Gönderen Konu: İyi Günler Yardımlarınızı ve Bilgilerini Bekliyorum..  (Okunma sayısı 2353 defa)

Ugur.İST

İyi Günler Yardımlarınızı ve Bilgilerini Bekliyorum..
« : Kasım 01, 2014, 10:31:31 ÖS »
Belki Forumda Açışmış olabilir Bu konu ama ben bulamadım ve Konu Açmak İstedim Arkadaşlar;

Şuan Düşündüğüm ve Araştırdığım bir araba var Kendime 2007 Model 1.8 Sport Yarı Otomatik yani Triptronik Vites 6 İleri Bu araç Hakkında Bilgilerinizi Benimle Paylaşırsanız Sevinirim..

Öğrenmek istediğim En önemli Şey Vites Sorunları (Geçişler Hakkında Bilgi)...

Ugur.İST

Ynt: İyi Günler Yardımlarınızı ve Bilgilerini Bekliyorum..
« Yanıtla #1 : Kasım 02, 2014, 01:53:22 ÖÖ »
Konu Günceldir..

vtec08

« Yanıtla #2 : Kasım 02, 2014, 09:28:17 ÖÖ »
merhabalar civic 1,8 manuel kullanıcısı olarak sahsi fikrimi soylemek istiyorum.Çok araştırdım gerek servislerden gerek forum ortamından yarı otomatikler egerki aracınızı zorlamayacaksınız yani ben sakin kullanıcıyım diyorsanız sizi üzmez.ama benim gibi :) actıon seviyor ara sıra limitleri zorluyor ve yarı otomatiğin hantallığını sevmiyorsanız ya manuel alın yada tam otomatik.Yarı otomatiklerde debriaj balatası var yaklaşık 60 bin km.lerde  değişmesi gerekiyor oldukça masraflı .Aracımı almadan önce iki kere yarıotomatik şanzımanlı almaktan vazgeçtim sonunda manuel buldum ve aldım çokta memnunum.Honda yetkili serviste çalışan çok yakın arkadaşımın da ısrarla manuel tavsiyesi olması da aracı almamdaki nedenlerden biri.Ama şunuda unutmamalı Honda manuel yarıotomatık yada tamotomatik olsun asla sizi üzmez sadece ne istediğini bilmek ona göre şanzıman tipini seçmek gerek.HONDA VARSA SORUN YOK :)

Ugur.İST

« Yanıtla #3 : Kasım 02, 2014, 10:29:01 ÖÖ »
Sağol Söylediklerini Değerlendirerek alıcam arabayı teşekkürler..