Gönderen Konu: FN2 Typer & 206 RC  (Okunma sayısı 20936 defa)

GKS TypeR

FN2 Typer & 206 RC
« : Ocak 12, 2009, 09:49:19 ÖÖ »
arkadaşlar gördük denedik, daha önce geçtiğim 206 RC cem ile tekrar rövanş yaptık ve bu sefer cem arkadaşımızda hava filitresi, egsoz vardı, benim aracım yine stock tu  aşağı yukarı yanayana yürüyoruz.  :hayir
burdan mechaicer nickli arkadaşıma selamlarımı gönderiyorum  :dil :mrgreen: ve diyorum ki   206 rc hiç bir şekilde FN2 TypeR ı geçemez, geçemedide heleki GKS TypeR ı hiç geçemez >kral  :mrgreen:  şimdi cem kankamın timing ayarlarının yapılmasını bekliycem ve tekrar deniycez benim aracım yine stock olacak ama bu sefer geçicek herhalde [-o< zaten bu seferde geçemezse gitsin yaksın arabasını
mechanicer sen nassı mecanicer sin anlamadım olum adamın arabasına bişeyler yapsanıza geçemiyor beni :mrgreen: buda size kapak olsun. :emo
« Son Düzenleme: Ocak 12, 2009, 09:51:36 ÖÖ Gönderen: ProtoType R »

.CeM.

• Ziyaretçi
Ynt: FN2 Typer & 206 RC
« Yanıtla #2 : Ocak 12, 2009, 10:03:12 ÖÖ »
knaka o kadar yazmışın videolarıda izlesin bari millet

bu arada ben napım kanka senin stock fn2 stock ep3 yada cai li ep3 ten daha hızlı :)maşallah ama dieride fn2 idi :)

neyse 3 lü videomuz da var

ama kanka biliosun ben çip fln gircem artık senin egzosttu headerstı girmen lzm yoksa sadece filtre takmak seni kurtarmaz ilerleyen zmanlarda artık gelişmeleri sendne beklicez ben parça taktıkça senle denicem gelişmeyi görmek için kobayımsın artık :)

GKS TypeR

« Yanıtla #3 : Ocak 12, 2009, 10:08:52 ÖÖ »

bu arada ben napım kanka senin stock fn2 stock ep3 yada cai li ep3 ten daha hızlı :)maşallah ama dieride fn2 idi :)

ama kanka biliosun ben çip fln gircem artık senin egzosttu headerstı girmen lzm yoksa sadece filtre takmak seni kurtarmaz ilerleyen zmanlarda artık gelişmeleri sendne beklicez ben parça taktıkça senle denicem gelişmeyi görmek için kobayımsın artık :)

kanka allah razı olsun koymuşsun videoları bende diyorum ki burda bişey eksik ama ne? :mrgreen:
bu arada kanka şu 2. videoda fena kandırmışsın tufaya düşmüşüm  :mrgreen: beni olsun bize neyin ne olduğun biliyoruz >=ok
"bu arada ben napım kanka senin stock fn2 stock ep3 yada cai li ep3 ten daha hızlı" kanka bu görüşün içinde saol galiba benim makina biraz hızlı maşallah diyelim. kanka artık ben kimseyle denemiycem senle çooook zevkli oluyor. harbiden bişeyler yapmanın zamanı geldi.
« Son Düzenleme: Ocak 12, 2009, 10:09:55 ÖÖ Gönderen: ProtoType R »

.CeM.

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Ocak 12, 2009, 10:17:29 ÖÖ »

kanka allah razı olsun koymuşsun videoları bende diyorum ki burda bişey eksik ama ne? :mrgreen:
bu arada kanka şu 2. videoda fena kandırmışsın tufaya düşmüşüm  :mrgreen: beni olsun bize neyin ne olduğun biliyoruz >=ok
"bu arada ben napım kanka senin stock fn2 stock ep3 yada cai li ep3 ten daha hızlı" kanka bu görüşün içinde saol galiba benim makina biraz hızlı maşallah diyelim. kanka artık ben kimseyle denemiycem senle çooook zevkli oluyor. harbiden bişeyler yapmanın zamanı geldi.

işte kanka artık hangimiz önce bişi yaprsak yaptığımız işe yaramışmı bakcaz deneyip

infaztim

« Yanıtla #5 : Ocak 12, 2009, 06:38:39 ÖS »
206 rc yi typer ile denemen buna izin vermen bile ayıptır ya :D

206 rc nin dili olsa abi ne münesebet esafurullah buyurasın yol senin der :D :D :d

verdim coşkuyu :D

GKS TypeR

« Yanıtla #6 : Ocak 12, 2009, 07:32:24 ÖS »
muahahah  >%6rol
araba öyle diyoda sahibi pek inatçı illede tutturdu geçicem diye :mrgreen:

tuner zafer

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : Ocak 12, 2009, 07:37:41 ÖS »
göksel abi maşallah...yılmaza diyosunuz okunmuş araba diya ama sanırım sende rollinge çıkmadan önce okuyup üflüyosun :D iman power ;)

sisss

« Yanıtla #8 : Ocak 12, 2009, 07:38:32 ÖS »
cem kardeşim benim arabanın gökselin arabasından biraz ağır kaldığı gerçek tesisatla alakalı olarak. ama sondaki video bence bi kıstas değil zira benim önüme kamyon çıktı. sende bilirsinki roll sırasında en ufak bi gaz kesme kaç boy demek. ama o gece bende çok eglendim sonuçta ben göksel kadar iddialı gelmemiştim o gece oraya. sellektor olayınıda unutmıycam. ortamı görmus oldum benim içinde ısınma oldu. ama bundan sonra tesisat dezavantajını kaldırmak için ufak eklemelerle gökselin peşine bende takılırım. gerekirsede sökerim bütün müzik sistemini rolling daha eglenceli geldi valla ses sisteminden. saygılar.

HoNdA TyPe_R

« Yanıtla #9 : Ocak 12, 2009, 07:53:48 ÖS »
bir dahakine benide cagirinda biraz daha senlensin bea olmaz mi hep beraber gorelim su fn2 ve 206 rc dimi ama :D

.CeM.

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : Ocak 12, 2009, 08:02:14 ÖS »
yaa dostu

206 rc yi typer ile denemen buna izin vermen bile ayıptır ya :D

206 rc nin dili olsa abi ne münesebet esafurullah buyurasın yol senin der :D :D :d

verdim coşkuyu :D
[/quote

ya dostum anlıorum sizin oralrın cem yılmazı sensin sanırım

karşlaştırma yapılıo orda yazyıosun destanalrı bişi demioruz gitmişiz denemişiz video koyuyoruz biraz teknik bişiler yaz ya bi sor naptınız ne ettiniz kaçta bastınız kaça kadar bastınız :)

ama neyse sen mutlusun böle snaırım

.CeM.

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : Ocak 12, 2009, 08:05:15 ÖS »

cem kardeşim benim arabanın gökselin arabasından biraz ağır kaldığı gerçek tesisatla alakalı olarak. ama sondaki video bence bi kıstas değil zira benim önüme kamyon çıktı. sende bilirsinki roll sırasında en ufak bi gaz kesme kaç boy demek. ama o gece bende çok eglendim sonuçta ben göksel kadar iddialı gelmemiştim o gece oraya. sellektor olayınıda unutmıycam. ortamı görmus oldum benim içinde ısınma oldu. ama bundan sonra tesisat dezavantajını kaldırmak için ufak eklemelerle gökselin peşine bende takılırım. gerekirsede sökerim bütün müzik sistemini rolling daha eglenceli geldi valla ses sisteminden. saygılar.

yok be abi ben göksele takılmak amaçı yazıorum maksat makara :)

.CeM.

• Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : Ocak 12, 2009, 08:06:17 ÖS »

bir dahakine benide cagirinda biraz daha senlensin bea olmaz mi hep beraber gorelim su fn2 ve 206 rc dimi ama :D

geçen sen vardın bi denemede sanırım imzdanki araçsa şuan 3-4 boy hızlısın  sen şimdilik bişi yapmazsan ben bişiler yapınca çağırırım seni :)

HoNdA TyPe_R

« Yanıtla #13 : Ocak 12, 2009, 08:09:46 ÖS »
insallah kardesim olur neden olmasin bizimki sadece eglence olsun baska bir amac yok yani gec yada gecilmek pek onemli degil yani

.CeM.

• Ziyaretçi
« Yanıtla #14 : Ocak 12, 2009, 08:23:27 ÖS »

insallah kardesim olur neden olmasin bizimki sadece eglence olsun baska bir amac yok yani gec yada gecilmek pek onemli degil yani

o gece hfa typer hakan abi ile denedinizmi gayet güzeldi araban maşallahı var gidşinin

HoNdA TyPe_R

« Yanıtla #15 : Ocak 12, 2009, 08:34:10 ÖS »
cokk saol tesekkurler o geceki siyah 206 senmiydin keske tanissaydik goruyoon mu ???

.CeM.

• Ziyaretçi
« Yanıtla #16 : Ocak 12, 2009, 08:37:19 ÖS »

cokk saol tesekkurler o geceki siyah 206 senmiydin keske tanissaydik goruyoon mu ???

bidahakine inş ben ztn bikaç yeni bişi yapmadan typerla aradaki farkı görmye gelmiştim o yüzden hfa typerla deneyip izleye izleye geri döndüm :)

HoNdA TyPe_R

« Yanıtla #17 : Ocak 12, 2009, 08:41:15 ÖS »
iyi yapmissin biz arada bulusuyoruz senide bekleriz muhabbet etmis oluruz arkadasimdada ibiza cupra r var oda denemek istiyordu 206 falan

.CeM.

• Ziyaretçi
« Yanıtla #18 : Ocak 12, 2009, 08:43:59 ÖS »

iyi yapmissin biz arada bulusuyoruz senide bekleriz muhabbet etmis oluruz arkadasimdada ibiza cupra r var oda denemek istiyordu 206 falan

ok bnm içinde çok güzel olur haber bekliyorum o zmn sizden

HoNdA TyPe_R

« Yanıtla #19 : Ocak 12, 2009, 08:46:09 ÖS »
valla cuma yada cumartesi yapariz birseyler senin no gokselde var dimi

.CeM.

• Ziyaretçi
« Yanıtla #20 : Ocak 12, 2009, 08:49:55 ÖS »

valla cuma yada cumartesi yapariz birseyler senin no gokselde var dimi

evet var tabi

HoNdA TyPe_R

« Yanıtla #21 : Ocak 12, 2009, 08:51:47 ÖS »
ok cem kismetse haftasonu gorusuruz o zaman arariz gokseli serhati cupra r falan deneriz gusel olur

infaztim

« Yanıtla #22 : Ocak 12, 2009, 08:52:46 ÖS »

karşlaştırma yapılıo orda yazyıosun destanalrı bişi demioruz gitmişiz denemişiz video koyuyoruz biraz teknik bişiler yaz ya bi sor naptınız ne ettiniz kaçta bastınız kaça kadar bastınız

BU YAZIYI KİM YAZDI.

.CeM.

• Ziyaretçi
« Yanıtla #23 : Ocak 12, 2009, 08:55:33 ÖS »

karşlaştırma yapılıo orda yazyıosun destanalrı bişi demioruz gitmişiz denemişiz video koyuyoruz biraz teknik bişiler yaz ya bi sor naptınız ne ettiniz kaçta bastınız kaça kadar bastınız

BU YAZIYI KİM YAZDI.

ben yazdım

infaztim

« Yanıtla #24 : Ocak 12, 2009, 08:55:55 ÖS »
sebep ?