Gönderen Konu: İzmir Buluşuyor 18 Nisan  (Okunma sayısı 20102 defa)

Kemall

• Ziyaretçi
Ynt: İzmir Buluşuyor 18 Nisan
« Yanıtla #25 : Nisan 11, 2009, 03:56:52 ÖS »
organizasyon zayıf >%6rol

dewir

« Yanıtla #26 : Nisan 11, 2009, 04:12:02 ÖS »
katılım yokki organizasyon zayıf olsun bence katılım zayıf :):):):):):):)

mturk78

• Ziyaretçi
« Yanıtla #27 : Nisan 11, 2009, 04:49:38 ÖS »
Evet organizasyon katılımcı olursa güçlenir.Nerde bunca izmirli :)

armi

« Yanıtla #28 : Nisan 11, 2009, 07:56:22 ÖS »
organizasyon zayıf >%6rol

kemal bey organizasyon zayıf falan deil sen izmirlisin forumda yazı yazması kolay hani geliyormusun nerdeydin 1nci buluşmada 2nci buluşma için yer söyle orada yapayım öyle yazı yazıp gülmesi kolay büyügümsünüz saygılarımla...

fikito

« Yanıtla #29 : Nisan 11, 2009, 08:30:05 ÖS »
armi abi sen canını sıkma ;)

Kemall

• Ziyaretçi
« Yanıtla #30 : Nisan 12, 2009, 12:23:08 ÖÖ »
yaw totoytacılar bi toplantı yaptılar 3 araba geldi, çok boynu bükük kaldılar ya, hondanınkide böyle cılız olur diya korkuyorum, ondan fazla sesim çıkmıyor, yoksa sayıımız olsa ne organizasyonlar yaparım valla

armi

« Yanıtla #31 : Nisan 12, 2009, 12:33:54 ÖÖ »
yaw totoytacılar bi toplantı yaptılar 3 araba geldi, çok boynu bükük kaldılar ya, hondanınkide böyle cılız olur diya korkuyorum, ondan fazla sesim çıkmıyor, yoksa sayıımız olsa ne organizasyonlar yaparım valla

Sen bunu gecicem Kemal bey sen sadece insanlarin ozellikle bnm canini sikarsin gulerek sen izmirliysen eer gulmek yerine bulusmaya gelirsin biz HONDAyiz birak toyotayi sen gel hondaya..
« Son Düzenleme: Nisan 12, 2009, 12:35:36 ÖÖ Gönderen: armi »

armi

« Yanıtla #32 : Nisan 12, 2009, 12:47:30 ÖÖ »
Her seye ragmen bulusma yeri v zamani aynidir 1 vea 2 arac fark etmez..

Kemall

• Ziyaretçi
« Yanıtla #33 : Nisan 12, 2009, 01:04:02 ÖÖ »
İzmire bi güncelde benden... İzmirliler nerdesiniz???
Sen gelicenmi deniz.?

Kemall

• Ziyaretçi
« Yanıtla #34 : Nisan 12, 2009, 01:13:23 ÖÖ »

Sen bunu gecicem Kemal bey sen sadece insanlarin ozellikle bnm canini sikarsin gulerek sen izmirliysen eer gulmek yerine bulusmaya gelirsin biz HONDAyiz birak toyotayi sen gel hondaya..

Sen benim yaşıma bakma , çok gırgır biriyim, buluşmaya gelicem, zaten güzelyalıdayım, inciraltına çok yakın, ama ben o turkuaz kapatıldı diye biliyordum, olmazsa yarın bi gidip bakarım, açıksa bile artık oraya park edilemiyor, eğer sayı artacaksa özdilekte falan buluşalım, hiç olmazsa otoparkı var, büyük ve bedava , birde neden saat 20.00 gece  vakti resim falanda çekilmez, çeklirde güzel olmaz, benim bldiğim buluşmalar herkes katılabilsin diye hafta sonu ve gündüz yapılır, hatta erken saatte  kahvaltı ile başlanıyor ki insanlar tanışıp konuşup tartışacak zaman kalsın diye, saat 20.00 deki buluşmaya katılımız zayıf olması doğal..istersen bir daha düşün, benim gelmem çok basit, çok yakınım, ama geldiğimde orada sadece sen olursan geri dönerim, koskaoca izmirin ve koskoca hondanın hint fakiri gibi boyun bükmesi beni yaralar, eğer o zaman kadar katılım olursa , içinizdeki en yaşlı ve doğal olarakta en eski izmirli olarak , ilginç yerlerde ilginç buluşma önerileri getirebilirim, mesela toyotacıları bornovadaki bir lokantaya götürmüştüm, hepside bayılmışlardı 3 araba + ben ve 12 kişiydiler, istersen tarihi cumartesi 11.00 falan olarak değiştir belki ozaman arkadaşlar katılmaya karar verirler

HAKAN739

• Ziyaretçi
« Yanıtla #35 : Nisan 12, 2009, 11:37:16 ÖÖ »
Armi kardeşim,sen hiç canını sıkma kimse gelmezse gelmesin,en azından 1 kişide olsa ben her türlü geliorum,en azından ikimiz tanışırız.boşver arzular aynen şelale isteyen gelsin istemeyen gelmesin.valla arabamı yetiştireyim diye bu buluşmaya canım çıkıyor,galibada yetişmeyecek ama her türlü geliyorum,yayanda olsa,1 kişi ölmez sağ kalırsak garanti.ayrıca kemal hocam bende 46 yaşında,doğma büyüme,izmirli eşrefpaşalıyım yerli malıyım anlayacağın,ama kardeşimiz zaten şu an büyük bir mücadele veriyor,şeklide kurmuş,ben gerçekten sizin çok ii bir insan olduğunuza inanarak,diyorumki allahaşkına bornovada lokantada ne işimiz var,toyotacıların muhabbetinin yeri burasımı..neyse konu uzamasın,BEN GELİYORUM,ARMİCİMM...HER TÜRLÜÜÜÜ......

armi

« Yanıtla #36 : Nisan 12, 2009, 08:49:44 ÖS »
Armi kardeşim,sen hiç canını sıkma kimse gelmezse gelmesin,en azından 1 kişide olsa ben her türlü geliorum,en azından ikimiz tanışırız.boşver arzular aynen şelale isteyen gelsin istemeyen gelmesin.valla arabamı yetiştireyim diye bu buluşmaya canım çıkıyor,galibada yetişmeyecek ama her türlü geliyorum,yayanda olsa,1 kişi ölmez sağ kalırsak garanti.ayrıca kemal hocam bende 46 yaşında,doğma büyüme,izmirli eşrefpaşalıyım yerli malıyım anlayacağın,ama kardeşimiz zaten şu an büyük bir mücadele veriyor,şeklide kurmuş,ben gerçekten sizin çok ii bir insan olduğunuza inanarak,diyorumki allahaşkına bornovada lokantada ne işimiz var,toyotacıların muhabbetinin yeri burasımı..neyse konu uzamasın,BEN GELİYORUM,ARMİCİMM...HER TÜRLÜÜÜÜ......

allah razı olsun hakan abi... 1 şey yazmıorum yazamıorum yazdıkların için çok teşkkrler...

Kemall

• Ziyaretçi
« Yanıtla #37 : Nisan 12, 2009, 11:57:30 ÖS »
HAKAN739 kardeş, önceki arabam corollaydı, honda alınca o forumdakiler beni "forumun haini" ilan etmişlerdi, çok gülmüştüm bu olaya, toplantı zamanı hemen hemen hepsi genç ve deneyimsiz oldukları için kıvranıp duruyorlardı, tamamı üniversite öğrencisiydi , izmiri pek iyi bilmiyorlardı, ben sırf yardımcı olmak için gittim, ama 3 araba geldi, çok cılız kaldı, biraz içim burkuldu, çocukları narlıdereye falan götürecektim ama hava çok soğuktu, birde orada kahvaltı edilebilecek yerlerin fiyatı pahalı geldi, o yüzden yani...senin araba nerdeki ayın 18 ine yetişmez diyorsun...toplantı neden cuma'da cumartesi değil, ve neden gece....

34N1005

« Yanıtla #38 : Nisan 13, 2009, 12:06:37 ÖÖ »
armağan hadi bakalım kopar izmiri :)

HAKAN739

• Ziyaretçi
« Yanıtla #39 : Nisan 13, 2009, 09:28:09 ÖÖ »
HAKAN739 kardeş, önceki arabam corollaydı, honda alınca o forumdakiler beni "forumun haini" ilan etmişlerdi, çok gülmüştüm bu olaya, toplantı zamanı hemen hemen hepsi genç ve deneyimsiz oldukları için kıvranıp duruyorlardı, tamamı üniversite öğrencisiydi , izmiri pek iyi bilmiyorlardı, ben sırf yardımcı olmak için gittim, ama 3 araba geldi, çok cılız kaldı, biraz içim burkuldu, çocukları narlıdereye falan götürecektim ama hava çok soğuktu, birde orada kahvaltı edilebilecek yerlerin fiyatı pahalı geldi, o yüzden yani...senin araba nerdeki ayın 18 ine yetişmez diyorsun...toplantı neden cuma'da cumartesi değil, ve neden gece....
hocam sizi tabiiki forumdan tanıyorum,yazılarınızı okuyorum.ben sizin şakacı,yardımsever,kalbinde asla kötülük olmayan birisi olduğunuzu düşünüyorum ve mutlaka öylesinizdir.benim olaya müdahalemi asla yanlış değerlendirmeyin.demek istediğim şuydu şimdi olayı armi kurmuş,tarih ve yer olayını bitirmiş,bence bu kurgunun hayata geçmesine çalışmalıyız,tabiiki fikirlerinize saygı duyuyorum ama hocam düşünsenize herkesin yer ve zaman olayına müdahale ettiğini.mutlaka birilerine uyacak,birilerine mutlaka uymayacaktır,ve bu doğaldır.ve abi görüyorsun izmirde her araba neredeyse honda ama kimse yok ortalıkta,arminin canı çıkıyor zaten izmir oluşumunu kuvvetlendirmek için,ve ben diyorumki bizim şu an için hep arminin arkasında HEP DESTEK,TAM DESTEK olmamız lazım.ve ben olucam..armi ne olursa kardeşim her zaman beni liste başı yap,herşeyde varım,ama herşeyde yanındayım kardeşim.hocam cuma oluşunun sebebi mübarek gün olduğu için :D hocam arabaya gelince hknrnn@hotmail.com'dan messengerlaşabiliriz.sorma zaten ömrümü yedi benim bu araba.armicim çok çok özür konuyu pertler gibi olduk.HAYDİ İZMİR BULUŞMAYA......

deniz

• Co-Admin
« Yanıtla #40 : Nisan 13, 2009, 09:59:02 ÖÖ »
İzmire bi güncelde benden... İzmirliler nerdesiniz???
Sen gelicenmi deniz.?
Sadece katılım olsun diye güncel tutmak istedim... Ama yakınlarda olsaydım seve seve gelirdim tabiki...

Kemall

• Ziyaretçi
« Yanıtla #41 : Nisan 13, 2009, 02:06:12 ÖS »
izmirde sahiden çok honda var, işin ilginç tarafı buraya takılanda çok fazla ama nedense forumda yazmıyorlar, zaman zaman bana telefon edip bazı şeyler soran oluyor, bazen sadece tanışmak için arayan oluyor, adresimin kaynağı bu forum, ama iş buluşmalara gelince ortada kimse yok, WV ciler (Kaplumbaa) kadar olamıyoruz yaa; bu işte bi terslik var ama neresinde çözemedim, oysaki izmirde toplantı yapılacak nice güzel yerler var, çok zevkli vakit geçirebileceğimiz harika yerler...

hikohero

• Ziyaretçi
« Yanıtla #42 : Nisan 14, 2009, 05:40:30 ÖS »
merhaba fn kasa type-R ve civicle katılabilirim
kaynaşalım :)

fikito

« Yanıtla #43 : Nisan 14, 2009, 06:02:55 ÖS »
emin olun ki biz ve izmir ekibimiz sizi aramızda görmekten mutluluk duyarız :)

aphelion

« Yanıtla #44 : Nisan 14, 2009, 06:48:17 ÖS »
Merhaba arkadaşlar bende katılıyorum aracı olmayan arkadaşlarada yardımcı olmaya calışabilirim poligonda oturuyorum üçyol a kadar alabilirim gelicek arkadaşları.

fikito

« Yanıtla #45 : Nisan 14, 2009, 06:56:05 ÖS »
ooo maşallah izmir baya toplanmaya başladı...

aphelion

« Yanıtla #46 : Nisan 14, 2009, 07:01:53 ÖS »
Bu kadar honda arac olan bi şehirde sahipleri nerde acaba şaşırdım dogrusu

dewir

« Yanıtla #47 : Nisan 15, 2009, 01:22:32 ÖÖ »
EVET İZMİR HADİ BAKALIM  GÖRELİM SİZİ ;)

firstcevher

« Yanıtla #48 : Nisan 15, 2009, 01:37:04 ÖÖ »
Arkadaşlar nerelerdesiniz yaa? Biraz size tarihten bişeyler anlatayım en güzel şekilde anlatım öyle olur her halde ;) Ankara nasıl ankara oldu, biz nasıl biz olduk... Katılım olduğu sürece kardeşik arkadaşlık dostluk büyür... Kimse gelmez diye gelmeyenlerde bu dostluktan nasibini alamaz... Amaç sadece ŞOV değil, aynı zamanda güzel bir yardımlaşmanın kaynaşmanın temelini atmaktır... İzmirinde bunu başarabileceği inancındayım ;)

Ankara 1.buluşma : İftar - 6 araç 9 kişi
Ankara 2.buluşma : İftar - 5 araç 8 kişi
Ankara 3.buluşma : Anıtkabir - 3 araç 6 kişi
Ankara 4.buluşma : Mangal - 10 araç 19 kişi
Ankara 5.buluşma : gokart - 12 araç 14 kişi
Ankara 10.buluşma : Brunch - 26 araç 47 kişi +larıda var...
.............
.............
.............

Gelene her zaman can feda... Kimse yüreğini sıkmasın, herkes kimse gelmez diye gelmezse, Güzel bir ortamın temeli hiçbirzaman atılamaz... Gelenler 1 kişide olsa arkadaş kazanır, yeri gelir dost kazanır... Gelmeyenlerde sahip olduklarıyla yetinsin...

İzmire sevgiler... Lütfen imkanı olan, hondaya gönül veren herkes katılsın... Katılım olsun ki bidahaki buluşmalara fikirler ortaya çıksın ;)

CioBassWorLd

« Yanıtla #49 : Nisan 15, 2009, 03:33:34 ÖÖ »
bnde gelmeye calışırım gerci balçova tarafı bana cok uzak ama bakıcazz :)