Gönderen Konu: Ek Civic F1 Çakar  (Okunma sayısı 3426 defa)

logıcthıs

Ek Civic F1 Çakar
« : Aralık 14, 2012, 08:15:56 ÖÖ »
Sürekli aklımda olan bi sistemdi sonunda yaptım ama led kısmını değiştirmeyi düşünüyorum.

Arka sis butonundan kumanda ediliyor özel yapım devre sayesinde çakma aralıklarının hızını ayarlayabiliyorsunuz...

Görüşleriniz...

http://youtu.be/SxlRikbxBXo

hacettepeli

Ynt: Ek Civic F1 Çakar
« Yanıtla #1 : Aralık 14, 2012, 09:24:54 ÖÖ »
Sürekli aklımda olan bi sistemdi sonunda yaptım ama led kısmını değiştirmeyi düşünüyorum.

Arka sis butonundan kumanda ediliyor özel yapım devre sayesinde çakma aralıklarının hızını ayarlayabiliyorsunuz...

Görüşleriniz...

hayırlı olsun
yaptım derken ımal mı ettın yoksa taktın mı? led kısmını nasıl olacak sekılde degıstıreceksın merak ettım benımda var klımda cunku boyle bısey takmak :)

poseidon999

« Yanıtla #2 : Aralık 14, 2012, 10:33:56 ÖÖ »
Sevenler olabilir ama arkadan gelenin suratına suratına çakan bir ışık inanın çok rahatsız edici. Kaza yaptırmaya kadar gider bu iş.
Aynen arka sislerini açıp gidenler gibi.

bu arada çakarın cezası da 650 TL oldu. Hayırlı olsun.
« Son Düzenleme: Aralık 14, 2012, 10:34:13 ÖÖ Gönderen: poseidon999 »

hacettepeli

« Yanıtla #3 : Aralık 14, 2012, 10:36:44 ÖÖ »
uff onada mı ceza gelmıs :) ne bu kardesım apaçi gibi arabaya bınemeyecez mı :))

poseidon999

« Yanıtla #4 : Aralık 14, 2012, 10:39:34 ÖÖ »
uff onada mı ceza gelmıs :) ne bu kardesım apaçi gibi arabaya bınemeyecez mı :))

Emniyette gidilmiyor çakar takılmıyor, eds yüzünden kırmızıda geçilmiyor artık memleket trafiğinin tadı tuzu kalmadı.

Şaka bir yana araç içinde hayati tehlikesi olmadan emniyet şeridini kullananlar ve bu kırmızıda geçenler beter olsunlar.

hacettepeli

« Yanıtla #5 : Aralık 14, 2012, 10:41:27 ÖÖ »
kanka senın dedıgın su onlere takılan kırmızı mavı eskort cakarları olmasın ? emınmısın bu cakarında cezası olduguna

semieh

« Yanıtla #6 : Aralık 14, 2012, 10:52:32 ÖÖ »
ben sadece mavi kırmızı  panjura takılanların cezalı oldugunu bılıyorum.

Ayrıca   çok hoş olmuş dostum  nette satılanlardan degıl mı bu   sen yanıp sönme  sisteminde mi oynama yaptın   

hacettepeli

« Yanıtla #7 : Aralık 14, 2012, 11:16:40 ÖÖ »
ankarada her polıs arabasına benzeyen yada eskort arabalarına benzeyen yada her mercedes bmw yada audide mı olur o lambalardan. alfabenın 1. ve 16. harflerının yanyana gelerek olusturdugu kelımenın ogulları bı bakmısım arkamda belırmıs yakmıs flasorlerı yol ıstıyor vermıyorum bu sefer dat dat sıren sesı olmadı polıs sıren sesı. tepem atıyo o an bı fren yapıyorum aklını alıyorum 1. ve 16. harfın ogullarının.sonra saga kacıp hıcbırsey olmamıs gıbı yapıyorum. bakmıyorum bıle kamıllere once bı yanyana gelıp bana bakıyolar hıssedıyorum hanı bılerek mı yaptı falan dıye sonra baktılar tık yok bende bakmıyorum bıle uzayıp gıdıyolar... :)

poseidon999

« Yanıtla #8 : Aralık 14, 2012, 12:49:26 ÖS »
Çakar diyor çakıyor adam rengine öne arkaya takılana bakmıyor.

logıcthıs

« Yanıtla #9 : Aralık 14, 2012, 03:23:44 ÖS »
Sevenler olabilir ama arkadan gelenin suratına suratına çakan bir ışık inanın çok rahatsız edici. Kaza yaptırmaya kadar gider bu iş.
Aynen arka sislerini açıp gidenler gibi.

bu arada çakarın cezası da 650 TL oldu. Hayırlı olsun.

arkadan geleni düşünerek özellikle yere bakar şekilde ayarlı ve sis kadar şiddetli yanmıyo... bunun yüzünden kaza yapıcak adam trafiğe çıkmasın zaten...

logıcthıs

« Yanıtla #10 : Aralık 14, 2012, 03:25:43 ÖS »

Görüşleriniz...

hayırlı olsun
yaptım derken ımal mı ettın yoksa taktın mı? led kısmını nasıl olacak sekılde degıstıreceksın merak ettım benımda var klımda cunku boyle bısey takmak :)

imal etmedim sadece montajını yaptım led kısmını power led ile değiştireceğim yani gündüz görünmeyecek bir sistem var aklımda

logıcthıs

« Yanıtla #11 : Aralık 14, 2012, 03:26:43 ÖS »

Emniyette gidilmiyor çakar takılmıyor, eds yüzünden kırmızıda geçilmiyor artık memleket trafiğinin tadı tuzu kalmadı.

Şaka bir yana araç içinde hayati tehlikesi olmadan emniyet şeridini kullananlar ve bu kırmızıda geçenler beter olsunlar.

emniyet şeridinin konuyla ne alakası var anlamadım