Gönderen Konu: Supraya da saygım var K20 civic içinden geçiyor.  (Okunma sayısı 8462 defa)

kacaman

Ynt: Supraya da saygım var K20 civic içinden geçiyor.
« Yanıtla #25 : Şubat 28, 2011, 07:12:46 ÖS »
supra sonradan kapatmaya başladı ama civic yavaşladı

NaNick

« Yanıtla #26 : Mayıs 11, 2011, 09:16:08 ÖÖ »
supranın ne kadar yüklü olduğu belli değil ama civic aşırı besleme orası kesin zaten ibreyi indirişinden belli supra basmışmı basmamışmı bilinmez ki bi yerde bastığı belli oluyor supranın önü havaya kalkıyor. hulk gibi arabaları gördükten sonra bunun olmama gibi bir durumu yok. hulk 0-100 bilmiyorum fakat 100-200 km/s arasını eski değerlerle 6.38 saniyede alıyordu ve ibreyi tekrar 0 a getiriyor ki baştan aşağı sökülmüş bir araç torpido gözünden tutunda klimaya koltuklara karbon kaputa kadar her türlü hafifletme var video da ki araçta aşağı yukarı böyle bir araç bu durumda supranın yüklü olmadığını farz edersek bunun olması mümkün. fakat suprayı tıka basa yükledikten sonra sonuç tam olarak ne olur bilemiyorum çünkü 1100 hp lere ulaşanları var.

piscocuk

« Yanıtla #27 : Mayıs 11, 2011, 09:36:59 ÖÖ »
videoyu yine herzamanki gibi izleyemedim..

ama bu aracın suprayı geçebilmesi için hulktan daha yüklü olması şart

bir akşam bizde çıkmıştı otobana belki bilirsiniz mantar amerikaya gitmeden önce evo motorlu bir 306gti yapmıştı beyaz renk.aracın sahibi benin yıllardır arkadaşım..tüm ayarları bitmeden denemişlerdi ve hulk boy boy ayıramamıştı 2 max 3 araba kadar önünde gitti hep.yani diyeceğim oki 306 ya evo motor GTR35 turbo vs vs koymuşlardı ve ayarsız halde hulkun peşinden gidiyordu.daha sonra ayarları yapıldı baskı balatası amerikadan geldi takıldı bir lambo ile denediler kazanan bora boraya gitti :)