Gönderen Konu: Time Trial Vol.1 Videoları  (Okunma sayısı 8012 defa)

OzzWoLF

Ynt: Time Trial Vol.1 Videoları
« Yanıtla #1 : Nisan 15, 2009, 12:23:51 ÖS »
vallaha süper videlar harika olmuş ;)

BLACK ORANGE

« Yanıtla #2 : Nisan 15, 2009, 01:17:37 ÖS »
cumhur kardeşim emeğine sağlık çok güzel paylaşımlar maaşallah ...

novalgine22

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Nisan 15, 2009, 10:03:03 ÖS »
paylasım ıcın tsk ler cok guzel kareler:D

saatoo52

« Yanıtla #4 : Ağustos 23, 2009, 01:54:29 ÖS »
Emeğine sağlık çoK güzel

poşetçay

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Ekim 09, 2009, 09:46:13 ÖS »
nostalji oldu artık

mali

« Yanıtla #6 : Ekim 15, 2009, 10:17:09 ÖÖ »
çok güzel paylaşım emeğine sağlık

GKS TypeR

« Yanıtla #7 : Ekim 15, 2009, 10:34:01 ÖÖ »
nostalji oldu artık

nostalji mostalji nasıl sapladım. daha iyisini yaparım diyen varsa çıkalım  :D özledim be olum seni

SekoLive

« Yanıtla #8 : Ekim 15, 2009, 10:42:53 ÖÖ »
nostalji oldu artık

nostalji mostalji nasıl sapladım. daha iyisini yaparım diyen varsa çıkalım  :D özledim be olum seni

abi rekor kırdın devlet pisti kapattı :) kırma böyle şeyler sayende pistsiz kalacaz :D

poşetçay

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : Ekim 15, 2009, 12:34:32 ÖS »
nostalji oldu artık

voll 2 de bi saplıcaklardı çenen kapancaktı ama maşallah dedin 5 gün yaşamıo pist kapandı kanka artık hayel oldu özliyen adam arar sorar rollinglere gelir buluşmalara gelir
« Son Düzenleme: Ekim 15, 2009, 12:36:36 ÖS Gönderen: poşetçay »

GKS TypeR

« Yanıtla #10 : Ekim 15, 2009, 02:40:26 ÖS »
kanka alayına saplanmışı var istermisin muahahah :D
olum hala rolling diyosun bide deki görüşelim bi çay içelim yılmaza ders oldu heralde serhata arayıp rollig e çağırması :D ne beni arıyor ne serhatı bizi bi kerede muhabbete arayın adam olun lana delirtmeyin beni kanka sana yazınca çıldırasım geliyor. :d :d :d

GKS TypeR

« Yanıtla #11 : Ekim 15, 2009, 02:49:29 ÖS »
kanka yine olsa yine saplarım rahat ol, hele şimdi aman diyorum
« Son Düzenleme: Ekim 15, 2009, 02:50:43 ÖS Gönderen: GKS TypeR »

HoNdA TyPe_R

« Yanıtla #12 : Ekim 15, 2009, 05:46:05 ÖS »
olum hala rolling diyosun bide deki görüşelim bi çay içelim yılmaza ders oldu heralde serhata arayıp rollig e çağırması :D ne beni arıyor ne serhatı bizi bi kerede muhabbete arayın adam olun lana delirtmeyin beni kanka sana yazınca çıldırasım geliyor. :d :d :d

ben p gun serhati rollinge cagirmadim gokselim aradim gel bulusalim diye ayrica sen bizi ne zaman aramissin ne zaman sormussun benim seni aradigim kadar sen beni kac kere aramissin bence ilk basta bunu dusunsek nasil olur dimi ama :)

poşetçay

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : Ekim 15, 2009, 07:05:50 ÖS »
ayıp ediosun biz hep adamız ama adama adamız sizi hep aradık sorduk serhatı defalarca çay içmeye çagırıdk tamere söledik iftar yapalım gelsinler görüşelim yazdıkların kırıcı oluo kanka

mechanicer

« Yanıtla #14 : Ekim 15, 2009, 10:27:24 ÖS »
ulan nezman arasak gelmedınız actırmayın agzımı gks :D  yok ewdeyız yok ps pynucaz yok bılmem ne gelınde gorelım :D 

GKS TypeR

« Yanıtla #15 : Ekim 16, 2009, 08:42:16 ÖÖ »
ulan nezman arasak gelmedınız actırmayın agzımı gks :D  yok ewdeyız yok ps pynucaz yok bılmem ne gelınde gorelım :D 

>%Sakin  sana bişey yazmıyorum seninle yüzyüze görüşürüz.  [-X

GKS TypeR

« Yanıtla #16 : Ekim 16, 2009, 08:49:15 ÖÖ »
ayıp ediosun biz hep adamız ama adama adamız sizi hep aradık sorduk serhatı defalarca çay içmeye çagırıdk tamere söledik iftar yapalım gelsinler görüşelim yazdıkların kırıcı oluo kanka

adama göre adamsınız ya bizde o yüzden gelmiyoruz  >%6rol  >%6rol  >%6rol  insan ayrımı yapanlarla işimiz olmaz biz dansöz değiliz  >%6rol  >%6rol her daim adamız. seni yılmaz yalakası seni   :dil

edit: volkan yazıyı sert yazmadım smile koymadığımı gördüm düzelttim sert yazıyomuş gibi olmasın seni severim.

mechanicer

« Yanıtla #17 : Ekim 18, 2009, 03:51:34 ÖS »
bu konu oturulur konusulur.

sisss

« Yanıtla #18 : Ekim 18, 2009, 05:41:58 ÖS »
benim kimseye kırgınlığım yok hepinizi severim, buluşmalar görüşmeler konusunda haklısınız beni çok aradınız gelemedim, fakat benim şöyle bi yapım var enstantene gelişen aramalarda gelemiyorum ama önceden haberim olursa ona göre program yaparım ve gelicem dersem gelirim, yılmaz kanka sanada bugün için söz vermiştim gelicem diye ama bu seferde yağmur yağması işi bozdu, kusuruma bakmasın kimse

poşetçay

• Ziyaretçi
« Yanıtla #19 : Ekim 18, 2009, 09:34:58 ÖS »
benim kimseye kırgınlığım yok hepinizi severim, buluşmalar görüşmeler konusunda haklısınız beni çok aradınız gelemedim, fakat benim şöyle bi yapım var enstantene gelişen aramalarda gelemiyorum ama önceden haberim olursa ona göre program yaparım ve gelicem dersem gelirim, yılmaz kanka sanada bugün için söz vermiştim gelicem diye ama bu seferde yağmur yağması işi bozdu, kusuruma bakmasın kimse
kanka canımsın sen 100 sefer gelmesende yine çagrırız şekermisin yagmurda eriycen :):)

mechanicer

« Yanıtla #20 : Ekim 18, 2009, 09:38:51 ÖS »
serhatımı sevmeyen ölsün :)

poşetçay

• Ziyaretçi
« Yanıtla #21 : Ekim 18, 2009, 09:40:23 ÖS »
serhatımı sevmeyen ölsün :)
heyttttttttttttttttt