Gönderen Konu: Turbo Kadavra  (Okunma sayısı 10516 defa)

Buğra A.

• Buğra AKPINAR
Turbo Kadavra
« : Ocak 29, 2010, 03:29:41 ÖÖ »
'Team Paşaoğlu' ve 'DR.Ecu' tarafından hazırlanan nam-ı diğer 'AB Vtec Turbo'.

Kamera&Kurgu&Senaryo : Buğra Akpınar
Otomobil Sahibi : Selim Merdan
Oyuncular : Alptuğ Şen,Buğra Yıldırım ve Selim Merdan
İngilizce Çeviri : Burak Akpınar

Şarkı :
1. 50 Cent - I Get Money
2. P.O.D. - Boom
3. Steve Jablonsky - Arrival to Earth
4. Linkin' Park - Cure for The Itch

http://www.vimeo.com/9055905

Destekleyen,izleyen ve yardımlarını esirgemeyen herkese teşekkür ederim.

Videoyu eğer gerçekten beğendiyseniz Vimeo linkini Facebook profilinizde paylaşmanızdan dolayı çok mutlu olurum.Bu tip bir kısa metrajı ilk defa denedim.İstatistik bilgilerini gerçekten merak ediyorum.

statik

Ynt: Turbo Kadavra
« Yanıtla #1 : Ocak 29, 2010, 04:43:59 ÖÖ »
Abi muhteşem olmuş on numara olmuş ama katılımta yapılsaymış keşke yaa kursağımda kaldı şimdi :/

statik

« Yanıtla #2 : Ocak 29, 2010, 04:44:40 ÖÖ »
katılım yazdım katılım çıktı :???

statik

« Yanıtla #3 : Ocak 29, 2010, 04:45:32 ÖÖ »
aaa ya rış yazılmıyooo

halishan

« Yanıtla #4 : Ocak 29, 2010, 04:29:31 ÖS »
cok gzl olms bn begndm eline saglik... :)

Buğra A.

• Buğra AKPINAR
« Yanıtla #5 : Ocak 29, 2010, 05:41:46 ÖS »
Teşekkür ederim arkadaşlar.Beğendiğinize sevindim :)

mali

« Yanıtla #6 : Ocak 29, 2010, 05:50:30 ÖS »
çok güzel olmuş
film fragmanı gibi

ben heyecanla sonunda bi katılım bekliyordum :)

kacaman

« Yanıtla #7 : Ocak 29, 2010, 06:53:01 ÖS »
güzel olmuş

tarantino

• Co-Admin
« Yanıtla #8 : Ocak 29, 2010, 06:53:12 ÖS »
devamını bekliyoruz buğracım keşke şu hayal sahnesini de çekseydiniz tam azınıza layık bir tane standart kırmızı 1.4 de bulmuştum neyse bi dahaki sefere artık

minimal_freak

« Yanıtla #9 : Ocak 29, 2010, 08:02:15 ÖS »
buğra çok güzel olmuş emeğine sağlık, yalnız sahneler arası volume pek oturmamıs sankı, bı sahnede oyuncunun konusması cok kısıkken dıger sahneye gecınce ses cok artıyo, kusura bakma sadece nacizane fikirlerim...

a.uz

« Yanıtla #10 : Ocak 31, 2010, 01:25:28 ÖÖ »
elinize saglık devamını bekliyozzz

Buğra A.

• Buğra AKPINAR
« Yanıtla #11 : Ocak 31, 2010, 08:29:39 ÖÖ »
çok güzel olmuş
film fragmanı gibi
ben heyecanla sonunda bi katılım bekliyordum :)

Teşekkür ederim.Devamı olacak ama :)

güzel olmuş

Teşekkür ederim.

devamını bekliyoruz buğracım keşke şu hayal sahnesini de çekseydiniz tam azınıza layık bir tane standart kırmızı 1.4 de bulmuştum neyse bi dahaki sefere artık

Teşekkür ederim :) Valla düşündük ama senaryoyu pek değiştirmek istemedim.Daha doğrusu hayal sahnesi biraz yapmacık gibi olur dedim.Yoksa aklımdasın ;)

buğra çok güzel olmuş emeğine sağlık, yalnız sahneler arası volume pek oturmamıs sankı, bı sahnede oyuncunun konusması cok kısıkken dıger sahneye gecınce ses cok artıyo, kusura bakma sadece nacizane fikirlerim...

Estafrullah :) Benim asıl amaçlarımdan birisi eleştirilmek.Daha iyi işlere bu şekilde ulaşabileceğimi biliyorum çünkü.Ses konusunda haklısın fakat ilk denemem ve inanır mısın,bilmiyorum ama hiç harici mikrofon kullanmadım :) Teşekkür ederim.

elinize saglık devamını bekliyozzz

Teşekkür ederim.

minimal_freak

« Yanıtla #12 : Şubat 01, 2010, 04:20:33 ÖS »
  sürekli takip ediyorum ve inan çok başarılı buluyorum, çevremdekilerle paylaşıyorum sürekli, nefis işler çıkarıyosun gerçektende, özellikle milan red es7'yi her izlediimde çok keyif alıyorum, başarılarının devamını dilerim....
  harici kullanmaman yüzünden olduğunu bilmiyodum tekrar kusura bakma, zaten oyuncular ve araçların sesi kamera mesafesine bağlı olduğundan oyuncularda fazla çıkıyo sanırım, yoksa çok anladığım bişey değil, sadece yakalayabildiğim şeylere yorum yazdım ;)

mcanx

« Yanıtla #13 : Şubat 02, 2010, 10:01:38 ÖS »
süper olmuş emeğinize sağlık..

civelek

« Yanıtla #14 : Şubat 02, 2010, 10:43:03 ÖS »
üstat süper olmuşta ama harbiden kursağımızda kaldı sanki yarım kalmış gibi en azından bi ibreyi devirseydinizde görseydik  =d>

yalçınn

« Yanıtla #15 : Şubat 02, 2010, 10:57:41 ÖS »
baştaki sigara sahnesi dışında güzell olmuş elinize sağlık

zack

« Yanıtla #16 : Şubat 03, 2010, 11:50:13 ÖÖ »
Ellerinize sağlık başarılarınızın devamını dilerim. 2. partı merakla bekliyorum...

piscocuk

« Yanıtla #17 : Şubat 03, 2010, 12:28:59 ÖS »
eline sağlık buğra.güzel olmuş :) bir kısa filmde arabalar bağlanınca çekseydik keşke :)

Buğra A.

• Buğra AKPINAR
« Yanıtla #18 : Şubat 03, 2010, 05:14:49 ÖS »
  sürekli takip ediyorum ve inan çok başarılı buluyorum, çevremdekilerle paylaşıyorum sürekli, nefis işler çıkarıyosun gerçektende, özellikle milan red es7'yi her izlediimde çok keyif alıyorum, başarılarının devamını dilerim....
  harici kullanmaman yüzünden olduğunu bilmiyodum tekrar kusura bakma, zaten oyuncular ve araçların sesi kamera mesafesine bağlı olduğundan oyuncularda fazla çıkıyo sanırım, yoksa çok anladığım bişey değil, sadece yakalayabildiğim şeylere yorum yazdım ;)

Teşekkür ederim.ES7 videosununda bende yeri ayrı.Hem kullanılan müzik olsun,hem mekan olsun çok güzeldi gerçekten.Estafrullah,ne kusuru.Sonuçta benim hatam :) Harici mikrofon kullanmak şart.Aslında bir çok ekipman almam gerekiyor fakat her şey sırayla.Şu sıralar 1-2 ekipman daha aldım.Hatta yeni videoda bir çoğunu kullanmayı düşünüyorum ama süpriz diyelim :)

süper olmuş emeğinize sağlık..
Ellerinize sağlık başarılarınızın devamını dilerim. 2. partı merakla bekliyorum...

Teşekkür ederim.

üstat süper olmuşta ama harbiden kursağımızda kaldı sanki yarım kalmış gibi en azından bi ibreyi devirseydinizde görseydik  =d>

Teşekkür ederim.Devamı gelecek tabiki.İbreyi aslında bir çok kez çektim fakat otomobil içerisinde sabit durmak imkansız gibi bir şey :)

baştaki sigara sahnesi dışında güzell olmuş elinize sağlık

Teşekkür ederim.Sigara sahnesini kullanmak istememiştim ilk başta fakat belki değişik bir duygu katabileceğini düşündüğüm için kullanmak istedim.

eline sağlık buğra.güzel olmuş :) bir kısa filmde arabalar bağlanınca çekseydik keşke :)

Teşekkür ederim :D

TsReAnNeCrE

« Yanıtla #19 : Şubat 04, 2010, 03:18:02 ÖS »
süper hızlı öfleliye gittim geldim
devamını mutlaka yapın elinize sağlık...

Buğra A.

• Buğra AKPINAR
« Yanıtla #20 : Şubat 04, 2010, 06:45:29 ÖS »
Teşekkür ederim.Mutlaka olacak :)

ysf55

« Yanıtla #21 : Şubat 04, 2010, 07:20:44 ÖS »
buğra kardeşim başarılar... 2.de drag falan bekliyoruz :) cok güzel olmuş eline sağlık

FZG

• Ziyaretçi
« Yanıtla #22 : Şubat 04, 2010, 08:00:55 ÖS »
Gercekten severek izledim, mukemmel olmus, gurur verici, basarilarinizin devamini dilerim..

maverick2305

« Yanıtla #23 : Şubat 05, 2010, 10:24:00 ÖÖ »
tebrikler gerçekten güzel olmuş kalite mükemmel devamı gelseydi çok daha müthiş olurmuş artık ilerdeki çalışmlarda görmek dileğiyle...

34 FVC 96

« Yanıtla #24 : Şubat 05, 2010, 10:29:53 ÖÖ »
buda açılmadı şirkette... yine akşam ewde bakıcaz artık...