Gönderen Konu: Honda Civic VTI-Peugeot 306 GTI  (Okunma sayısı 56220 defa)

meganecoupe20

• Ziyaretçi
Honda Civic VTI-Peugeot 306 GTI
« Yanıtla #75 : Şubat 07, 2006, 04:02:24 ÖS »
Alıntı yapılan: "vtec_berkol"
he he he olabilir bak o ama ben sen kimi tutuyorsun anlamadım pug reno honda nedir yane

neyse biz konuyu dağıtmayalım olur mu toprağım
saygılar

Canın sağ olsun bir araba için kırmaya kırılmaya değmez. :-D

kAAn

« Yanıtla #76 : Şubat 07, 2006, 05:01:27 ÖS »
iBret olsun diye koycam videoyu arkada$Lar typeR kesiciyle takıyo 306 ya  :-)  

benim aNLamadığım k0nu vti-306gti k0nusu bu i$in içine nie typeR ı katıyosunuz?geliyonuz nmd nin typeR ı geçerkenki resimlerini koyuyosunuz.
bulun vti 306gti ı geçerken resim koyun ;)

daha typeR a binmişliğinz olmamış allahın pugunun içinden kendini atamamışsınız birde typeR a yorum yapıyorsunuz  :-o

ne bu! utanmasanız anadola benzetçeniz arabayı! Gücünü hissedemeyen yazıyor işte.

( SÖZÜM HONDACILARIN DIŞINDA BÜTÜN HERKEZE )

taypaR feNa çaRPaR.......

Maverick

• Ziyaretçi
« Yanıtla #77 : Şubat 07, 2006, 05:33:42 ÖS »
wayyy kaanım celallenmiş dur olm sakin ol yaa taypar carpar tmm ne bu sıddet bu celal :-D

kAAn

« Yanıtla #78 : Şubat 07, 2006, 06:12:32 ÖS »
Celallenirim beeen :D :D :D

poşetçay

• Ziyaretçi
« Yanıtla #79 : Şubat 07, 2006, 07:39:49 ÖS »
arkadaşlar ben typre, veya baska bi aracı asalamak için yazmadım yanlış anlaşılmış herkez birbirini tokatlayabilir normaldir bizim sahit olduzu söledim 106da subaru tokatlıo ona bakarsanız sahin amerikanları tokatlıo dikkatli okursanız pistte inen hakkını vercek korkak katılımıp gitmicek dedim ve o pist 402 metre olsaydı 306 geçemezdi yalan olurdu el elden üstündür...

vtec_berkol

• Ziyaretçi
« Yanıtla #80 : Şubat 07, 2006, 08:43:47 ÖS »
bence en iyisi denemektir

aslında burda pug u da yalan olur 5 boy koyarım 10 boy koyarım demek yanlış bilen bilir bakımlısının nasıl yürüdüğünü ama vti bu en azından 306 karşısında boyun eğmez derim

denendiğinde görünecektir sonuç emin olun geniş olun rahat olun

iyi akşamlar

sleeperEK

• Ziyaretçi
« Yanıtla #81 : Şubat 07, 2006, 11:16:31 ÖS »
Alıntı yapılan: "poşetçay"
206 nosla bizide yedi bu araç ama haksız rekabet ve emege saygı lazım siyah typre mrt 41 yormadı ama geçemezdi fakat 206yı ne kadar dolu olursa olsun nosuz o kadar yürümesi imkansız aracın hazırlandıgı servisle aynı sitede çalışıoruz 206ya nos koyduklarını sölediler
bizim geçtigimiz typre kırmızıydı ve aynı dragta kalktık sevinim mi üzüleyim mi???

O drag gününde araçların motorlarında sağında solunda ne var kontrol edilmedi mi ? $ayet kontrol yapıldıysa rahatça bulunurdu nos (en azından kabloları . .) yapılmadıysa bilemeyeceğim.

Nos konulduğunu Rıfat abi birebir kendimi söyledi size bilmiyorum ama o çevresindekilere $aka yoluyla böyle $eyler söyleyen insandır. Bu i$e yıllarca emek harcadılar , dürüst olduklarına inanıyorum. Aracı kullanan ve kaldıran insanı yakınen tanırım , aracını çok iyi tanır , geçemez denilen araçları filtre chip egzozdan ba$ka bi$ey bulunmayan aracıyla geçer.. Bu kalkı$tanda slickle kalktığında emindim ve sonuç fotograflara yansıyan $ekilde olmu$tur , ba$ka yoruma gerek var mı

tolgabin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #82 : Şubat 08, 2006, 12:58:00 ÖÖ »
bu hangisi geçer muhabbeti 150 sayfa olsa denenmeden bitmez bence :D

ama benimde nacizhane fikrim vti alır diyorum  :-D

kAAn

« Yanıtla #83 : Şubat 08, 2006, 08:51:18 ÖÖ »
adamlar nosu gaz pedalının altına bile takıyolar bulunamıyo kablosunu nerelerden geçiriyolar siz düşünün artık!
bi an izmir dragLarı geLdi aklıma...

Maverick

• Ziyaretçi
« Yanıtla #84 : Şubat 08, 2006, 03:43:01 ÖS »
Alıntı yapılan: "kAAn"
adamlar nosu gaz pedalının altına bile takıyolar bulunamıyo kablosunu nerelerden geçiriyolar siz düşünün artık!

Takarlar kaancım takarlar sen celallenme yeterki. :)

sleeperEK

• Ziyaretçi
« Yanıtla #85 : Şubat 08, 2006, 05:16:30 ÖS »
Alıntı yapılan: "kAAn"

O araca bir kere Nos uygulandı ve o da sadece caddede kullanılmak içindi ve bu yarı$ tarihinden 3-4 ay önceydi. Sonrasında takılmadı ve bu yarı$tada nos suz kalktı iyi kalktı geçti gitti. Yarı$ 400metre olsaydı CTR gelip geçerdi belki ama autodromda en iyi derece yapan 206gti lardan biriydi NMD .. konu bu değil saptırmaya gerek yok.

ALG

• THT
« Yanıtla #86 : Şubat 08, 2006, 05:27:41 ÖS »
geçen geçmiştir..katılımta ne kadar geçti, az geçti falan hiç önemi yok...başarı alkışlanmalı..bunda herkes hemfikiirdir..

sleeper a katılıyorum..mesefa biraz uzun olsaydı ve meyil yukarı doğru değilde aşağı doğru olsaydı CTR o kalkışta birinci olmuştu..

poşetçay

• Ziyaretçi
« Yanıtla #87 : Şubat 08, 2006, 07:43:31 ÖS »
aracı istedigi kadar iyi kaldırsın istedi kadar iyi lastik koysun nos olmadan o zamanları yapamazdı nosu saklamakta bişey yok çok kolay işibilen bi servis yeterli olur en fazla 150hp çıkartılabilcek 206 nos olmadan typre yiyecek 306 yiycek buna kim inanır o dargta dill kontröl yapılması sınıflandırılma bile yapılmadı...keşke bizde taksaydık

SONE-R

« Yanıtla #88 : Şubat 08, 2006, 07:50:52 ÖS »
aracı istedigi kadar iyi kaldırsın istedi kadar iyi lastik koysun nos olmadan o zamanları yapamazdı nosu saklamakta bişey yok çok kolay işibilen bi servis yeterli olur en fazla 150hp çıkartılabilcek 206 nos olmadan typre yiyecek 306 yiycek buna kim inanır o dargta dill kontröl yapılması sınıflandırılma bile yapılmadı...keşke bizde taksaydık

+1907.. Ve o 206 nın sahibi arabasını satıp ne aldı biliyor musunuz? VTi aldı. Type-R geçen (?) bir arabayı satıp neden daha yavaş bir araba alasınız ki?

aSil

« Yanıtla #89 : Şubat 08, 2006, 09:20:03 ÖS »
Alıntı yapılan: "SONER-VTI"
Ve o 206 nın sahibi arabasını satıp ne aldı biliyor musunuz? VTi aldı.

Olay bitmiştir bence hiç uzatmayın :D Zaten konu 306-VTI karşılaştırmasından taa nerelere gelmiş...

sleeperEK

• Ziyaretçi
« Yanıtla #90 : Şubat 08, 2006, 09:34:27 ÖS »

+1907.. Ve o 206 nın sahibi arabasını satıp ne aldı biliyor musunuz? VTi aldı. Type-R geçen (?) bir arabayı satıp neden daha yavaş bir araba alasınız ki?

@posetcay
zoru ba$armak böyle bir$ey i$te...

@soner-vti

konuyla ilgisi olmuyor ama bu konuya son bir msj atmak istiyorum. Araç sahibinin vti almasının nedeni 206sının yava$ kalması v.b $eyler değildir. Süratli otomobil kullanma çağının son demlerini ya$adığı için ve bugünlerinin istesede geri gelmeyeceği için kısaca VTI a da binmemi$ olmamak için o aracı satın aldı. illa altında ba$ka $eyler aramaya gerek yok . . .

ALG

• THT
« Yanıtla #91 : Şubat 08, 2006, 11:15:37 ÖS »
[Ve o 206 nın sahibi arabasını satıp ne aldı biliyor musunuz? VTi aldı. Type-R geçen (?) bir arabayı satıp neden daha yavaş bir araba alasınız ki?

sebep ne olursa olsun doğru yolu bulmuş....

kAAn

« Yanıtla #92 : Şubat 09, 2006, 08:46:30 ÖÖ »
Alıntı yapılan: "sleeperEK"
O araca bir kere Nos uygulandı ve o da sadece caddede kullanılmak içindi ve bu yarı$ tarihinden 3-4 ay önceydi. Sonrasında takılmadı ve bu yarı$tada nos suz kalktı iyi kalktı geçti gitti. Yarı$ 400metre olsaydı CTR gelip geçerdi belki ama autodromda en iyi derece yapan 206gti lardan biriydi NMD .. konu bu değil saptırmaya gerek yok.

O araç adına bahsetmedim ben genel olarak bahsettim okey ;)

(Bide konuyla alakası y0k ama bu autodrom kadar saçma bi pist duymadım ben)

heRkez bi gün doğRu yoLu buLucak ;) AnLa$ıLan 2.el piyasası daha çok pugLa dolcak yada ba$ka araçla nede olSa amaç doğru yoLu buLmak...

poşetçay

• Ziyaretçi
« Yanıtla #93 : Şubat 09, 2006, 08:12:19 ÖS »
autodrom neden şaçma bilmiorum ama daha iyisi yapılına kadar en iyisi bu ADAM HARBİ DOGRU YOLU BULMUŞ wti almış nosu ona taksın şimdi iyi yürür

kAAn

« Yanıtla #94 : Şubat 11, 2006, 12:39:18 ÖÖ »
nosa a geRek y0k ztn yürüyo aRaç :D dahada yürütmek istiyosa besler atmosferik oLur altında katıR gibi k0şan bi aLet ;)

poşetçay

• Ziyaretçi
« Yanıtla #95 : Şubat 11, 2006, 10:16:18 ÖS »
kısa mesafede en iyi yürütme taktigi nos pugta yaptıgı gibi yapar ve iyi bir sonuç alır

SuperSonic

• http://www.teamhondaturkey.com
« Yanıtla #96 : Şubat 12, 2006, 01:33:10 ÖÖ »
Standart bir Type-R sahibi, standart herhangi bir Peugeot ile kalkmaya, katılımmaya, kapışmaya tenezzül bile etmez, edenler de ayıplanır.  Olay budur.  Her Peugeot haddini bilsin

kAAn

« Yanıtla #97 : Şubat 12, 2006, 01:34:28 ÖS »
Alıntı yapılan: "SuperSonic"
Her Peugeot haddini bilsin

çok doğru bi söz  ;)

sleeperEK

• Ziyaretçi
« Yanıtla #98 : Şubat 12, 2006, 04:07:46 ÖS »
kısa mesafede en iyi yürütme taktigi nos pugta yaptıgı gibi yapar ve iyi bir sonuç alır

sana iyi eğlenceler , hondalar hiç bi zaman geçilmedi geçilmez de zaten . .

poşetçay

• Ziyaretçi
« Yanıtla #99 : Şubat 12, 2006, 05:49:29 ÖS »
fanatiklige gerek yok bende hondacıyım şaçma sapan gazlara gelmem
honda iyiyse sewinirim kötüyse üzülürüm eglenmek bu işin bi hobi oldunun kanıtı...şawaş diil dostluk anladın sen onu anladın anladın...