Gönderen Konu: (EG TEAM) CİVİC 92-95 SAHİPLERİ BURADA BULUŞALIM  (Okunma sayısı 4714523 defa)

zedrix

(EG TEAM) CİVİC 92-95 SAHİPLERİ BURADA BULUŞALIM
« : Eylül 06, 2009, 12:51:00 ÖS »
Arkadaşlar eg kasa sahipleri olarak burada araçlarımız hakkında daha rahat paylaşımda bulunabileceğimizi düşünüyorum.
« Son Düzenleme: Nisan 11, 2011, 03:51:57 ÖS Gönderen: ENG »

zedrix

Ynt: EG KASA CİVİC 92-95 SAHİPLERİ BURADA BULUŞALIM
« Yanıtla #1 : Eylül 06, 2009, 12:52:22 ÖS »
ilk soru benden :) crx 3 4 dişlisi uygulaması yaptıran arkadaslar var mı aramızda ve maliyet - performans nedir nasıldır?

Time-R

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Eylül 06, 2009, 02:37:48 ÖS »
ilk soru benden :) crx 3 4 dişlisi uygulaması yaptıran arkadaslar var mı aramızda ve maliyet - performans nedir nasıldır?

komple crx sanzuman degismek cok daha mantikli gelior bana..
ewt bende crx sanzuman var zedrix senin arabanin sanzumani orjinalse deneyebiliriz araclari, boylece crx sanzuman performansi nedir anlamis oluruz..
maliyet 1.500 TL olarak duydum ama tam bir bilgim yok...

crx sanzuman oldugu cok net anlasilior, 5500'den sonra sanki vtec aciyor araba, 3.viteste harbi kopuyor dunyadan benim si :)

ama ben rolling yapalim stock si'le performansi net ayiralim derim kardesim..

Time-R

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Eylül 06, 2009, 02:48:51 ÖS »
en kisa zamanda bulusalim diyorum, 12 eylul cumartesi uygun ortak bi noktada bulusalim takilalim, gece 12'ye yaklastigindada tem'de bi rolling yapalim

poşetçay

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Eylül 06, 2009, 03:20:12 ÖS »
arkadaşlar bu başlık altında bilgi alış verişinde bulunabilirsiniz bana bikaç üyemiz msj attı ayrı bi bölüm açılsın die zaten böle bir bölümümüz war buluşmalar için site yönetiminin izni olmalıdır sonuçta honda sitesiyiz bölelikle site içinde bölünmeler ve ayrılmalar olmaz

Time-R

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Eylül 06, 2009, 03:34:06 ÖS »
arkadaşlar bu başlık altında bilgi alış verişinde bulunabilirsiniz bana bikaç üyemiz msj attı ayrı bi bölüm açılsın die zaten böle bir bölümümüz war buluşmalar için site yönetiminin izni olmalıdır sonuçta honda sitesiyiz bölelikle site içinde bölünmeler ve ayrılmalar olmaz

bolucu yikici bir grup olalim demiyoruz ne alaka? :S kendi aramizda bulusup tanisma zaman gecirme ozgurlugumuz oldugunu dusunuyorum, bunun icin yonetim bize sorun bizden izin alin dememeli bence, kinamaktn baska carem yok seni posetcay, sagol iznin icin, bu gece siteden bikac hondaci arkadasimla takilicam sana sormali miyim yine? sen olsan bana sorar miydin?

bluestain

« Yanıtla #6 : Eylül 06, 2009, 06:27:15 ÖS »
tamam bu başlıkta toplanalım ama güncel tutalımda çok gerilerde kalmasın konu :)

Time-R

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : Eylül 06, 2009, 06:31:41 ÖS »
tamam bu başlıkta toplanalım ama güncel tutalımda çok gerilerde kalmasın konu :)

aynen cok haklisin kardesim, guncel tutalim bu konuyu

delimanyak

« Yanıtla #8 : Eylül 06, 2009, 06:33:40 ÖS »
ve işste beklenen an geldı desenıze bıde herkes aracını modelını felanda yazarsa tam manyak olur bıde arac fotolarınıda beklıos :)

bluestain

« Yanıtla #9 : Eylül 06, 2009, 06:53:15 ÖS »
ikigün önce kaza yaptım bana arkadan çarptılar fazla bişey yok,yılbaşından sonra araç komple boyanıcaktı zaten kaza olunca şimdi boyatmaya karar verdim şimdi size bikaç soru.
bu arada araç sedan si,
1-araba kırmızı renk kendi orjinal rengine mi boyatayım s2000 kırmızısına mı?
2-arka plakalığı iptal edeyimmi stoplar kalıcak şekilde,iptal edersem muayenede sorun çıkarmı?
3-anteni iptal ettiricem yeni anteni arabanın neresine taktırayım?

aracın dışına fazla bişey yapmak istemiyorum ama önerilerinizide alabilirim.
cevap verecek herkese şimdiden teşekkürler

Time-R

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : Eylül 06, 2009, 07:22:23 ÖS »
ikigün önce kaza yaptım bana arkadan çarptılar fazla bişey yok,yılbaşından sonra araç komple boyanıcaktı zaten kaza olunca şimdi boyatmaya karar verdim şimdi size bikaç soru.
bu arada araç sedan si,
2-arka plakalığı iptal edeyimmi stoplar kalıcak şekilde,iptal edersem muayenede sorun çıkarmı?

1- araba s2000 showroomlardaki 2009 kirmizisina boyat,
2- plaka iptali kesinlikle yapma, hos bisi degil
3- bence hic anten takma

gecmis olsun

Sİ yah

« Yanıtla #11 : Eylül 06, 2009, 07:35:21 ÖS »
plakalığı sakın iptal etme bu haliyle çok güzel ve çok özel duruyor bence

KADO

« Yanıtla #12 : Eylül 06, 2009, 10:10:57 ÖS »
Arkadaşlar bende eğer bütçeme uygun temiz bi civic bulursam maximum 8000 tl ye kadar bakıyorum sedan almayı düşünüyorum gönlüm coupe ex ten yana ama tek kendim binmiceğim için o yüzden sedan olarak düşünüyorum bana 8000 tl ye kadar en uygun sedan honda civic ne önerirsiniz EL,EX,ES..... 1.5 1.6 motor farketmez sizinde önerilerilerinizi bekliyorum şimdiden çok tşk ederim :)
« Son Düzenleme: Eylül 06, 2009, 10:15:07 ÖS Gönderen: KADO »

zedrix

« Yanıtla #13 : Eylül 06, 2009, 10:39:40 ÖS »
bu arada araç sedan si,

s 2000 kırmızısı yakısır
kesınlıkle palakalık ıptal etme zaten ıptal edınce aydınlatma ıptal oldugu ıcın sorun cıkıyor
bende anten ıptalı var bı kablo cektık sag kapıya dogru on numara oldu zaten radyo pek dınlemıyorum
ama anten ıptalı cok yakısıyor.

zedrix

« Yanıtla #14 : Eylül 06, 2009, 10:45:32 ÖS »

posetcay burda amac bulusmak degıl sadece bılgı alısverısı tabıkıde si olan ınsanlarda buluşmak ısterler bunda yanlıs bırsey yok kı sıte bızım ortak noktamız sıte vasıtası ıle bız hondacılar bırbırımızı tanıyor araclarımız hakkında bılgı sahıbı oluyoruz zaten amac bu
ayrı bır konu baslıgına gelınce yınede sıte yonetımı karsı gelıyorsa sılsın baslıgı karsı cıkacak halımız yok karsı cıkılacak bır durumda yok ama team honda yonetımının boyle bır anlayıssızlık ıcınde olabılecegını tahmın bıle edemıyorum.

zedrix

« Yanıtla #15 : Eylül 06, 2009, 10:49:13 ÖS »

ewt bende crx sanzuman var zedrix senin arabanin sanzumani orjinalse deneyebiliriz araclari, boylece crx sanzuman performansi nedir anlamis oluruz..

crx sanzuman oldugu cok net anlasilior, 5500'den sonra sanki vtec aciyor araba, 3.viteste harbi kopuyor dunyadan benim si :)

benım si da malesef stock degıl komple megan racıng egsozt var ara hızlanmaları stock si lara gore zaten ıyı dez avantajım ıse 17 jantlarım dur bakalım sac jant vardı bır arkadasımda alabılırsem deneyıp gormek ısterım bende 1-2 aynı 3-4 te mı uzuyor vs ama kanımca son suratte kesılırsın bellı mı olur crx sanzıman olayına bende gırerım belkı gormek lazım...

zedrix

« Yanıtla #16 : Eylül 06, 2009, 10:53:22 ÖS »
Arkadaşlar bende eğer bütçeme uygun temiz bi civic bulursam maximum 8000 tl ye kadar bakıyorum sedan almayı düşünüyorum gönlüm coupe ex ten yana ama tek kendim binmiceğim için o yüzden sedan olarak düşünüyorum bana 8000 tl ye kadar en uygun sedan honda civic ne önerirsiniz EL,EX,ES..... 1.5 1.6 motor farketmez sizinde önerilerilerinizi bekliyorum şimdiden çok tşk ederim :)
ben sedancıyım hatcback ten sedana donmus bırı olarak sedan daha bır araba gıbı duruyor arkadaslarımla gezmeyı seven bırıyım hatcbackte bu cok sorun oluyordu once senınde buna karar vermen lazım sonrasında 8000-9000 arası guzel bır 1.5 karburatorlu bulabılırsın. ama bu fıyatlara bulabılcegın si lardan uzak dur basını agrıtırsın paranda gıder arabadan tıksınırsın ,motor yaptırma vs...

poşetçay

• Ziyaretçi
« Yanıtla #17 : Eylül 07, 2009, 12:23:14 ÖÖ »

bolucu yikici bir grup olalim demiyoruz ne alaka? :S kendi aramizda bulusup tanisma zaman gecirme ozgurlugumuz oldugunu dusunuyorum, bunun icin yonetim bize sorun bizden izin alin dememeli bence, kinamaktn baska carem yok seni posetcay, sagol iznin icin, bu gece siteden bikac hondaci arkadasimla takilicam sana sormali miyim yine? sen olsan bana sorar miydin?
1-ben bölücü yıkıcı grup kurmaya çalışıosunuz demedim
2-buluşma we organizasyonlar için site yönetiminden izin almasınız dedim siteden arkadaşlarınızla buluşunca izin alın demedim sitedeki arkadaşlar her hafta buluşuyoruz zaten
3-siteyi kullanarak illagel şeyler yapmanıza izin wermeyiz roling yapacaksanız msnden telefondan konuşup yaparsınız tht yi kullanamazsınız
4-bilgi alış werişinde her üye birbiriyle bişeyle paylaşabilir açmış oldumuz başlıklarda olursa sewiniriz silmek zorunda kalmayız saygılar
« Son Düzenleme: Eylül 07, 2009, 12:24:39 ÖÖ Gönderen: poşetçay »

Time-R

• Ziyaretçi
« Yanıtla #18 : Eylül 07, 2009, 05:20:58 ÖS »

benım si da malesef stock degıl komple megan racıng egsozt var ara hızlanmaları stock si lara gore zaten ıyı dez avantajım ıse 17 jantlarım dur bakalım sac jant vardı bır arkadasımda alabılırsem deneyıp gormek ısterım bende 1-2 aynı 3-4 te mı uzuyor vs ama kanımca son suratte kesılırsın bellı mı olur crx sanzıman olayına bende gırerım belkı gormek lazım...

kardesim msn adresini pm atar misin :S

zedrix

« Yanıtla #19 : Eylül 07, 2009, 05:39:14 ÖS »
tımer o zaman bu mevzuları pm atarsın msn kullanmıyorum kırk yılda bır msn den ulasamazsın zor :(

zedrix

« Yanıtla #20 : Eylül 07, 2009, 05:42:07 ÖS »

http://www.sahibinden.com/ex_sedan_civic_daha_ne_yapayim_saliya_kadar-65WQQaXQQ14820682WQQpXQQdisplayitem bak bakalım fena degıl 8000 e

zedrix

« Yanıtla #21 : Eylül 07, 2009, 05:43:26 ÖS »
ve işste beklenen an geldı desenıze bıde herkes aracını modelını felanda yazarsa tam manyak olur bıde arac fotolarınıda beklıos :)

zedrix : 1993 sedan si manuel

Time-R

• Ziyaretçi
« Yanıtla #22 : Eylül 07, 2009, 05:52:06 ÖS »
tımer o zaman bu mevzuları pm atarsın msn kullanmıyorum kırk yılda bır msn den ulasamazsın zor :(

tamam kardesim :D
bu arada civic el cikarmissin arkadasa sahibinden bi tane, cok guzel yapilmis modifiyesi, benden o araca onay cikti :)

Time-R

• Ziyaretçi
« Yanıtla #23 : Eylül 07, 2009, 05:53:16 ÖS »

zedrix  : 1993 sedan si manuel
Time-R: 1993 sedan civic si full packet(sunroof+klima) manuel

zedrix

« Yanıtla #24 : Eylül 07, 2009, 06:02:54 ÖS »
zedrix  : 1993 sedan si manuel
Time-R: 1993 sedan civic si full packet(sunroof+klima) manuel

4 cam otomatık, bardaklık, kol dayama vsvsvs :)
evet arkadaslar eg ciler
sıtede eg cı yokmu ne :)