor bence

TIBURON80

« Yanıtla #73 : Ocak 18, 2010, 01:02:13 ÖS »
Lumar cam filmi ve maslak gençler oto bence iyidir. Bir çok arkadaşım orada yaptı hiç bir sorun yaşamadı. Tavsiye ederim.

couragepapillon

« Yanıtla #74 : Ocak 18, 2010, 10:22:38 ÖS »
annemin aracına bugün yaptırdım 150 liraya. 10 numara işçilik vardı, garanti de veriyor yaptırdığım yer.