Gönderen Konu: ASİMO  (Okunma sayısı 2235 defa)

aRasaLg

• Ziyaretçi

honda_team

Ynt: ASİMO
« Yanıtla #1 : Mayıs 20, 2008, 11:52:07 ÖÖ »
bu ne şimdi ben senin bu videoyu koyma amacını hala anlamış değilim hondayı yada asıma'yu kotülemekmi yoksa başka bir nedeni'mi var ben bu video'yu koyma sebebini böyle anlarım....

Ve ayrıca ilk önce kendini sizi tanıyalım bölümünde yeni üye tanıtım formuna tanıtmalısın ARAS biliyorsun nasıl olduğunu nede olsa.

metin16

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Mayıs 20, 2008, 12:04:36 ÖS »
bu vidioyu ne amaçla koyduğunuzu bende anlamış değilim bu vidioda hondayı rezil edecek bir durum yok bir kaza meydana gelmiş ve asimo devrelerini kapatım düşmüştür.Bu durum asimo üzerinde dahada çalışılması gerektiğini göstermektedir zaten asimonun tarihine bakınca nerlerden nerlere geldiği görülmektedir.Bir mekatronikçi olarak yani robot teknolojisine yakın olarak bu olayda rezil olacak bir durum yok diyorum.Kendinizi tanıtırsanız daha iyi olur.

honda_team

« Yanıtla #3 : Mayıs 20, 2008, 12:08:39 ÖS »
Metin abim katılıyorum sana +9999999999999999 kere katılıyorum sanki çok komik bir durum var'da hepimiz düşebiliriz ne var ben kaç kere merdivenlerden tepetakla düştüm buda mı komik bir durum eğer az öncede dediğim gibi HONDA adını kötülemekse daha yazacak belki milyonlarca şey var ama yazamıyoruz işte içimden şimdi o kadar çok şey geçiyorki bunu harflere dökemiyorum maalesef yani söz başka üyelerde......

aRasaLg

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Mayıs 21, 2008, 04:20:17 ÖS »
kusura bakmayın arkadaşlar.
videoyuda ben kendim koymadım site açıldığında otomatık şekilde şifre yazmaya gerek kalmadığı için yeğenim koymuş.tekrar tekrar ksura bakmayın.
onunda gönderme amacı asimoya üzülmekten ve neden böyle olduğunu merak ediyor ve yolluyor.ayrıca ben eski üyelerden :'' aras''.
doğanay tanımadın mı sende metin abi yapmayın allah aşkına o kadar muhabbet ettik üyelik iptal olunca benım bende yenıden kayıt oldum tanıyacaklarını zannettım

aRasaLg

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Mayıs 21, 2008, 04:25:26 ÖS »
asimo yu bende seviyorum ve bugün kızdım neden konu açtı diye ama ne yapsın merak işte.
adminlerimiz iseterlerse kaldırabilirler

aRasaLg

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Mayıs 21, 2008, 04:30:37 ÖS »
bende zaten honda hastasıyım zaten herkes biliyor.murat abiyle buluşmaya giderken hondanın özellikle sesine bayıldığımı söyledim.honda sevilecek bi araba,ruhlu bir araba.

Mahir TÜRKMEN

« Yanıtla #7 : Mayıs 21, 2008, 06:48:49 ÖS »
neden şifre istemiyor ki çıkarken çıkıs ver birdaha kine ister