Gönderen Konu: İZMİR 2 EKİM PAZAR İNCİRALTI BULUŞMASI  (Okunma sayısı 22105 defa)

MerT01__civic

Ynt: İZMİR 2 EKİM PAZAR İNCİRALTI BULUŞMASI
« Yanıtla #50 : Ekim 02, 2011, 09:41:42 ÖS »
eminim çok güzel buluşma olmuştur selamlar İzmir grubuna :)

egLove

« Yanıtla #51 : Ekim 02, 2011, 09:42:51 ÖS »
ENN yakın zaman da sarperim,,bilgisayarda iphone'a attım oradan eleme ve düzenleme sonra tekrar bilgisayara,,biraz daha işi var yani  kardeşim,,

ama aralarında araçlar değilde bizim resimlerimiz var toplu halde olanlar çift olanlar,oturanlar,kahvaltısını yapanlar,,O resimleri belki biraz dan beklide yarına bile yetiştirebilirim,,,
bencede çook güzeldi kardeşim
tmam o zman beklemedeyim :D

SEDAT_KAPTAN

• SEDAT UZUNER
« Yanıtla #52 : Ekim 02, 2011, 10:01:05 ÖS »

Eyvallah mertcim,aynen dediğin gibi çook güzel di vallah koca yere sığmadık (;

yedik içtik eğlendik,,,allah en yakın zaman da, artık temsilcisi olduğun adanamızada böyle yüksek katılımlı bi toplantı nasip etsin,,

MerT01__civic

« Yanıtla #53 : Ekim 02, 2011, 10:05:21 ÖS »

Eyvallah mertcim,aynen dediğin gibi çook güzel di vallah koca yere sığmadık (;

yedik içtik eğlendik,,,allah en yakın zaman da, artık temsilcisi olduğun adanamızada böyle yüksek katılımlı bi toplantı nasip etsin,,
diğer buluşma öyle olucak sedat abicim inşallah :) 34 araba olmasada :D bu buluşmada çok arayan oldu nerdesiniz falan sonradan katılanda oldu :) yani tam organize olamadık.. diğer buluşmada daha iyi olucak inşallah tunungci arkadaşlarda yardımcı olucaklarını söylediler :) bakalım en kısa zamanda ayarlicaz..

Mo_CoCo

« Yanıtla #54 : Ekim 03, 2011, 12:33:42 ÖS »
bence herşey 10 du ve çok kaliteliydi ;) ayrım yapma söz konusu bile değildi sadece sayı olarak üstünlük vardı :) tabiki bu bnm kendi şahsi fikrim.. herkezin düşüncesine saygılıyım.. ;) Genelinde Şahıs ve makina olarak da herkeze ayrı ayrı özen gösterildiği kanaatimdeyim.. eğer ki bu 34 arabayı pazar sabahı saat 10:00 da SEDAT KAPTAN ve ERSİN dışında toplayabilecek başka arkadaşlar varsa ;) helal olsun derim tebrik ederim .. :) Saygılar .. Umarım devamı gelir..

SEDAT_KAPTAN

• SEDAT UZUNER
« Yanıtla #55 : Ekim 03, 2011, 02:05:38 ÖS »
Korayim benim allah razi olsun,bencede dediğin gibi 10'du.

Çok kişi toplamak hiç önemli değil bence kanka önemli olan az da olsa öz kişileri bir araya getirmek.
Ama bizim şansimiz hem çok hem öz kişiyiz (; allah a cok şükür çoğu kişi senin gibi düşünüyor,buda bizi daha iyisini yapmak için şevk veriyor.

Daha güzel daha mutlu bi THT İçin,Bariş için insanlik için hep birlikte (; (;

Mo_CoCo

« Yanıtla #56 : Ekim 03, 2011, 03:51:33 ÖS »
 >%6rol sen beni öldürcen abi yaa hastayım senin şu yerlerde yuvarlanıp foto çekimlerine birde o bitmek tükenmek bilmeyen enerjine :D >%6rol >=ok

ersinguzen

« Yanıtla #57 : Ekim 03, 2011, 04:28:33 ÖS »
bence herşey 10 du ve çok kaliteliydi ;) ayrım yapma söz konusu bile değildi sadece sayı olarak üstünlük vardı :) tabiki bu bnm kendi şahsi fikrim.. herkezin düşüncesine saygılıyım.. ;) Genelinde Şahıs ve makina olarak da herkeze ayrı ayrı özen gösterildiği kanaatimdeyim.. eğer ki bu 34 arabayı pazar sabahı saat 10:00 da SEDAT KAPTAN ve ERSİN dışında toplayabilecek başka arkadaşlar varsa ;) helal olsun derim tebrik ederim .. :) Saygılar .. Umarım devamı gelir..

Koray kardeşim teşekkürler sedatın dediklerine katılıyorum biz bu işi yüregimizi koyarak yapıyoruz kimsenin darılmasına gücenmesine gerek yok seninde dedigin gibi gerçekten 10 du :)

ersinguzen

« Yanıtla #58 : Ekim 03, 2011, 04:28:56 ÖS »
Korayim benim allah razi olsun,bencede dediğin gibi 10'du.

Çok kişi toplamak hiç önemli değil bence kanka önemli olan az da olsa öz kişileri bir araya getirmek.
Ama bizim şansimiz hem çok hem öz kişiyiz (; allah a cok şükür çoğu kişi senin gibi düşünüyor,buda bizi daha iyisini yapmak için şevk veriyor.

Daha güzel daha mutlu bi THT İçin,Bariş için insanlik için hep birlikte (; (;

Kuzen barış için insanlık için batsın bu dünya :)

Utku Ataç

« Yanıtla #59 : Ekim 03, 2011, 07:52:49 ÖS »
Buluşma çok güzeldi arkadaşlar.emeği geçen herkese teşekkür ederim.ayrıca bu kadar katılım beklemiyordum ancak ordu gibiydik :) maşallah diyelim

bywarm

« Yanıtla #60 : Ekim 03, 2011, 09:01:01 ÖS »
gerçekden herşey 10 numara oldu emeği geçen herkese teşekkürler.. arakladığım hediye de bana çıkınca duble keyiflendim doğrusu  >%6rol