Gönderen Konu: type-r yardım lütfen..  (Okunma sayısı 1993 defa)

fantatotti

type-r yardım lütfen..
« : Haziran 06, 2010, 12:51:53 ÖS »
arkadaslar uzun zamandır istediğim araç olan honda type-r ı almak ıcın uzun suredır para bırıktırıorum.. yaklasık ıkı ay sonra pa tamamen hazır olucak.. benım sızden ıstedıgım mumkunse bana bır setup cıkarmanız ve malıyetlıylelgılı bılgı vermenız aranızda uzun zmandır bu aracı kullanan kısıler var yardımınıza ıhtıyacım var.. hazır yapılı bır performans aracı mı alayım kendımı mıyaptıralım ınanın kararsız kaldım aklım cok karısk 50.000 nakıt para harcayabılırım nasıl bır arac yapabılırız yardımlarınız ıcın sımdıden ıctenlıkle tesekkurler..

fsunnetci

• http://www.TeamHondaintegra.com
Ynt: type-r yardım lütfen..
« Yanıtla #1 : Haziran 29, 2010, 09:38:48 ÖÖ »
Fantatotti kendini tanıtmadığın için sanırım kimse yardımcı olmamış  <nohapy..2 ay sonra param hazır olcak demissin Benim sana tavsiyem Stock bir Type R alman çünkü Fabrikasyon bir üretimin kalitesini sonradan yapılan hiç bir modifikasyonun kalitesi ile bir tutamazsın.. :con

8.000rpm

• Kişisel blog
Ynt: type-r yardım lütfen..
« Yanıtla #2 : Kasım 04, 2010, 11:02:25 ÖÖ »
stock alıp kendin yüklemen çok daha güzel olacaktır
tabii bu benim şahsi fikrim
ben her parçayı ayrı ayrı beğenerek ikinci el bile olsa kendim temin etmeyi ve kendi gözlerimin önünde monte ettirmeyi severim hatta mümkünse kendim monte ederim ki en içime sineni de budur zaten
elindeki bütçeyle mükemmel bir typeR yaratabilirsin