Gönderen Konu: arkadaşlar tekel bayiindeki meşhur kavga sonuna kadar izleyin.şişelerle nakavt.  (Okunma sayısı 4424 defa)

2010civic

sorhoşlara karşı verdiği mücadele ile bir anda türkiyenin kahramanı olan ahmet abiyi izlemenizi istedim. adam kendini kaybediyor ve dükkanda şişe bırakmıyor.keşke tekelci içki takasını yapsaydı. ama attığı her şişeyi tutturup adamları yere seriyor. harika bir video.yorumlarınızı bekliyorum

http://www.izlesene.com/video/komik-videolar-eskisehirdeki-tekel-bayiide-savas-full/2047919

group eRtekin

Facebookda izlemiştim bunu.Helal olsn gerçekten :)

vtech07

terminatör ibrahim abi :)

RattleSnake

adamın attığı şişelerin çoğu kapının çerçevesinde kırılıyor ve ben çok tezgahtara kıl oldum adam hiç bişey yokmuş gibi bu kadarda sakin olmazki insan

karaboga18

• Lamborghini Die-cast
sopayı versedi ondan iyidi ya bir sürü zarar uğradı adam yazık :S

mali

adam değiştirse karda olacaktı
yazık oldu o kadar sermaye gitti

deniz44

adam değiştirse karda olacaktı
yazık oldu o kadar sermaye gitti

Zararı sigorta ödemiş tvde söyledi :) Olan güzelim ickilere oldu :P

mali

iyi kurtarmış o zaman
yoksa o kadar içki servet yapar
market sahibi tam bir idareci tip
adam ne diyor içki kalmadı dur abi :) :)

tuncersahan

Birinci solvoda yere düşüyo hepsi birden o çok komik :) ikinci solvoda değiştirmeye gelen elemanın sırtına çarpan şişe 7up plastik şişeye benziyo iyi sekti çünkü :D

2010civic

adamlar kaçıp gidiyo o hala fıydırıyor şişeleri.)

aRas

• Furkan Aras Alağaç
Bela geliyorum demez. :) Tam Texas olmuş :D

Fırlattı bütün içkileri parasını vericem diyor. :D

pordgar

ilk başta hepsi tek kişiye dikleniyordu adam tek başına hepsini kovaladı helal olsun...Yalnız tekel bayiside ne kdr rahat adam cıkar bi tepki verir yada iki şişe de o fırlatır...Adam nasılsa  parasını verecekmiş:)))

canguder

ee adamı orda bacağından bıçaklıyorlar dikkat ederseniz ne yapsın sinirlenip bütün şişeleri kafasına geçiriyor serserilerin.

ALoNe

yanlış işin komiği polis meşgul :D haha

NeFeR

Eskişehirde ikamet ettiğimden biliyorum bu adamı dükkanın önünden geçerken yavaşlıyıp geçiyorum arabaya şişe isabet etmesin diye:D

Castiel

valla 20 bıra 3 votka 2 rakı 1 sprıte salladı :P

alkolık atıcı :P

ozgsi

• Ziyaretçi
Birinci solvoda yere düşüyo hepsi birden o çok komik :) ikinci solvoda değiştirmeye gelen elemanın sırtına çarpan şişe 7up plastik şişeye benziyo iyi sekti çünkü :D
>=ok >=ok >%6rol >%6rol

insomniac

fena zararım var diyordu.... helal olsun yılın en komik internet videosu seçilmişti sanırm tekel fatihi... artiz amca 2. sıradaydı...

hakangunister

• www.osgun.com.tr
Bu video efsane yaa. Acayip komik.  :) Adamın zararı gerçekten çok fazla :D