Gönderen Konu: Youtube YARDIM  (Okunma sayısı 3772 defa)

aRas

• Furkan Aras Alağaç
Youtube YARDIM
« : Ağustos 02, 2009, 01:28:50 ÖS »
Merhaba arkadaşlar.Youtube'a ben Jacker isimli program ile giriş yapmaktayım.Ama 1 haftadan beri sorun neyse artık giriş yapılıyor Youtube'a fakat videolar açılmıyor ve Videonun tam orta kısmında şu hata çıkıyor; '' An error occurred,please try again later.'' Sanırım Türkçesi '' Bir hata oluştu,lütfen daha sonra tekrar deneyin. '' galiba.

Lütfen yardım edin nedir bu sorun.Youtube'a girememek çok sinir bozucu!!!

SivasLi

Ynt: Youtube YARDIM
« Yanıtla #1 : Ağustos 02, 2009, 06:42:47 ÖS »
Merhaba arkadaşlar.Youtube'a ben Jacker isimli program ile giriş yapmaktayım.Ama 1 haftadan beri sorun neyse artık giriş yapılıyor Youtube'a fakat videolar açılmıyor ve Videonun tam orta kısmında şu hata çıkıyor; '' An error occurred,please try again later.'' Sanırım Türkçesi '' Bir hata oluştu,lütfen daha sonra tekrar deneyin. '' galiba.

Dns ayarlarını 4.4.4.2 yap

hakangunister

• www.osgun.com.tr
« Yanıtla #2 : Ağustos 05, 2009, 04:57:18 ÖS »

Dns ayarlarını 4.4.4.2 yap

Aynen DNS ayarlarını bu şekilde değiştir başka şeyle uğraşma yada bunu yapmadın diyelim antisansür.com dan programı indir ve youtube ye sorunsuz gir.

dewir

« Yanıtla #3 : Ağustos 05, 2009, 05:20:00 ÖS »
HANGİ DNS AYARLARINDAN BAHSEDİYORUZ