Gönderen Konu: ***23 EKİM İZMİT KÖRFEZ PİSTİNDEKİ TIME TRAİL ORGANİZASYONU***  (Okunma sayısı 19848 defa)

SekoLive

Ynt: ***23 EKİM İZMİT KÖRFEZ PİSTİNDEKİ TIME TRAİL ORGANİZASYONU***
« Yanıtla #50 : Ekim 25, 2011, 04:45:34 ÖS »
:) arkadaşlar geldiğinizde ben karşı tribunlerdeydim bi kalabalık gördm dedm bu ne sanrım otobüs geldi bi yerden keşke o an foto çekseymsm :D bayağa kalabalıkdınz. aranzda bazılarının bende footrafı var kim oldugunuzu bilmediğimden team honda yazısı vardı içimden geçmedi deil ama emn olamadım. :)

bu arada fotoraflarda arabamın yandan çekilmis fotosunu gördm bi bayanla bi erkek el ele bordo laguna arka fonundda oda mutlu etti beni :D

güzel gündü. tr bayraklı arkadaşımıznda bir fotosu var aksam eve gidince atarım sizlere.

onur_si

« Yanıtla #51 : Ekim 25, 2011, 09:24:34 ÖS »
arkadaşlar buluşma resimleri nerede ben göremedim

oguzhanbekar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #53 : Ekim 25, 2011, 10:24:42 ÖS »
:) arkadaşlar geldiğinizde ben karşı tribunlerdeydim bi kalabalık gördm dedm bu ne sanrım otobüs geldi bi yerden keşke o an foto çekseymsm :D bayağa kalabalıkdınz. aranzda bazılarının bende footrafı var kim oldugunuzu bilmediğimden team honda yazısı vardı içimden geçmedi deil ama emn olamadım. :)

bu arada fotoraflarda arabamın yandan çekilmis fotosunu gördm bi bayanla bi erkek el ele bordo laguna arka fonundda oda mutlu etti beni :D

güzel gündü. tr bayraklı arkadaşımıznda bir fotosu var aksam eve gidince atarım sizlere.

bekliyoruz hocam,saygılar ;)

aRas

• Furkan Aras Alağaç
« Yanıtla #54 : Aralık 04, 2011, 03:37:24 ÖS »
Resimler yok mu?

astra_21

« Yanıtla #55 : Aralık 04, 2011, 04:08:44 ÖS »
birdahaki organizasyon ne zaman bilginiz varmı ??

ENG

« Yanıtla #57 : Aralık 06, 2011, 12:49:15 ÖS »
tarih belli değil
birdahaki organizasyon ne zaman bilginiz varmı ??