Gönderen Konu: bayan suruculerden bazıları :)  (Okunma sayısı 8353 defa)

mali

Ynt: bayan suruculerden bazıları :)
« Yanıtla #1 : Kasım 02, 2009, 10:05:30 ÖÖ »
çok komık yaaa
acı ama gerçek bayan  sürücülerin geneli böyle
ama tabı ıstısnalarda var trafikte iki bayan sürücü bırbırını sıkıştırdığınıda gördüm :)
ışıkta öndekini yakalayınca kavgaya tutuştular :)

ayti_CIVIC

« Yanıtla #2 : Kasım 02, 2009, 11:38:58 ÖÖ »
Evet sana katılıyorum iyi sürenlerde mevcut tabiki ama bu videoda en hoş bana göre yurt dışında benzinini kendin koyuyosun bizdeki gibi pompacı yok :) onlarda hortumu unutup gidio :) bitameside sigara yakıyo patlıcak nerdeyse :))

PANÇO

« Yanıtla #3 : Kasım 02, 2009, 01:57:44 ÖS »
Güzelmiş paylaşım için tşk ler...

HonDaGırL

« Yanıtla #4 : Kasım 02, 2009, 02:12:46 ÖS »
bu videodan sonna arrtık gerçeği örenmenizin zamanı geLdi ben asLında bayan diiLim ;D

ebruLi

« Yanıtla #5 : Kasım 02, 2009, 02:15:31 ÖS »
aytaç payLaşım için thanks ;) ama bişey dikkatimi çekti videoLarın çoğu türkiye dışında çekiLmiş .. dünyada en dikkatLi araç kuLLanan bayanLardır. bu kanıtLanmışTır  arkadaşım ..;)

fsunnetci

• http://www.TeamHondaintegra.com
« Yanıtla #6 : Kasım 02, 2009, 02:24:47 ÖS »
aytaç payLaşım için thanks ;) ama bişey dikkatimi çekti videoLarın çoğu türkiye dışında çekiLmiş .. dünyada en dikkatLi araç kuLLanan bayanLardır. bu kanıtLanmışTır  arkadaşım ..;)
Şakamı bu söylediğiniz..Dünyada kelimesi biraz abartı olmuş..Bu sonuca varırken Türkiyeyi dikkate almamışlar sanırım..Trafikte araç kullanan bir bayan ile tek kollu ve tek gözü görmeyen bir erkekek sürücünün araç kullanması aynı şey bana göre.üzgünüm ama istanbul trafiğinde çok çektim 12 yıldır araç kullanıyorum çektiğimi bir Allah bilir birde tutanak tutan Trafik polisleri :)

HonDaGırL

« Yanıtla #7 : Kasım 02, 2009, 02:25:27 ÖS »
ebrucum onLarınki dikkat diiL korku ve panik o yüzden çığu robocop gibi sürüo ;D kmçLerce uzaktan bi aracın  şöförünün bayan oLup oLmadığı nasıL anLaşıLıor ? kabuL etmeLiyizki bayanLarın(istisnaLar hariç) bu yoLda daha çok fırın ekmek yemeLeri gerekio ;D

husam

« Yanıtla #8 : Kasım 03, 2009, 01:34:10 ÖÖ »
arkadaşım gerçektende hiç kusura bakma ama bayanların büyük bir bölümünde doğuştan araba ve mekaniksel açıdan yetenek yok bu söylediklerimide bayanları eleştirmek olsun diye değil başımdan geçen tecrübelere dayanarak söylüyorum

husam

« Yanıtla #9 : Kasım 03, 2009, 01:35:27 ÖÖ »
ayriyetten paylaşım için teşekkürler

Time-R

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : Kasım 03, 2009, 07:56:43 ÖÖ »
cok kotu arac kullaniyolar, hep sikayetci olmusumdur trafikte kendilerinden, onu acikken yavas yuruduklerinde yada ilerleme yapmadiklarinda cildiriorum

hakangunister

• www.osgun.com.tr
« Yanıtla #11 : Kasım 03, 2009, 07:48:38 ÖS »
Paylaşım için teşekkürler. Bayanların çoğu kötü kullanıyor. Tabi ki istisnalar var ama bu kadar eleştirmemek lazım. Biz erkekler araba ile doğuyoruz onlar bebeklerle. Biz küçük yaştan itibaren araba tepesinden inmiyoruz bir çok kadın evlendikten sonra araba kullanmayı öğreniyor. Ağaç yaşken eğilir demiş atalarımız. Onun için çok kızmıyorum ben bayanlara. Aslında ehliyet alırken direksiyon sınavında bunları geçiren hocalara kızmak lazım.

hakangunister

• www.osgun.com.tr
« Yanıtla #12 : Kasım 03, 2009, 07:51:46 ÖS »
Bir de videonun sonlarına doğru çamura gömülmüş bir Nissan 350Z var. Hadi normal araçlar neyse de böyle tehlikeli makinaları hiç vermemek lazım bayanlara :)

kacaman

« Yanıtla #13 : Kasım 03, 2009, 09:18:12 ÖS »
evet çoğunlukla bayanlar iyi sürücü değiller, fakat iyi sürücü olanları da var elbette, paylaşım için teşekkürler.

34GB4525

« Yanıtla #14 : Kasım 03, 2009, 10:29:43 ÖS »
Yaw arkadaşlar kırıcı olmak istemem ama bana kimse masal anlatmasın artık herkez ehliyet alıp trafiğe çıkıyor bayanlar her zaman kaza yaptırma potansiyeline sahip varlıklardır nokta

kacaman

« Yanıtla #15 : Kasım 03, 2009, 10:36:08 ÖS »
Yaw arkadaşlar kırıcı olmak istemem ama bana kimse masal anlatmasın artık herkez ehliyet alıp trafiğe çıkıyor bayanlar her zaman kaza yaptırma potansiyeline sahip varlıklardır nokta
elbette sahiplerdir, özellikle güzel bayanlar ;D

fsunnetci

« Yanıtla #16 : Kasım 04, 2009, 10:04:05 ÖÖ »
Ah bu kadınlar araba kullanmayı pek beceremezler ama başka şeyleri çok iyi bilirler :):) Herşeye rağmen kadınları seviyorum.Her kadın bir çiçektir ama yerine göre tabiii...Trafikte kaktüs gibi bişe oluyorlar..

Time-R

• Ziyaretçi
« Yanıtla #17 : Kasım 04, 2009, 03:54:16 ÖS »
Ah bu kadınlar araba kullanmayı pek beceremezler ama başka şeyleri çok iyi bilirler :):) Herşeye rağmen kadınları seviyorum.Her kadın bir çiçektir ama yerine göre tabiii...Trafikte kaktüs gibi bişe oluyorlar..

euahueaheuahueha

hic kaktusun tadina bakmayi denedin mi sunnetcii ;D

alp55

« Yanıtla #18 : Kasım 07, 2009, 12:11:59 ÖS »
offside nedir demekten vazgeçtiklerinde anlayınki kadınlarda f1 pilotu olacak kadar iyi bir sürücü olabilirler (istisnalar kaideyi bozmaz)

fsunnetci

« Yanıtla #19 : Kasım 11, 2009, 11:31:14 ÖS »
:)Bir ara dener gibi oldum ama zor kurtuldum valla aman boşver tadı da tuzu da onlarda kalsın..
Bennnn Sadettin TEKSOY sokarımmmmm..:) Bir zamanlar sadettin Teksoy amcamız vardı habire sokuyodu herkese :) hey gidi günler heyyyy..
Ağalar trafikte kadınlardan korkcaksın uzak kaçıcaksın yoksa alırsın başına belayı.laf bile dinlemiyorlar kendi bildiklerini okuyorlar..Ne biliyorlarsa artık:)

Time-R

• Ziyaretçi
« Yanıtla #20 : Kasım 12, 2009, 01:45:16 ÖÖ »
:)Bir ara dener gibi oldum ama zor kurtuldum valla aman boşver tadı da tuzu da onlarda kalsın..
Bennnn Sadettin TEKSOY sokarımmmmm..:) Bir zamanlar sadettin Teksoy amcamız vardı habire sokuyodu herkese :) hey gidi günler heyyyy..
Ağalar trafikte kadınlardan korkcaksın uzak kaçıcaksın yoksa alırsın başına belayı.laf bile dinlemiyorlar kendi bildiklerini okuyorlar..Ne biliyorlarsa artık:)

komiksin kanka ;D ;D ;D

burak87

« Yanıtla #21 : Kasım 12, 2009, 11:45:09 ÖÖ »
kimi bayanlar çok güzel kullanıyo ama kimi bayanlarda 50 km ile soldan gidecek kadar süper kullanıyorlar :D

ENG

« Yanıtla #22 : Kasım 12, 2009, 12:19:02 ÖS »
bayan sürücülere laf yok. ;) bizden dikkatli oldukları kesin. sadece tecrübe eksikliği ve kendini bilmez erkek sürücülerden kaynaklanan hataları var.

Time-R

• Ziyaretçi
« Yanıtla #23 : Kasım 12, 2009, 08:29:28 ÖS »
bayan sürücülere laf yok. ;) bizden dikkatli oldukları kesin. sadece tecrübe eksikliği ve kendini bilmez erkek sürücülerden kaynaklanan hataları var.

euhauehauhaehauh sende buna inanmiyorsun engin hocam hadii hadii seni gidi senii :)

ENG

« Yanıtla #24 : Kasım 12, 2009, 08:31:36 ÖS »
inanıyorum kardeşim özgür irademle kendi fikrimi söledim :P :P

euhauehauhaehauh sende buna inanmiyorsun engin hocam hadii hadii seni gidi senii :)