Gönderen Konu: Honda CR-X acil yardım  (Okunma sayısı 6011 defa)

yiğit

Honda CR-X acil yardım
« : Ağustos 21, 2015, 06:28:33 ÖS »
merhaba arkadaslar  yiğit 26  ist beylıkdüzünden  1991 model honda crx aldım dısı  bıraz  modefiyeli ancak  motorunu asırı  harelet  nedenıyle yaktım yaklasık 150 km susuz  yol gittim  >ag ve  sımdı  tamırcıye bıraktım içmeler sanayıde bana  sılındır kapagının degısecegını ve  motorun komple  0 dan yapılacagını soyledı  yaklasık olarak 5500 tl bı masrafı var  dedı sizce   bu  fıyat makul mu     bana  bıraz fazla  geldı  bu yuzden  konu açıp bılgılerınızden yararlanmak ıstedım ve   bu  arabanın hastasıyım  ve  baya masraf yapmayı dusunuyorum dıs gorunus  moıdifiye  olsun bu konularda  yardımcı olaca  arkadasların yardımlarını beylıyorum saygılarımla  >=ok

Carismatiq

• Mustafa
Ynt: Honda CR-X acil yardım
« Yanıtla #1 : Ağustos 21, 2015, 07:45:16 ÖS »
Geçmiş olsun kardeşim. Servis tanıdık değilse araban oralarda heba olmasın Altıntepede İkiler hondaya teslim et aracını işin ehli insanlardır.
« Son Düzenleme: Ağustos 21, 2015, 07:45:29 ÖS Gönderen: Carismatiq »

yiğit

Ynt: Honda CR-X acil yardım
« Yanıtla #2 : Ağustos 21, 2015, 10:46:30 ÖS »
saol kardesım de  arabayı teslım ettım  2  haftadır yatıyor  araba  bıraktıgım dukkanda  bnden 5500 tl talep ettı  bu rakam bıraz fazla geldı o yuzden burda  sız  bılen arkadasların abılerın  önerısını almak ıstedım