Gönderen Konu: vtecII ve si hatcback  (Okunma sayısı 3913 defa)

grajuva

• Ziyaretçi
vtecII ve si hatcback
« : Ağustos 08, 2007, 07:49:15 ÖS »
http://www.youtube.com/watch?v=3NVrgixLmbw

si ın egzoz ve tüm parcalar stock el yapımı filtre var...
vtecII act baskı balata+my racing son susturucu...

trafige kapalı alan....

infaztim

Ynt: vtecII ve si hatcback
« Yanıtla #1 : Ağustos 08, 2007, 10:10:50 ÖS »
 >=ok

35vt787

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Ağustos 08, 2007, 10:29:54 ÖS »
Tabi Si geçecek  :dil hiç adil değil <nohapy güç-ağırlık oranları çok farklı ...V-tec farklarını söylemeye gerek görmüyorum bile  :artis

grajuva

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Ağustos 08, 2007, 11:34:37 ÖS »
zaten zevk için kalktık...vtec bana ait...ikimizdede pilotaj hataları oldu o 2 de kacırdı ben 3 te :) benim söylemek istedigim soch vtec söylenilen kadar kötü bi arac degil :) eglenceli bi ortam oldu ve bende birazda olsa fikirleriniz olsun die sizlerle paylasmak istedim :)

refleks

• The Power Of Dreams
« Yanıtla #4 : Ağustos 08, 2007, 11:49:19 ÖS »
arkadaşım seni  ve  diger  poposu  yere  yakın  olan arkadaşı  şidettle  ve esefle  kınıyorum  orası  trafige  kapalı  bir  yol degil  günde  ortlama 150-200  araç   geçiyor  ikinci  olarak ta  bizim  kapıya  kadar  gelipte  beni  almadan  tepeye  çıktıgınız  için  sizi  kınıyorum  bunda  birdaki  alışverişimizde %20  extra  ücret  olarak  ikinize eşit  paylarda  geçi        devamını  anlamışınızdır >%Sakin :con :kurba

grajuva

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Ağustos 09, 2007, 01:15:21 ÖÖ »
zazhuazhuazhuazhauzhauzhuazhauzah :D gökhan bey gittigimiz gün logar kapakları calısması ile trafige kapalıydı yol atıp tutmayınız lütfen :D hem siz tükkanda oluyonuz o saatlerde ben sana 50 kere dedim gel senin cihazın resimlerini cekelim die dinletemedim ramazan tamponlarını degişsin son halini alsın bidaha gitcez ozaman toplu yaparız :D

refleks

• The Power Of Dreams
« Yanıtla #6 : Ağustos 09, 2007, 01:26:25 ÖÖ »
hadi  neyse  miillet hakınızda   kötü  düşünmesin  gerçi  yolda  3  tane  logar  kapagaı   var  onlarından neresini  temizleyecekler  meçhul birde  ben   2  sendir  arabyla  olmasa  bile  yürüyerek   geçiyom oralada   hiç  görmedim  temizlik  yapanı ne  şans    varmış sizdede :con >%6rol

35vt787

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : Ağustos 09, 2007, 09:40:39 ÖÖ »

zaten zevk için kalktık...vtec bana ait...ikimizdede pilotaj hataları oldu o 2 de kacırdı ben 3 te  benim söylemek istedigim soch vtec söylenilen kadar kötü bi arac degil  eglenceli bi ortam oldu ve bende birazda olsa fikirleriniz olsun die sizlerle paylasmak istedim :)

Bak o zaman ok...Soch v-tec kötü diyen mi var? Hade ordan :dil  Hondanın yaptığı belkide en güzel kasa,tek eksiği 15-20 hp..Oda ağırlığının 1.195 kg (boş !) olmasından ötürü..En güvenilir sedanlardan biri ayrıca,üretim amacı aileyi bir noktadan diğerine güvenli ve seri bir biçimde ulaştırmak...Ara hızlanması ve son hızı fazlasıyla tatmin edici  >=ok Bilemiyorum belkide ben aracıma aşığım belki ondandır  :artis

grajuva

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : Ağustos 09, 2007, 09:05:10 ÖS »

zaten zevk için kalktık...vtec bana ait...ikimizdede pilotaj hataları oldu o 2 de kacırdı ben 3 te  benim söylemek istedigim soch vtec söylenilen kadar kötü bi arac degil  eglenceli bi ortam oldu ve bende birazda olsa fikirleriniz olsun die sizlerle paylasmak istedim :)

Bak o zaman ok...Soch v-tec kötü diyen mi var? Hade ordan :dil  Hondanın yaptığı belkide en güzel kasa,tek eksiği 15-20 hp..Oda ağırlığının 1.195 kg (boş !) olmasından ötürü..En güvenilir sedanlardan biri ayrıca,üretim amacı aileyi bir noktadan diğerine güvenli ve seri bir biçimde ulaştırmak...Ara hızlanması ve son hızı fazlasıyla tatmin edici  >=ok Bilemiyorum belkide ben aracıma aşığım belki ondandır  :artis

sen baya bi asıksın aracına :) bana göre en az bi 25-30 hp eksigi var bu aracın kasaya gçre...1.6ies ler bile 120 hp..bunda vtec tecnolojisi kullanılmasına ragmen vtec acma die bir olusum bile hissedilmiyor..tamm seriligine bende bişi demiyorum ama 3 vitesi bana biraz ölü gibi gelmiyo degil

grajuva

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : Ağustos 09, 2007, 09:05:45 ÖS »

hadi  neyse  miillet hakınızda   kötü  düşünmesin  gerçi  yolda  3  tane  logar  kapagaı   var  onlarından neresini  temizleyecekler  meçhul birde  ben   2  sendir  arabyla  olmasa  bile  yürüyerek   geçiyom oralada   hiç  görmedim  temizlik  yapanı ne  şans    varmış sizdede :con >%6rol

sen git kendi fiber yıgınınla ugras :D

ramo si

« Yanıtla #10 : Ağustos 10, 2007, 10:43:07 ÖS »

arkadaşım seni  ve  diger  poposu  yere  yakın  olan arkadaşı  şidettle  ve esefle  kınıyorum  orası  trafige  kapalı  bir  yol degil  günde  ortlama 150-200  araç   geçiyor  ikinci  olarak ta  bizim  kapıya  kadar  gelipte  beni  almadan  tepeye  çıktıgınız  için  sizi  kınıyorum  bunda  birdaki  alışverişimizde %20  extra  ücret  olarak  ikinize eşit  paylarda  geçi        devamını  anlamışınızdır >%Sakin :con :kurba

sus konuşma hala gelecen  panjurun elimde 200 ytl yi mithat paşa stadının ortasına birakk....poposu yere yakın derken rnz 16 tı dimi...kıskanma lütfen seninki öle dill..diyee

civic_turbo

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : Kasım 28, 2008, 04:19:24 ÖS »
yau soch un maşallahı var :D

BLACK ORANGE

« Yanıtla #12 : Kasım 28, 2008, 06:05:08 ÖS »
maaşallah maaşallah. Allah son susturucuna zarar ziyan vermesin... :)