Gönderen Konu: Honda civic ef  (Okunma sayısı 1684 defa)

ÖmerK

Honda civic ef
« : Ağustos 25, 2018, 07:40:25 ÖÖ »
Arkadaşlar merhaba, aranıza yeni katıldım ben ömer.

Forumunuza yeni üyel oldum çünkü yeni bir japon kullanıcısı olma arefesindeyim.Sizden 1.5 ef kasa (sanırım gl de deniliyor) hondalar hakkında bilgi istiyorum.Mevcut aracımı sattım en az 3 - 4 sene bana sorun çıkarmadan binebileceğim sorunsuz bir araç bakınıyorum kendime.

Biraz araştırma yapınca honda ef kasalar çıkıyor karşıma.Sizlerin de yorumlarını almak isterim 13 bin tl gibi bir bütçe ayırabiliyorum bu araca.Sizce bu bütçeye sorun çıkarmayacak saç baş yoldurmayacak bir civic alabilirmiyim? Donanım beklentim yok klima ve sunroof olmasada olur kaportası temiz çürüksüz bir araba almak istiyorum.

12 bin tl ye sahibinden de bir araç buldum yani aksi bir durum yada yorum gelmedikçe şimdilik almayı düşünüyorum.

Alırken neye dikkat etmeli bakılması gereken özellikle belli başlı yerler varmıdır?

ÖmerK

Ynt: Honda civic ef
« Yanıtla #1 : Ağustos 25, 2018, 07:59:24 ÖS »
Kimsenin bir yorumu yokmu arkadaşlar :)

münzevi

• Co-Admin
Ynt: Honda civic ef
« Yanıtla #2 : Ağustos 27, 2018, 11:02:06 ÖÖ »
Ben de bir üst kasa olan 94 model eg kullanıcısıyım. Evet, eski hondalar dediğiniz gibi oldukça dayanıklı; ancak 20 yaşında üstündeki arabaların kondüsyonu tamamen bakımlara bağlı. Eski arabalar çok el değiştirdiği için düzenli bakımla günümüze gelmeleri çok zor. Bu yüzden mümkün olduğunca az el değiştirmiş bakımlı bir araç bulabilirseniz dediğiniz gibi fazla masraf açmayacaktır.