Gönderen Konu: 2006 honda civic LS(Biraz çabuk cevap gelirse memnun olurum )  (Okunma sayısı 2215 defa)

alfaus007

2006 honda civic LS(Biraz çabuk cevap gelirse memnun olurum )
« : Ağustos 19, 2010, 07:38:19 ÖÖ »
1-)Arkadaşlar aracın debriyajından hem kart kurt die ses gelior hemde kuş ciklemesi gibi bir ses geliyor (vites değiştirildiğinde)..
2_)Frene bastığımda da yine kuş ciklemesi gibi bir ses geliyor..
3-)110 km hızdan sonra direksiyonda titreme oluyor bu normal mi ?
4-)bizim araçların benzin göstergesinin tepkisi geçmi..
5-) Yeni bir şey farkettim,aracın bagajı açıkken kapıları otomatik kilitliyor (30sn-35sn arası bi sürede )6 7 defa denedim,bu sizde de oluyormu

biraz çabuk cevap gelirse memnun olurum servise gitmeyi düşünüyorumda bugün

lefe

Ynt: 2006 honda civic LS(Biraz çabuk cevap gelirse memnun olurum )
« Yanıtla #1 : Ağustos 19, 2010, 02:32:36 ÖS »
1-)Arkadaşlar aracın debriyajından hem kart kurt die ses gelior hemde kuş ciklemesi gibi bir ses geliyor (vites değiştirildiğinde)..
2_)Frene bastığımda da yine kuş ciklemesi gibi bir ses geliyor..
3-)110 km hızdan sonra direksiyonda titreme oluyor bu normal mi ?
4-)bizim araçların benzin göstergesinin tepkisi geçmi..
5-) Yeni bir şey farkettim,aracın bagajı açıkken kapıları otomatik kilitliyor (30sn-35sn arası bi sürede )6 7 defa denedim,bu sizde de oluyormu

biraz çabuk cevap gelirse memnun olurum servise gitmeyi düşünüyorumda bugün

direksitondaki titreme rot-balans ayarından oluyorur tahminimce. benzin göstergesi bazen gecikebiliyor, bana da olmuştu bir keresinde. bagaj kapagı konusunu ilk defa duydum. denedikten sonra tekrar yazarım. 1. ve 2. sorun için de debriyaj ve fren yayında sorun olabilir.

ilkeronat

Ynt: 2006 honda civic LS(Biraz çabuk cevap gelirse memnun olurum )
« Yanıtla #2 : Ağustos 21, 2010, 03:48:05 ÖS »
racın bagajının açık olması gerekmiyor. tüm kapılar kapalı iken kumandadan kapıları açıp herhangi bir kapıyı açmazsan otomatik olarak bie süre sonra kilitleme yapacaktır.210 km ye kadar herhangi bir titreme söz konusu değil öndüzen rot balans ayarı tavsiye ederim. benzin göstergesi hakkında doğru olabilirsin bütün hondalarda benzin göstergesi ile ilgili gariplikler söz konusu.lpg taktığımdan beri o göstergeye kürstüm :) ilk iki madde ile ilgili hiç bir fikrim yok bilen biriyle test sürüşüne çıkılmalı.kolay gelsin.