Gönderen Konu: Yardiminiz gerek  (Okunma sayısı 1756 defa)

Erol038

Yardiminiz gerek
« : Ekim 22, 2017, 11:04:08 ÖÖ »
Merhabalar. En fazla 38-39 bin butcem var ve otomatik honda civic ariyorum. 2007 uzeri olmasi lazim. Bir tane buldum fakat arac komple boyali hasar kaydi da 2bin tl cikiyor. Sizce bu arac alinir mi. Yardimlarinizi rica ediyorum.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-sahibinden-2007-honda-civic-elegans-ful-paket-lpg-li-487467966/detay

hasanemrah19

Ynt: Yardiminiz gerek
« Yanıtla #1 : Ekim 22, 2017, 03:50:37 ÖS »
Merhaba ,

Fikrimce . Belirttiğin araç ölü fiyatına satılır. Biniciysen 10 yıl kullanacaksan bence al . Kazası yok değişeni yok , çizikten dolayı güneş yanığından dolayı boyalıysa kapı içlerinde direklerde vs boya yoksa al bin . Çünkü 10-15 yıl sonra boyasız bir araba bile güneş yanığı vs gibi şeylerden dolayı boyanacaktır. Ama aracı 5 yıl içinde satacaksan o araca galerici 30.000 TL para verir . Sahibinden com şişik fiyatlı ve danışıklı döğüş. Bilmeyen piyasayı veriyor. Ben 49.500 TL yazan boyasız 2004 190.000km accordu 10 gün önce 40.000 TL ' ye satın aldım . 

Kısa vade düşünüyorsan boyasız daha düşük model honda ara satarkende göğsünü gere gere sat . Mekanik sıkıntı değiştirerek ya da tamirle geçer . Ama boyasız araba bulmak zor ama satışı kolay . Göğsünü gere gere satarsın .

Saygılarımla.
Emrah.

Erol038

Ynt: Yardiminiz gerek
« Yanıtla #2 : Ekim 23, 2017, 12:16:05 ÖS »
Merhaba ,

Fikrimce . Belirttiğin araç ölü fiyatına satılır. Biniciysen 10 yıl kullanacaksan bence al . Kazası yok değişeni yok , çizikten dolayı güneş yanığından dolayı boyalıysa kapı içlerinde direklerde vs boya yoksa al bin . Çünkü 10-15 yıl sonra boyasız bir araba bile güneş yanığı vs gibi şeylerden dolayı boyanacaktır. Ama aracı 5 yıl içinde satacaksan o araca galerici 30.000 TL para verir . Sahibinden com şişik fiyatlı ve danışıklı döğüş. Bilmeyen piyasayı veriyor. Ben 49.500 TL yazan boyasız 2004 190.000km accordu 10 gün önce 40.000 TL ' ye satın aldım . 

Kısa vade düşünüyorsan boyasız daha düşük model honda ara satarkende göğsünü gere gere sat . Mekanik sıkıntı değiştirerek ya da tamirle geçer . Ama boyasız araba bulmak zor ama satışı kolay . Göğsünü gere gere satarsın .

Saygılarımla.
Emrah.

Haklisiniz. Zaten dun yeni buldum bi tane daha temizini. Kismetse yarin almaya gidecegiz. Verdiginiz bilgibicin tesekkur ederim