Gönderen Konu: BU ZAMANDA BÖYLE DÜRÜST ESNAF ...  (Okunma sayısı 1253 defa)

vtec08

BU ZAMANDA BÖYLE DÜRÜST ESNAF ...
« : Aralık 31, 2017, 08:12:55 ÖÖ »
Arkadaşlar civic aracıma parça ararken tesadüfen n11 sitesinde bulduğum parçayla ilgili mağaza sahibini aradım,ferodo alman malı disk ve balata konusunda bilgi aldım.benden şase numarasını istediler doğru parçayı gönderelim diye..Öncelikle diski alayım önümüzdeki ayda balatayı alırım dedim ve diskin ücretini eft yaptım.Mesaj olarakda balatayıda ayırın satmayın onuda alcam ama bu ay başka masraflarımda oldu o yüzden önümüzeki ay alcam dedim.Sağolsun Sami bey sadece diskin parasını ödememe rağmen balatayıda yollamış.aradım neden boyle yaptınız beni mahçup ettiniz ben önümüzdeki ay alacaktım dedim.Sami bey ağbi olsun iki kere kargo ücreti ödeme hemde sen bize güvendin bizde sana güvendik dedi.Valla açıkçası çok mutlu oldum ve bu zamanda boyle dürüst bi esnafla karşılaşmaktan onur duydum.Kendileriyle görüşmemde hertürlü parça konusunda yardımcı olabileceklerinide söylediler.Samimiyetleri düzgün esnaf oluşları doğruyu konuşmaları çok güzel bişey.Önceden başka bi yerden aldığım trw disklerin titreme problemini bir türlü çözememiştim.porya sıydı tornasıydı olmadı d olmadı.Şimdi aldığım ferodo lar çok kaliteli hiç bir sorun yok çok şükür.Sonuç olarak sami beyin cep nosunu yazıyorum honda nıza parça ararken mutlaka kendisiyle watsaptan görüşün yada direk arayın.Şu zamanda boyle ilgili alakalı dürüst ve güvenli bi esnaf bulmak şanstır.Kendilerine burdan çok teşekkür ediyorum.Sami GÜVEN beyin nosu 0553 606 3354 ..N11 SİTESİNDE OTOGÜVEN diye geçiyor.Tekrar tekrar teşekkürler Sami bey ...