Gönderen Konu: Hondacılar THT  (Okunma sayısı 8427 defa)

utqu

Ynt: Hondacılar THT
« Yanıtla #25 : Mart 27, 2008, 10:35:50 ÖS »

Nefret ediyorum o yazdığın tuning markasından  :seytani Onlar esnaf değil..Neyse konu dağılmasın yeri değil burası

amacım konunun dağılması değil esnaf değil derken neyi kasttetiğini pek anlamdım.. sattığı ürünlerle ilgili bi problem mi var.? bende bi kaç tuning parçası sipariş vermek üzereyim aklımı karıstırdı bu sözlerin kardesim  :unlem

Typerkan

« Yanıtla #26 : Mart 28, 2008, 08:06:43 ÖÖ »
Ben tatsız olaylar yaşadım biraz o yüzden öyle söyledim bazı duyumlarda var tabi ama bakma sen bana kimsenin ekmeğine dil zatıcak değilim içine sindiyse rahat ol.

kadir EMİŞTEKİN

• Ziyaretçi
« Yanıtla #27 : Mart 28, 2008, 08:26:06 ÖÖ »

Nefret ediyorum o yazdığın tuning markasından  :seytani Onlar esnaf değil..Neyse konu dağılmasın yeri değil burası

amacım konunun dağılması değil esnaf değil derken neyi kasttetiğini pek anlamdım.. sattığı ürünlerle ilgili bi problem mi var.? bende bi kaç tuning parçası sipariş vermek üzereyim aklımı karıstırdı bu sözlerin kardesim  :unlem

erkanın durumu biraaz farklı ve benim aracımın herşeyi orda yapıldı hiçbir sorun yasamadım

utqu

« Yanıtla #28 : Mart 30, 2008, 01:13:33 ÖÖ »

erkanın durumu biraaz farklı ve benim aracımın herşeyi orda yapıldı hiçbir sorun yasamadım

aem kit cam rüzgarlığı ve sislere xenon siparişi vermiştim fakat erkan bu sekilde yorum yapınca kafam karıstı... kadir sen aem kit filan yaptırmısmıydın peki..

utqu

« Yanıtla #29 : Mart 30, 2008, 01:16:19 ÖÖ »

Ben tatsız olaylar yaşadım biraz o yüzden öyle söyledim bazı duyumlarda var tabi ama bakma sen bana kimsenin ekmeğine dil zatıcak değilim içine sindiyse rahat ol.

Anlıyorum... valla bi kaç parça siparişi vermiştim zaten elime ulasmadı halen inşallah bi problem olmaz kardesim...

Typerkan

« Yanıtla #30 : Mart 31, 2008, 09:29:02 ÖÖ »
İşallah olmaz, hayırlı olsun ;) Kadirdede var aem kit çok memmun :)) biraz daha yakıyor aracı o kadar :))  :emo

Neyse konu çok dağıldı arkadaşlar PLS..  :emo

kadir EMİŞTEKİN

• Ziyaretçi
« Yanıtla #31 : Mart 31, 2008, 09:39:49 ÖÖ »
bi sorun cıkmaz rahat olun...

utqu

« Yanıtla #32 : Mart 31, 2008, 11:13:15 ÖS »

İşallah olmaz, hayırlı olsun ;) Kadirdede var aem kit çok memmun :)) biraz daha yakıyor aracı o kadar :))  :emo

Neyse konu çok dağıldı arkadaşlar PLS..  :emo

>=ok

utqu

« Yanıtla #33 : Mart 31, 2008, 11:14:23 ÖS »

bi sorun cıkmaz rahat olun...

inşallah kadir