Gönderen Konu: Böyle garajım olsun 10 mılyar borcum olsun :)  (Okunma sayısı 2142 defa)

ozz

Ynt: Böyle garajım olsun 10 mılyar borcum olsun :)
« Yanıtla #1 : Eylül 30, 2009, 01:45:35 ÖS »
para para para

HonDaGırL

« Yanıtla #2 : Eylül 30, 2009, 01:55:01 ÖS »
söyLencek söz yok bence :)

cahitarsal

« Yanıtla #3 : Eylül 30, 2009, 02:06:03 ÖS »

maxx

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Eylül 30, 2009, 03:49:33 ÖS »
Silin, silin.
Askerliği esaret olarak görüp, bittiği için "artık özgürüm" yazanların mesajını görmeyin. ben hepimizin kullandığı bir kelimeyi (noktalı olarak) yazınca küfür diye silin. Madem o kadar hassassınız, farkında olarak veya olmayarak okuyanların kafalarında yanlış düşünceler oluşturabilecek mesajlara dikkat edin. Bu ülkede bu tarz yazıları veya söylemleri televizyonda veya gazetelerde sarf ettiğiniz zaman hakkınızda "toplumu kışkırtıcı, düşmanlığa ve nefrete yöneltici" davranış iddasıyla suç duyurusunda bulunuluyor. Değerli ve "hassas" editör veya admin arkadaşlar.

ufuk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Eylül 30, 2009, 04:07:59 ÖS »
Silin, silin.
Askerliği esaret olarak görüp, bittiği için "artık özgürüm" yazanların mesajını görmeyin. ben hepimizin kullandığı bir kelimeyi (noktalı olarak) yazınca küfür diye silin. Madem o kadar hassassınız, farkında olarak veya olmayarak okuyanların kafalarında yanlış düşünceler oluşturabilecek mesajlara dikkat edin. Bu ülkede bu tarz yazıları veya söylemleri televizyonda veya gazetelerde sarf ettiğiniz zaman hakkınızda "toplumu kışkırtıcı, düşmanlığa ve nefrete yöneltici" davranış iddasıyla suç duyurusunda bulunuluyor. Değerli ve "hassas" editör veya admin arkadaşlar.

Sitenin huzurunu bozucak , söylenmesi uygun olmayan , kurallara uygun olmayan  gördüğüm her mesajı silerim . Benim görevim budur . Gördüklerimi siliyorum görmediklerimde oluyor tabiki .  Bazen görmediklerimizede duyarsız kalmayıp  sağ alt köşedeki moderatöre bildire tıklayıp haber veren arkadaşlar var onlara buradan duyarlı davrandıkları için teşekkür ederim . Varsa sizinde rahatsız olduğunuz mesajlar moderatöre bildir tuşuna tıklayabilirsiniz . Eğer hala  düzeltme yapılmazsa o zaman istediğinizi söylersiniz . Ve hassaslığımızı ölçersiniz ...

« Son Düzenleme: Eylül 30, 2009, 04:09:22 ÖS Gönderen: ufuk »

evrensel

« Yanıtla #6 : Ekim 05, 2009, 10:53:44 ÖS »
bunu yapacak usta varsa bu forumda bana mesaj atsın :)