Gönderen Konu: Honda Yetkili Servisleri ve Telefonlari  (Okunma sayısı 153976 defa)

brkblc

Ynt: Honda Yetkili Servisleri ve Telefonlari
« Yanıtla #25 : Haziran 25, 2010, 10:55:59 ÖÖ »
herkese merhaba buraya yenı kayıt oldum mümkünse istanbul anadolu yakasında aklı başında dürüst işini bilen adam gibi adam denebilecek özel bir servis arıyorum. yardımcı olursanız sevinirim

osmandemir2010

« Yanıtla #26 : Eylül 03, 2010, 09:32:23 ÖÖ »
teşk. cok saol

imparator178

« Yanıtla #27 : Aralık 12, 2010, 07:04:40 ÖS »
Arkadaşlar Yeni üyeyim aranıza yeni katıldım...Bu mesajı yazarken honda arabamı kullanmadan yazıyorum.NAsip olursa yarın alacam...Servis numaralarını görünce yazma gereği hissetim..Erzurum Honda Çebi hakkında fikirlerimi yazmak istedim..Oraya güvenerek 2.el Honda araba aldım ama Kaportacısı dışında bana hiç güven vermedi.... Hayalimdeki Hayyalerimizdeki arabanın Servisinin bu kadar ilkel olabileceğini giderken düşümmiştim...  Opel servisine 2 kez araba soktum ekpertiz için inanılmazdı (Ordu ve Samsun) ama gördüm ki  Opel servisinin yanında Honda Çebi...  Normal bildiğimiz sanayii esnafından hiç farkları yoktu...bende farkları olduğu için gitmiştim ama hayal kırıklığı yaşadım.. bilginiz olmasında fayda var olur diye yazdım... Hondanın sitesinden bunları paylaşmak müşteri memniyeti hakkında bilgi vermek istedim ama sitede bununla ilgili link bulmadım bilen varsa link atarsa sevinirim....

vtec05

« Yanıtla #28 : Aralık 13, 2010, 03:22:04 ÖS »
saol arkadaşım yaralı bilgiler bide sivası yazsan yazın bakımı orada yaptıracazda :D

sensible

« Yanıtla #29 : Mart 19, 2011, 03:29:26 ÖS »
herkese merhaba buraya yenı kayıt oldum mümkünse istanbul anadolu yakasında aklı başında dürüst işini bilen adam gibi adam denebilecek özel bir servis arıyorum. yardımcı olursanız sevinirim
Adam gibisini bilmem ama AYIŞIĞI'na götürmeni tavsiye etmem. Diğerlerini bilmem.

sensible

« Yanıtla #30 : Mart 19, 2011, 03:35:18 ÖS »
Biz Türk milleti ürünü yada hizmeti almadan önce çok fazla araştırma yapmayız.
Ürün neyse de hizmet dediğiniz zaman akla YETKİLİ SERVİS gelir. En yakındakine gidersiniz güveninizde vardır çünkü adı üstünde YETKİLİ SERVİS tir.
Ve sonra aklınıza gelmeyecek şeyler başınıza gelir..Malesef... İsterseniz deneyin Honda AYIŞIĞI Altunizade de...

caucass

« Yanıtla #31 : Mart 06, 2013, 11:43:06 ÖÖ »
0232 265 55 55 izmir çamkıran

buyukvardar

« Yanıtla #32 : Ağustos 13, 2013, 02:08:31 ÖÖ »
bilecikte yaşıyorum aşağı daki 3 il den hangi servisi önerirsiniz
sakarya sandıkçı
eskişehir ufuk honda ( bu servise aracı alırken ekspertis yaptırdım elime kalıcı bir belge vermediler bu yüzden burdan bu konuda memnun değilim. fakat işçilikleri nasıdır bilmiyorum. )
bursa inanlar.

zyber

« Yanıtla #33 : Ağustos 13, 2013, 05:45:29 ÖÖ »
bilecikte yaşıyorum aşağı daki 3 il den hangi servisi önerirsiniz
sakarya sandıkçı
eskişehir ufuk honda ( bu servise aracı alırken ekspertis yaptırdım elime kalıcı bir belge vermediler bu yüzden burdan bu konuda memnun değilim. fakat işçilikleri nasıdır bilmiyorum. )
bursa inanlar.

Ben aracımı da tüm servis bakımlarınıda ufuk hondadan yaptım.
Hiç bir sorun yaşamadım.
İlgi ve alakalarıda çok iyidir.
Karnınız açsa yemek söyleyebiliriz kadar açıklar.
Satış müdürü nevin hanım sadece araç alımında ve servise geldiğim zamanlar görmesine rağmen ismimle hitap edecek kadar ilgilidir.
Her bayram her özel günde mutlaka kart gönderirler.
Sigorta ve kasko bitmeden ararlar. Hatta para göndermeden sigortayı haber verip yenilerler kart devrettikten sonra dediğin tarihte çekerler.
Sıfır araç aldığında arabayı süslerler ve eşinle birlikte gelmeni isterler eşine büyük bir demet çiçek verirler.
Arabanın önünde ailecek fotoğraf çekip takvim yapıp gönderirler.

Bunları başka yapan honda bayisi var mı bilemiyorum.

ozN

« Yanıtla #34 : Ağustos 13, 2013, 08:11:33 ÖÖ »
baya hoşmuş :D

ilbilge_11

« Yanıtla #35 : Ağustos 14, 2013, 10:52:07 ÖS »
elazığ lazım olabilir

alperd

• alperd
« Yanıtla #36 : Aralık 25, 2013, 01:28:40 ÖS »
Arkadaşlar selam.
Yarın arkadaşım Honda Civic 2002 HB almaya Muğla'ya gidecek.
Bize çok acil Özel Servis tavsiyesi lazım Muğla Merkez'den.
Ekspertiz yapacak arabayı gösterebileceğimiz Computest Merkezi de olur...