Gönderen Konu: +18 sovyetler ve oluyu dirilten deneyleri (1940)  (Okunma sayısı 4460 defa)

mikaileren

+18 sovyetler ve oluyu dirilten deneyleri (1940)
« : Şubat 17, 2010, 01:30:36 ÖS »
evet arkadaslar ALLAH Herkeze Bir vade vermistir ama bu tarz seyler bence bilim degil vahset ve insanlik disidir dinimize aykiridir ama dikkatinizi cekecegini dusundum...

http://www.filecabi.net/video/c2-14302121626.html

cok fena bi durum :S

alpkorkut

Ynt: +18 sovyetler ve oluyu dirilten deneyleri (1940)
« Yanıtla #1 : Şubat 17, 2010, 01:44:14 ÖS »
dostum bunun vadeyle filan ilgisi yok dinimize aykırılık filan da yok ortada bu kadar ciddi bir konuda böyle kesin yargıya hemen nasıl varabiliyorsun anlamadım. bu gördüğüne benzer işlemler günümüzde açık kalp ameliyatı olan herkese uygulanan şeylerdir. kalp ameliyat edilirken vücutta kanı bir pompa dolaştırır ve hatta bazen sıcaklığı 18 dereceye kadar düşürülür, dolaşım ve solunum tamamen durdurulur. bu video 1940'larda kaydedilmiş ve ilk açık kalp ameliyatı 1963'de yapılabilmiştir. yani burada gördüklerin vahşet değil olsa olsa açık kalp ameliyatının yapılabilmesine giden yolda atılan adımlardır. herkese saygılar sevgiler.

adyobatik

« Yanıtla #2 : Şubat 17, 2010, 02:15:06 ÖS »
adamların kaç senesinde uğraştığı şeye bak,sonrada biz neden geriyiz diyoruz?ben ibretle izledim,keşke bizim insanlarımızda böyle şeyler üstüne bişeler geliştirebilse,çalışabilse,

mikaileren

« Yanıtla #3 : Şubat 17, 2010, 02:25:26 ÖS »
farzetki oldun...ve seni tekrardan bu yolla hayata donduruyorlar...bu konu hakkinda biraz arastirma yaparsan bilimadamlari LENIN'I bile tekrardan diriltmeyi dusunuyorlar. eski olen komutanlari gommemisler hic. dondurmuslar. ve tekrardan hayata gecirmeyi dusunuyorlar ;) yukarda verdigin bilgileri bizde biliyoruz :) kalp ameliyatlarinda genelde bacaktan damar alınıyor :) oraya naklediliyor

alpkorkut

« Yanıtla #4 : Şubat 17, 2010, 02:48:31 ÖS »
o lenin hikayeleri filan fantezi dostum, bu gördüklerinin onlarla ilgisi yok, daha önce yazdığım gibi bunlar şu anda tıpta kullanılan, açık kalp ameliyatı da dahil bir çok karmaşık işlemde kullanılan tekniklerin ilk denemeleri. bunları ben de biliyorum demişsin, ben açık kalp ameliyatını zaten genelde herkesin bildiği bir örnek olduğu için yazdım sen bilmiyorsun diye değil yoksa bu tekniklerin kullanıldığı birçok tedavi ve ameliyat yöntemi var ve hatta ben bunların bazılarını hastalarıma uyguluyorum. bence böyle hemen biz de biliyoruz dememek gerek bir de hemen dinimize aykırı filan gibi büyük laflar da etmemek gerek bu öyle senin benim söyleyeceğimiz bir şey değil dostum, ama bana sorarsan burada yapılan (yapanlar kim olursa olsun) insanlığa hizmettir. şu an tedavi amaçlı uygulanan yöntemler öyle insanların aklına akşam gelip sabaha uygulanmaya başlanmıyor, insanların çoğuna çok da hoş gelmeyecek deneylerve  çalışmalar sonucunda yıllar içerisinde uygulanır hale getirilebiliyor.
konu çok derin paylaşımın için teşekkür ederim bu arada
saygılar sevgiler

mikaileren

« Yanıtla #5 : Şubat 17, 2010, 03:02:28 ÖS »
Ben 2. dunya savasinda yapilan deney ve calismalarin arastirmasini yapiyorum cunki tarihi arastirmak cok hosuma gidiyor. ama baktigim butun yerlerde de,daha cok seyler var.nazileri arastirmani tafsiye ederim.DR. oldugunuzu bilmiyordum ama bence bana gore yinede etik degil.

alpkorkut

« Yanıtla #6 : Şubat 17, 2010, 03:15:54 ÖS »
tarihle ilgilenmen ve bunları araştırman güzel bir şey. benim bahsettiğim konu şu ikinci dünya savaşında nazilerin yaptığı çok farklı, kimisi insanlık dışı deneyler var. ancak böyle ölüyü diriltme filan hikayeleri uydurma. dediğim gibi bunlar hayvanlar üzerinde yapılan deneyler ve yine söylüyorum bunlar sana çok hoş görünmese de inan bu araştırmalar her zaman böyle yapılıyor. amaç o hayvanlara eziyet etmek değil veya ölüye can verme falan gibi saçmalıklar hiç değil buna emin ol. 2.dünya savaşı , nazilerin (ve diğer savaşan ülkelerin) yaptığı deneyler-çalışmalar çok çok geniş bir konu. mesela hava soğutmalı araba motoru 2. dünya savaşında nazilerin rusyaya rahat girebilmesini sağlamak amacıyla çok kısa bir sürede nazi mühendislerin geliştirdiği bir şey, bunun gibi binlerce şey var gerek teknolojik gerek tıbbi. bu konu gerçekten çok derin. ben sana iyi araştırmalar diliyorum ancak bir tavsiye, zaten biliyorsundur ama ciddi bilgilere ulaşmakta internet riskli bir araçtır aklında olsun. sana kolay gelsin :)
selamlar sevgiler

mikaileren

« Yanıtla #7 : Şubat 17, 2010, 03:34:15 ÖS »
tesekkurler... :)