Gönderen Konu: Aracınızı kendiniz tamir yada modifiye etmek için garaj  (Okunma sayısı 960 defa)

eneSkaya.id

Öncelikle Merhaba,

Grubu uzun zamandır takip ediyorum ancak yeni katıldım. Antalya'da ikamet ediyorum Adım, Enes KAYA iç mimarım.

Aracımla hafta sonları yada boş vakitlerde vakit geçirmeyi kendime göre bakımları yapmayı ve elimden gelebilecek kadar ustalık ve alet edevat gerektirmeyecek şekilde ufak modifikasyonları yapmaktan zevk alıyorum.Elimde biraz yatkındır. Ancak problem şu ki bi çoğumuz sitelerde apartmanlarda oturduğu için aracıyla rahat rahat vakit geçirip uğraşabileceği bi ortama sahip değil bende bundan muzdaribim İhtiyacım olan şey garajımın olması ve tabiki elektrik prizi=) garaj olsa elektrik prizi olsa kendim pasta cila yapabilirim,yada aracıma ne zamandır ses yalıtımı yapmak istiyorum kapı içlerine yapıştıracağım folyoyu ısıtmam gerekli saç kurutma makinası takabileceğim prizi olan ortamı olan bir garaj gibi.

Konuyu çok fazla uzatmadan günlük veya saatlik kiralanabilen yada böyle imkanı sunan bi yer var mıdır gidip işlerimi halledebileceğim.? Böyle bi imkan olsa tercih eder miydiniz?