Gönderen Konu: 04 civic sedanlarda  (Okunma sayısı 11640 defa)

gorki

• Ziyaretçi
04 civic sedanlarda
« Yanıtla #25 : Aralık 04, 2005, 07:41:05 ÖS »
arkadaslar herkese tesekkurler verdıgınız tavsıyeer ıcın.kat ıptalı ıcın parca yapıldı ama dun autodromda kendı aramızda bır aramızda bır drag katılımı yaptık ve gıdıp parcayı taktırmaya vaktım olmadı.yarın ınsallah bıtıcek o ıs...BUGUN HICBIRINIZI GOREMEDIM BULUSMADA!!!!

gorki

• Ziyaretçi
04 civic sedanlarda
« Yanıtla #26 : Aralık 05, 2005, 07:27:18 ÖS »
bu arada arkadaslar katalatık sensor isi cozuldu gayette ıyı oldu. gercı sorun katalatık konvektoru sokmemden kaynaklanmamıs.oksıjen mushılınden kaynaklanıyomus cunku o mıshılı takmayı unutmuslar.bugun onu taktılar zaten katalatık konvektor sensorunu yaptıkları boruya kaynatmıslardı.ben sorunun ordan kaynaklandıgını sanıyodum ama mushıl soketını takınca hıcbır sorun kalmadı ısık falan yanmıyo.

gorki

• Ziyaretçi
04 civic sedanlarda
« Yanıtla #27 : Aralık 05, 2005, 07:30:51 ÖS »
ya arkadaslar bırde su buyuk resımlerı nasıl koyuyosunuz yaa bırınız soyleyebılırmı

HONDA

• Ziyaretçi
04 civic sedanlarda
« Yanıtla #28 : Aralık 06, 2005, 09:30:04 ÖÖ »
Resimi önce upload etmelisin.
Daha sonra kullanarak foruma
resim koyabilrsin.

ozanocal

• Ziyaretçi
04 civic sedanlarda
« Yanıtla #29 : Aralık 06, 2005, 03:22:35 ÖS »
ya bende arastırdım biraz; apexi, rs-r, tanabe gibi firmalar hep 60lık boru kullanmıslar. bir tek hks de 55mm.  Bencede 60 cok gibi :?  orjınalını ölçen var mı bunun? bende yaza dogru yaptırıcam... kafam karıştı.

Güven

04 civic sedanlarda
« Yanıtla #30 : Aralık 06, 2005, 06:24:20 ÖS »
Sedanlarıda yapın yapın arkadaşlar bende gaza gelecem ama aranızda aile arabası diye bişey yapmıyoz şimdik ama sizinkilerin yanında bizimki söndü  :D  :D  :D bende bişeyler yapsammı ne  :-D

gorki

• Ziyaretçi
:)
« Yanıtla #31 : Aralık 06, 2005, 08:24:25 ÖS »
abı yapmadıgın kabahat yaaa:) walla bende arastırdım 60 mm dusuk devırlerı bıraz oldurur dıyolar.kısmet olursa subata kadar turo yapılcak arabaya ozmn sorun kalmaz dıyolar.turbo ıcın gecenlerede bır arkadasımızın dedıgı gıbı daha saglıklı olurmus.artık subata kadarda yuksek devır cevırırzı bızde napalım.bu arada motor agrıza ısıgım hala yanmadı.bılgınıze sunulur.ben ne olur ne olmaz dıye o yaptırttıgım aldatıcı aparatıda taktırdım.eger kat. ıptalı yaptırmak ısteyen varsa yardımcı olunur:)

ozanocal

• Ziyaretçi
04 civic sedanlarda
« Yanıtla #32 : Aralık 06, 2005, 09:13:35 ÖS »
resimler yok mu?

dd1777

• Ziyaretçi
Re: :)
« Yanıtla #33 : Aralık 07, 2005, 09:12:48 ÖÖ »
Alıntı yapılan: "gorki"
abı yapmadıgın kabahat yaaa:) walla bende arastırdım 60 mm dusuk devırlerı bıraz oldurur dıyolar.kısmet olursa subata kadar turo yapılcak arabaya ozmn sorun kalmaz dıyolar.turbo ıcın gecenlerede bır arkadasımızın dedıgı gıbı daha saglıklı olurmus.artık subata kadarda yuksek devır cevırırzı bızde napalım.bu arada motor agrıza ısıgım hala yanmadı.bılgınıze sunulur.ben ne olur ne olmaz dıye o yaptırttıgım aldatıcı aparatıda taktırdım.eger kat. ıptalı yaptırmak ısteyen varsa yardımcı olunur:)

turbo koyduğundada 50mm yeterdi

murti

• Ziyaretçi
Ynt: 04 civic sedanlarda
« Yanıtla #34 : Şubat 18, 2007, 10:13:19 ÖS »
sen türkiyeden mi aldın filtreyi? hangi modeli acaba, boğma olmadı deil mi (filtre için), çünkü kk olduğu gibi filtrede sorun çıkarıymuş, büssür de soru soruyorum ama :oops:  düzgün olsun istiyorum, şimdiden saol

bnm arabada k n filtre var custom yaptık kendimiz akünün arkasına doğru da uzattık 10 numara oldu araba gerçektn iyi nefes alıyo ve maaliyet gayet uygun şahsen bn memnunum...