Gönderen Konu: ARABALARI ÇOK DAHA DİKKATLİ KULLANMALIYIZ  (Okunma sayısı 2450 defa)

nos61

Ynt: ARABALARI ÇOK DAHA DİKKATLİ KULLANMALIYIZ
« Yanıtla #1 : Kasım 12, 2008, 07:54:34 ÖS »
bencede bazen bu dalgınlıkları bizde yasıorz trafikte :S allah düşmanımıza vermesin:S amin

fdugan

« Yanıtla #2 : Kasım 12, 2008, 08:23:05 ÖS »
arkadaşım inan olağanüstü etkileyici bi paylaşım inanılmaz etkilendim çok teşekkürler bunu öğrencilerimede mutlaka izlettiricem. saygılarımla

Mahir TÜRKMEN

« Yanıtla #3 : Kasım 12, 2008, 08:31:18 ÖS »
Arkadaşlar evet çok güzel ders verici bir video kendi adıma ve bildiğim sizler adına alkol harici arasırada olsa yaptığımız şeyler

Fakat!

Farklı bir yönü daha yokmu bizim yaşadığımız şehirlerde en azından 1 adet pistlerimiz olsa hangimiz çıkıp ROLL u Drag ı çevre yolunda insanlara zarar vermemek için boş zamanını yakalamaya calısır sonra da aracların arasına karışır ?

Çok basit bir mantık ;
Halı saha maçları kiralarsın ve gider 1 saat oynarsın bu kadar basit.Bilmiyorum bana mı bu kadar basit geliyor..

Video pylşm için tşkkrleR

fdugan

« Yanıtla #4 : Kasım 12, 2008, 08:35:25 ÖS »
mahir kardeş haklısın ancak bizim bu konuda haklı olmamız allah göstermesin insanların başına videodaki şeyleri açmamızın sebebi olmamalı mesela hondaturkey bu konuda bir ilk yapıp bununla ilgili bir girişimde bulunabilir.hiçbir zevk aracı insan hayatından değerli olamaz olmamalıdır... saygılarımla...

Mahir TÜRKMEN

« Yanıtla #5 : Kasım 12, 2008, 08:46:28 ÖS »
Sakın yanlış anlaşılmasın ben demiyorum ki;

"Madem pist yapmıyosunuz bizde orda yapıyoruz " bu aynı sigara gibi zararını biliyoruz ama yapıyoruz arasıra elimizden geldiğince dikkatli olarak daha boş anlarda yaparak v.s. Yoksa hiçkimsenin canını yaratandan başka kimse vermemiştir kimseninde almaya hakkı yok bilerek bilmeyerek ! Yanlış bilmiyorsam bu aynı zamanda günahtır cana kastedmek.

Allah kimsenin başına vermesin! amin

TYPE-R

« Yanıtla #6 : Kasım 12, 2008, 09:04:36 ÖS »
http://www.teamhondaturkey.com/forum/sohbet_off_topic/sizin_sucunuzun_olmamasi_fark_etmez-t19953.0.html

aynısını bende vermiştim

bu durumları malesef yaşıoruz bu yarın bizim başımızada gelebilir ama arabanın koltuguna oturunca kendimizi kaybediyoruz bunun önüne geçmek için en önemli çözüm tabiki devlette ama onlar bişey yapmayıncada bu olayların daha değişiği bizim başımıza gelio  üzülüyoruz! :(

SlowBlow

« Yanıtla #7 : Kasım 13, 2008, 03:58:35 ÖÖ »
çok başarlı bi video çok tesekkurler.. ;)

BLACK ORANGE

« Yanıtla #8 : Kasım 13, 2008, 08:23:58 ÖÖ »
paylaşım için teşekkürler kardeşim. dediğiniz gibi çok dikkatli olmalıyız...

34 DF 9999

« Yanıtla #9 : Kasım 19, 2008, 05:19:01 ÖS »
allah korusun ya goruntuler tam izlemelık ama izleyınce araba kulanma istegı bırakmıyo.lutfen dıkkatlı olalım kurallara uyalım..ama koltuga oturunca pek aklımıza getırmıyoz galba..allah korusun...

S2K_06

« Yanıtla #10 : Kasım 20, 2008, 09:36:13 ÖÖ »
abi video cok kotu ya..gozlerim doldu ya izlerken..allah korusun cumlemizi