Gönderen Konu: Herkes arabasının bakmıyomuşum gibi çek pampa dediği fotoğrafı koysun  (Okunma sayısı 17743 defa)

bbhnda

mertkan677

Bu konu güzel işte :D Yalnız film diye bağrıyo berkan seninkiside be önleri boşver arkalara yap :)

bbhnda

Bu konu güzel işte :D Yalnız film diye bağrıyo berkan seninkiside be önleri boşver arkalara yap :)

mertkan yapacak o kadar çok şey varki film diye bağırıyor kit diye bağırıyor cant yay diye bağırıyor +5500 vtec bağırıyor :D :D

mertkan677

mertkan yapacak o kadar çok şey varki film diye bağırıyor kit diye bağırıyor cant yay diye bağırıyor +5500 vtec bağırıyor :D :D
  Yapabildiğin tek şey benzinin varsa vede sen mutluysan +5500 :D

mertkan677

Bakmıyormuşuz gibi yapacaz bizide çek dediler tabi kıramadım pampalarımı :D

bbhnda

Yapabildiğin tek şey benzinin varsa vede sen mutluysan +5500 :D

forumca bana para toplayın eyyy ahali adminn

HONDAHAN

:) Buuu neeeeey laaaaaaan (Bkz.İşler güçler)

Herkes arabasının en şahane fotoğrafını koysun
Herkes arabasının en berbat fotoğrafını koysun
Herkes arabasının bakmıyomuşum gibi çek pampa dediği fotoğrafı koysun
Herkes arabasının kazalı fotoğrafını koysun
Herkes arabasının yıkanırken fotoğrafını koysun +18 ( çünkü o  müstehcen içerik)
Herkes arabasının.............
« Son Düzenleme: Mayıs 10, 2013, 08:07:15 ÖÖ Gönderen: HONDAHAN »

YLDRYSNMZ7

:) Buuu neeeeey laaaaaaan (Bkz.İşler güçler)

Herkes arabasının en şahane fotoğrafını koysun
Herkes arabasının en berbat fotoğrafını koysun
Herkes arabasının bakmıyomuşum gibi çek pampa dediği fotoğrafı koysun
Herkes arabasının kazalı fotoğrafını koysun
Herkes arabasının yıkanırken fotoğrafını koysun +18 ( çünkü o  müstehcen içerik)
Herkes arabasının.............

hahahahahaha :D bende pijamalı halini koyim mi abi :D

oktayoo

• Oktay
Birde kızlarla çekilmiş fotoğrafını koysun vardı :) :)

kacaman

konuyu beğendim

gecetilkisi

ipin ucu kaçacak gibi ama  :)

hacettepeli

ipimle kuşağım... :)

hakko modelistlik

çek pampaa >=ok

Refik_Yavaş

Buda benden dışı kadar güzel araçlarımızın iç rahatlığı :P

HONDAHAN

hahahahahaha :D bende pijamalı halini koyim mi abi :D

:d :d Ama konu aç haa buraya koyma. :D Burası bakmıyomuşum gibi çek pampa yeri , sen Herkes arabasının pijamalı halini koysun diye konu açacan bak sakın şaşırma :D Gerçi son bölümdeki bornozlu halleri daha iyiydi :D :d :D

zyber

« Son Düzenleme: Mayıs 10, 2013, 01:43:17 ÖS Gönderen: zyber »

HONDAHAN

Buda benden dışı kadar güzel araçlarımızın iç rahatlığı :P

Refik harbiden yanındakine "bakmıyomuşum gibi çek pampa" demişsin, o da çekmiş hee. :D :D ( muhtemelen Yıldıray'dır. :D )

KONU BAŞLIĞINA EN UYGUN RESİM  >%6rol Bence hep en üstte olmalı :D
« Son Düzenleme: Mayıs 10, 2013, 01:44:52 ÖS Gönderen: HONDAHAN »

Refik_Yavaş

abi yıldıray kendi arabasındaydı,inanmazsın oda ayrı bi çeşit ayaklarını dışarı çıkarmış gidiyord bende ona bakıyordum kuzende beni çekti :D adam şöför koltuğunda iki ayağını çıkardı camdan :D

bbhnda

hahaha arkadaşlar süpersiniz @HONDAHAN abi bende düşündüm  senin yazdığını yazmayı herkes arabasının en sexi fotosunu koysun falan :D @kacaman eyv abi sende patlat canavarın bi tane bakmıyoken fotosunu :D

Refik_Yavaş

hahaha arkadaşlar süpersiniz @HONDAHAN abi bende düşündüm  senin yazdığını yazmayı herkes arabasının en sexi fotosunu koysun falan :D @kacaman eyv abi sende patlat canavarın bi tane bakmıyoken fotosunu :D
abi ben dayanamam koyarım bakın en seksi fotoğraf derseniz :D boxerla sunroofa otururum olay olur :D bilgehan abi direk numaramı filan siler zaten :D 19 mayısı duyunca epey kesti muhabbeti :P

bbhnda

biraz davetkar bir foto koyayım o zaman :D

bbhnda

bu arada bugün hava yağışlı burda kapattım vsa yı biraz action yapalım diye dönüşte tatktım 1 e kırdım direksiyonu 6000 devir yok arkadaş çıkmıyo bu araba izinden vsa kapalı olsada extrem durumu anlayıp arabayı hem tutuyo hemde motor gücünü kısıyor hafif bi g*t atalım dedik bmw ciler gibi yok olmuyo!!

bbhnda

bzim arkın var işte 3.20d 2008 coupe onu zorluyoz aynısını ona yapsam ohooooo :D

faw13

bzim arkın var işte 3.20d 2008 coupe onu zorluyoz aynısını ona yapsam ohooooo :D

da BMW ler arkadan itişlidir, önden çekişli araba zaten kolay kolay atmaz ki :)

oktayoo

• Oktay
biraz davetkar bir foto koyayım o zaman :D

Anahtarda üstünde binip gidesim geldi.. :D