Gönderen Konu: kapı değil sanki at :))  (Okunma sayısı 8497 defa)

ahmet290

kapı değil sanki at :))
« : Mayıs 29, 2011, 10:59:39 ÖÖ »
http://www.facebook.com/home.php#!/video/video.php?v=10150635035920384&oid=115966527850&comments

videonun sonunda sıkıysa  hondaya ve hundai ye yapın diyo  :dil
yapsak mı acaba  >%Sakin

kayaci26

Ynt: kapı değil sanki at :))
« Yanıtla #1 : Mayıs 29, 2011, 11:20:44 ÖÖ »
ewet bende kırık dökük ingilizce ile anladım...
sıkıysa yapın diyor...
walla arkadaş nereye yapıoonnn...
ies in kapı menteşeleri çok sağlam ama direklerde kullanılan sac hiç de sağlam değil...

Fakat bütün Golf ler bu kadar sağlam mı üretiliyordur ? bilmiyorum....

battalgazi

« Yanıtla #2 : Mayıs 29, 2011, 11:28:46 ÖÖ »
Golfun kalitesi gerçekten başka sıkıysa yeni jettada bunu denesinler kapı ellinde kalır

ahmet290

« Yanıtla #3 : Mayıs 29, 2011, 06:32:08 ÖS »
sıkıysa yapın diyor...
ies in kapı menteşeleri çok sağlam ama direklerde kullanılan sac hiç de sağlam değil...

ben ing bilmem zati yorumlarda öyle yazıyodu :D

golf  genelde dayanıklı diyorlar ama parça pahalı..

ilkeronat

« Yanıtla #4 : Mayıs 30, 2011, 06:21:10 ÖÖ »
face book uyesi olmayan biri olarak videoyu seyredemiyorum varsa acik link koyarsaniz daha iyi olur.

hsncck26

« Yanıtla #5 : Mayıs 30, 2011, 07:48:45 ÖÖ »
walla arabam volvo bile osla öle yapmam :)

bozdemir

« Yanıtla #6 : Mayıs 30, 2011, 08:08:42 ÖÖ »

Hakikaten sağlam wv grubu. Başıma gelen bir olaydan söz edeyim, bir gün arabanın arka benzin deposunun olduğu kısıma yaslandım yanımda da kız arkadaşım var araba lop diye küçük bir kısmı içine girip geri çıktı. Nasıl tırsmıştım o zaman. Bizim kasalar çok hassas daha doğrusu dandik.  Önceki gün de yine forumdan bir arkadaşımızın arabasına biri yaslanmış ver içeri girmiş hafiften ama çıkmamış orası ezilmiş gibi duruyor dedi.

Optimums

« Yanıtla #7 : Mayıs 30, 2011, 08:58:48 ÖÖ »
sıkıysa yapın diyor...

Hocam Videoyu İzlemedim Ama Şöyle Bir Açıklama Yapmak İstiyorum.Sağlamlık Arıyorsan Alman Malı Alacaksın.Yok Sağlamlığı Orta Kalite Olsun Teknik Özelliği Fazla Olsun Diyorsan Japon Malı Alacaksın.Hem Sağlam Olmasın Hemde Teknik Özelliği Olmasın Sadece Ayağımı Yerden Kessin Diyorsan Fransız Malı Alacaksın. :)

hsncck26

« Yanıtla #8 : Mayıs 30, 2011, 10:14:00 ÖÖ »
sıkıysa yapın diyor...

Hocam Videoyu İzlemedim Ama Şöyle Bir Açıklama Yapmak İstiyorum.Sağlamlık Arıyorsan Alman Malı Alacaksın.Yok Sağlamlığı Orta Kalite Olsun Teknik Özelliği Fazla Olsun Diyorsan Japon Malı Alacaksın.Hem Sağlam Olmasın Hemde Teknik Özelliği Olmasın Sadece Ayağımı Yerden Kessin Diyorsan Fransız Malı Alacaksın. :)
forda noldu :D

hakangunister

• www.osgun.com.tr
« Yanıtla #9 : Mayıs 30, 2011, 10:37:46 ÖÖ »
Ben izleyemiyorum videoyu :(

ahmet290

« Yanıtla #10 : Mayıs 30, 2011, 11:37:44 ÖÖ »

ilkeronat

canguder

« Yanıtla #12 : Mayıs 30, 2011, 11:54:20 ÖÖ »
sıkıysa yapın diyor...

bu yorumun altına imzamı atarım :)

Optimums

« Yanıtla #13 : Mayıs 30, 2011, 01:12:51 ÖS »
Ne Fordu Hacım :)

BGR19

« Yanıtla #14 : Mayıs 30, 2011, 01:29:24 ÖS »
bakalım kaç vw golf 600bin yada daha fazla sorunsuz çalışabilicek, adamlar anca dışa çalışıo

hsncck26

« Yanıtla #15 : Mayıs 30, 2011, 03:03:22 ÖS »
bakalım kaç vw golf 600bin yada daha fazla sorunsuz çalışabilicek, adamlar anca dışa çalışıo
işte honda da o kaporta yok :D ama almanlarda konforda daha fazla ki  türkiyede aylar önceden ilk çıkıcak araba için sıraya girilme olayı sadece ve sadece konfordan dolayı(bence) :)
biz nası ufak tefek sesler için birazda bilhassa yeni civiclerin ş.içi yakıtları için gülü seven dikenine katlanır diyorsak onlarda motoru için aynı şeyi söylüyorlardır :)
« Son Düzenleme: Mayıs 30, 2011, 03:04:45 ÖS Gönderen: hsncck26 »

ozN

« Yanıtla #16 : Mayıs 30, 2011, 08:14:20 ÖS »
abi içinde demir veya çelik olan ne olursa olsun almandan alacaksın ben bunu bilirim

BGR19

« Yanıtla #17 : Haziran 01, 2011, 01:51:55 ÖS »
işte honda da o kaporta yok :D ama almanlarda konforda daha fazla ki  türkiyede aylar önceden ilk çıkıcak araba için sıraya girilme olayı sadece ve sadece konfordan dolayı(bence) :)
biz nası ufak tefek sesler için birazda bilhassa yeni civiclerin ş.içi yakıtları için gülü seven dikenine katlanır diyorsak onlarda motoru için aynı şeyi söylüyorlardır :)
bence sadece adı için sıraya giriyorlar yok alman mış bilmem ne opeli de biliyoruz yani

ozN

« Yanıtla #18 : Haziran 01, 2011, 05:43:34 ÖS »
opel alman deil general motors un yani amerikan arabasıdır kardeş. ama araba olarak söylemiorum alman malı her alanda kalitedir

BGR19

« Yanıtla #19 : Haziran 01, 2011, 07:55:30 ÖS »
opel alman deil general motors un yani amerikan arabasıdır kardeş. ama araba olarak söylemiorum alman malı her alanda kalitedir
hmm doğrudur pardn o zmn

hard_die

« Yanıtla #20 : Haziran 01, 2011, 08:26:40 ÖS »
:) sonunda do that your hyundai or honda diyo pis herif....

ursus

« Yanıtla #21 : Haziran 01, 2011, 09:35:57 ÖS »
opelin kapısına laf yok :) arkadaşın 2009 astrasının kapısını kıskanıyordum vakti zamanında. bizim toyota ae101 in kapısı da narindi, bu da narin. tercih meselesi bi yerde. kapım sağlam olsun diyeni de var, motorum su kaynatsa bile yatak sarmasın diyeni de var. toyotayla radyatörsüz 50 km gittiğimi bilirim. radyatör sigortalarının yüzünden 2 kere su kaynattığımı bilirim. arabanın su kaynattığını çıkan dumandan anlamıştım iki olayda da. çekişte problem olmamıştı, olduysa da ben hissetmedim bilemiyorum. yani japon dediğin zaman, yatak sarmayan, 100.000 de piston yakmayan arabalar geliyor benim aklıma. varsın kapım kibar kapansın. üstüne çıkmasam da olur.

hsncck26

« Yanıtla #22 : Haziran 03, 2011, 08:19:45 ÖS »
opelin kapısına laf yok :) arkadaşın 2009 astrasının kapısını kıskanıyordum vakti zamanında. bizim toyota ae101 in kapısı da narindi, bu da narin. tercih meselesi bi yerde. kapım sağlam olsun diyeni de var, motorum su kaynatsa bile yatak sarmasın diyeni de var. toyotayla radyatörsüz 50 km gittiğimi bilirim. radyatör sigortalarının yüzünden 2 kere su kaynattığımı bilirim. arabanın su kaynattığını çıkan dumandan anlamıştım iki olayda da. çekişte problem olmamıştı, olduysa da ben hissetmedim bilemiyorum. yani japon dediğin zaman, yatak sarmayan, 100.000 de piston yakmayan arabalar geliyor benim aklıma. varsın kapım kibar kapansın. üstüne çıkmasam da olur.
üzerine çıkmasamda olur :D
gerçekten yorum çok güzel olmuş :) sanki ben o golf u alsam evimin önüne park etsem , kapıyı açıp o şekilde üzerine çıkıp zıplayıp bakın aynı şekilde kapanıyor mu dicem :D :D ( değişik bakış açısı :D )

ahmet290

« Yanıtla #23 : Haziran 08, 2011, 10:16:29 ÖS »
Golfun kalitesi gerçekten başka sıkıysa yeni jettada bunu denesinler kapı ellinde kalır

yeni jetta  :)
aşka geldip bende çıkacam civicin üstüne   :lovee >%6rol
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=tNSFjvKPR8w

fearless.32

« Yanıtla #24 : Haziran 09, 2011, 09:32:46 ÖÖ »
Bu ne len :) böyle reklam mı olur. Ben kaç senedir sanayinin yolunu unutmuşum. Bana motoru sorunsuz olsun saat gibi çalışsın yeter. Yemişim güvenliğini sağlamlığını. Biz sanki saman arabalara biniyoz A.Q Görende kaza yapınca bu arabanın kağıt gibi kırışmayacağını sanır. Böyle göz boyuyolar işte. Sağlammış, şöyleymiş böyleymiş. 100 km hızla bir kaza yapsan (Allah korusun) O arabanın içinden sağ çıkma ihtimalinle Honda'nın içinden sağ çıkma ihtimalin arasında ne kadar oynar ?