Gönderen Konu: bayan suruculerden bazıları :)  (Okunma sayısı 8352 defa)

caner2

Ynt: bayan suruculerden bazıları :)
« Yanıtla #25 : Kasım 12, 2009, 10:49:51 ÖS »
bayanlar ve araba kullanmak tamamen birbirine zıt ama istisnalarda var tabiki erkeklere kafa tutan bayan sürücülerde biliyorum ;Dmesela bizim mümesil arkadaşlardan bütün gün arabada olduklarından kaynaklanıyo oda:D onlarda trafiğin cilveleri oluyo işte yineden onlar olmadan olmuyo:)

ENG

« Yanıtla #26 : Kasım 13, 2009, 07:22:35 ÖÖ »
ben şahin kullanan bayanlara hayranım. hemde açmış camını bi yandan sigarasını tüttürüyor bi yandan da tek elinle o hafif direksiyonu yönetiyor. benimki böle bir hayranlık işte ;D ;D

Time-R

• Ziyaretçi
« Yanıtla #27 : Kasım 13, 2009, 07:33:27 ÖS »
ben şahin kullanan bayanlara hayranım. hemde açmış camını bi yandan sigarasını tüttürüyor bi yandan da tek elinle o hafif direksiyonu yönetiyor. benimki böle bir hayranlık işte ;D ;D

;D ;D

yeni moda broadway, sahinlere binmiyorlar artik :)

ENG

« Yanıtla #28 : Kasım 13, 2009, 07:35:15 ÖS »
ben gördüm hemde çaça şahindi :P geniş lastikler egzos falan sahilyolunda ;D

;D ;D

Time-R

• Ziyaretçi
« Yanıtla #29 : Kasım 13, 2009, 07:36:00 ÖS »

;D ;D

bi siksaydiniz makinalari oldu olcak peuheuaheua

ENG

« Yanıtla #30 : Kasım 13, 2009, 07:37:50 ÖS »
beni yer die tırstım biraz ;D

;D ;D

bi siksaydiniz makinalari oldu olcak peuheuaheua

melendiz

« Yanıtla #31 : Kasım 15, 2009, 05:35:26 ÖS »
Paylaşım için teşekkürler. Bayanların uzamsal zeka(uzay zaman ilişkisi) erkeklerden daha az gelişmiştir, yapılan araştırmalara göre. Kendilerine göre doğru yerde ve doğru hızdadırlar ancak ne şerit takibini yapabilirler ne de 3-4 hareket sonrasını görebilirler. (Çoğu hepsi değil) sonra sıkıştırıldıklarını söylerler. ne zaman trafikte üzerime doğru bir araç gelse istisnasız  bayan. Ya sağdan giderler orayı kitlerler yada sol şeritte 70 le giderler ve sağa geçemezler.. heyecandan. direksiyona sanki kopacakmış gibi sarılırlar...

ENG

« Yanıtla #32 : Kasım 15, 2009, 05:49:50 ÖS »
çok ayıp bayanlar duymasın  :)
Paylaşım için teşekkürler. Bayanların uzamsal zeka(uzay zaman ilişkisi) erkeklerden daha az gelişmiştir, yapılan araştırmalara göre. Kendilerine göre doğru yerde ve doğru hızdadırlar ancak ne şerit takibini yapabilirler ne de 3-4 hareket sonrasını görebilirler. (Çoğu hepsi değil) sonra sıkıştırıldıklarını söylerler. ne zaman trafikte üzerime doğru bir araç gelse istisnasız  bayan. Ya sağdan giderler orayı kitlerler yada sol şeritte 70 le giderler ve sağa geçemezler.. heyecandan. direksiyona sanki kopacakmış gibi sarılırlar...

digalo

« Yanıtla #33 : Kasım 24, 2009, 07:23:02 ÖS »
bayan sürücülere laf yok. ;) bizden dikkatli oldukları kesin. sadece tecrübe eksikliği ve kendini bilmez erkek sürücülerden kaynaklanan hataları var.

katılıyorum.
Şunuda unutmayalım, Allah göstermesin, bayanlar kaza yaptıkları zaman istisnalar hariç sadece maddi hasarlı kazalar meydana geliyor. Biz erkekler kaza yaptık mı maddi hasarın yanı sıra üç beş kişi de dünya değiştiriyor.

Bu arada video harika olmuş...
« Son Düzenleme: Kasım 24, 2009, 07:24:35 ÖS Gönderen: digalo »

kacaman

« Yanıtla #34 : Kasım 24, 2009, 08:47:52 ÖS »
iyi sürücü olan bir bayan ile bu konuyu konuşmuştuk, kendisi erkeklerin aşırı kendilerine güvendiklerinden hata yaptıklarını ve kazalarında ağır hasarlı olduğunu iddia etmişti, bilmem belkide öyledir.