Gönderen Konu: Yeni city  (Okunma sayısı 2336 defa)

angaramos

Yeni city
« : Mayıs 19, 2014, 09:32:49 ÖS »
Arkadaşlar yeni city sanki civic den daha hoş gibi geldi bana(biraz panjuru çirkin o kadar) ama civic makyajlanınca toparlar biraz

https://www.youtube.com/watch?v=17skhciBPhs
« Son Düzenleme: Mayıs 19, 2014, 09:33:34 ÖS Gönderen: angaramos »

alimagar

• şeyhmus bilgiç
Ynt: Yeni city
« Yanıtla #1 : Mayıs 19, 2014, 09:42:54 ÖS »
o arabayı türkiyeye getirmezler ticari yönden.1.8 140 beygir benznili.1.5 dizeli var donanım olarakta çokçok fazla.en son hali çok güzelmiş.keşke türkiyeye gelse gelmişkende dizeli gelse.hayaldi gerçek olsun :)))

angaramos

« Yanıtla #2 : Mayıs 21, 2014, 11:11:02 ÖS »
zaten Türkiyeye ne geliyorki hep en dandiği bize geliyor

mehmet zengin

« Yanıtla #3 : Mayıs 22, 2014, 06:53:33 ÖÖ »
Gayet güzel olmuş. Ön gösterge paneli civic gibi olsa imiş daha iyi olurmuş. Önden civic görünümlü. Arka civicden daha güzel. Multimedia kısmı güzel. Arka kısım havalandırma kanalları falan. Bence güzel olmuş. Ama Türkiyeye gelmez zor. Gelsede civicden pahalı olur :)

tnrdnzekr

• TNR
« Yanıtla #4 : Mayıs 22, 2014, 08:20:30 ÖÖ »
güzel araç ama bizim ülkemize nasıl gelecek kim bilir

angaramos

« Yanıtla #5 : Mayıs 22, 2014, 05:40:05 ÖS »
Gayet güzel olmuş. Ön gösterge paneli civic gibi olsa imiş daha iyi olurmuş. Önden civic görünümlü. Arka civicden daha güzel. Multimedia kısmı güzel. Arka kısım havalandırma kanalları falan. Bence güzel olmuş. Ama Türkiyeye gelmez zor. Gelsede civicden pahalı olur :)

Aynen arka görüntü civicden daha başarılı

alimagar

• şeyhmus bilgiç
« Yanıtla #6 : Mayıs 22, 2014, 05:59:25 ÖS »
ben şuan yeni kasa kullanıyorum ve beğenerek almıştım.şuana kadar en ufak sıkıntı çıkarmadı.ve kronik bir sorunuda yok gibi şuana kadar.1.4 motor ama yolda çoğu 1.6 diğer markalara kafa tutuyor.honda motor işini iyi yapıyor. bu en son kasa çokçok güzel ve donanım olarakda yok yok.bu araç türkiyeye niye gelmez.bir ara servis dizeli gelcek demişlerde ama ne zaman gelir:)

savas

« Yanıtla #7 : Mayıs 22, 2014, 06:26:11 ÖS »
  Türkiyeye neden getirsinler ki ? Nede olsa avrupa pazarında ellerinde kalan araçları Türkiye ye getirip rahat rahat satabiliyorlar. Gebze üretimi filan demeyin sonuçta ellerinde kalan parçaları oraya getirip toplayabiliyorlar. Bütün markalar bi kasa çıkartır bitene kadar aynı özelliklerde üretir bizimkiler zaten ses alma problemi olan araçtan bide yalıtımı eksiltir katlanan aynayı iptal eder üzerine fiyatı arttırır. Bizde tepki koymak yerine alırız. Sizin bu şekilde kabullenmiş müşteriniz olsa neden stok eritmek yerine daha iyisi için uğraşasınız ki ?

1.6 Elegance Eco Smart (Otomatik Vites)   Otomatik   1598 cc   Benzin/LPG   67.575   65.325   70.205   

Sitesinde benzin / lpg yazıyor tamam alayım diyorsun sonra birde 3 000 TL lpg takım ücreti istiyor. Onuda kabul ettin aracı aldın lpg uyumlu diye aldığın araç göstergeleri yanlış ölçüm yapıyor. Sürekli benzin göstergesi düşüyor. Düzeltmek için modül takıcak onun içinde ayrı ücret istiyor. Avrupada olsa böyle ayıplı mal için kim bilir kaç milyon dolar tazminat ödeyecek.

Yeni city için ise buraya gelse almayı düşünebileceğim araçlardan birisi diyebilirim ama bu mantıkla gittiği sürece fd6 yı satınca ne alırım diye şimdiden başka modellere bakmaya başladım.