Gönderen Konu: fn2 icin mod parcaları  (Okunma sayısı 6818 defa)

astracoupe

• Almanci Tane-R
    • www.yonja.com/astracoupe
fn2 icin mod parcaları
« : Haziran 28, 2008, 12:03:40 ÖS »
arkadaşlar bi bakın derim
http://www.banzai-tuning.de/csc_articles.php?nPos=0&saSearch[category]=Civic+Type+R%2C+FN2&saSearch[word]=&saSearch[special]=&VID=irik061WsgAueg3T

sisss

Ynt: fn2 icin mod parcaları
« Yanıtla #1 : Haziran 28, 2008, 12:14:37 ÖS »
taner sende almanca var tabi. ben anca resimlere bakabiliyorum. ama fiyatlar uygun aslında ben ön tampon alt spoileri ve arka tampon alt spoileri için bi fiyat aldım servisten cok ucuktu herbiri için 1900 ytl istediler ikisi 3800ytl. bu sitede aynı urun 298 € hadi turkiye girdiğinde %80 vergi yesin yinede 1900 ytl omamalı bence.

astracoupe

• Almanci Tane-R
« Yanıtla #2 : Haziran 28, 2008, 12:19:32 ÖS »

taner sende almanca var tabi. ben anca resimlere bakabiliyorum. ama fiyatlar uygun aslında ben ön tampon alt spoileri ve arka tampon alt spoileri için bi fiyat aldım servisten cok ucuktu herbiri için 1900 ytl istediler ikisi 3800ytl. bu sitede aynı urun 298 € hadi turkiye girdiğinde %80 vergi yesin yinede 1900 ytl omamalı bence.

ne demek ben her yeri tercüme ederim sizin icin :)
katılıyorum vergiler çok ucuk. diğer firmalarda parcalar cıkarırsa zamanla ucuzlayabilir bence.

sisss

« Yanıtla #3 : Haziran 28, 2008, 12:25:06 ÖS »
Blenden-Satz / Lufteinlass
Ersatz für Nebelscheinwerfer. Kunststoffblenden mit Wabendesign und schwarz lackiertem Rand. Die Kunststoffwaben können auch entfernt werden, sodaß die Blenden als Lufteinlass dienen. Lieferung paarweise für links und rechts.

neişe yarar abi bu

sisss

« Yanıtla #4 : Haziran 28, 2008, 12:25:52 ÖS »
Differential-Sperre
Original Honda Differential-Sperre / Honda Civic Cup
Civic Type R, FN2- Antrieb

bu neişe yarar

sisss

« Yanıtla #5 : Haziran 28, 2008, 12:26:25 ÖS »
H&R Spurverbreiterung
40 mm Spurverbreiterung pro Achse. Die Distanzringe werden mittels Spezialmuttern an der Achse befestigt und tragen neue Stehbolzen zur Aufnahme der Felgen. Das System DRM wird komplett mit dem entsprechenden Befestigungsmaterial (2 Aludistanzringe und 10 Muttern) und Tüv-Teilegutachten ausgeliefert.
Civic Type R, FN2- Federn/Fahrwerke

son olarakta bunu ögrenmek istiyorum

astracoupe

• Almanci Tane-R
« Yanıtla #6 : Haziran 28, 2008, 12:52:52 ÖS »

Blenden-Satz / Lufteinlass
Ersatz für Nebelscheinwerfer. Kunststoffblenden mit Wabendesign und schwarz lackiertem Rand. Die Kunststoffwaben können auch entfernt werden, sodaß die Blenden als Lufteinlass dienen. Lieferung paarweise für links und rechts.

neişe yarar abi bu

bu ön sis farların yerine takılabilen bir parca. bu şekilde aynı zamanda motora hava akımı sağlanıyormuş

astracoupe

• Almanci Tane-R
« Yanıtla #7 : Haziran 28, 2008, 12:58:58 ÖS »

Differential-Sperre
Original Honda Differential-Sperre / Honda Civic Cup
Civic Type R, FN2- Antrieb

bu neişe yarar

Honda Civic Cuplarda da kullanılan difransiyel kilidi görevi gören bir parcaymış
typer da difransiyel kilidi ne alaka onu da ben anlamadım ???

astracoupe

• Almanci Tane-R
« Yanıtla #8 : Haziran 28, 2008, 01:06:14 ÖS »

H&R Spurverbreiterung
40 mm Spurverbreiterung pro Achse. Die Distanzringe werden mittels Spezialmuttern an der Achse befestigt und tragen neue Stehbolzen zur Aufnahme der Felgen. Das System DRM wird komplett mit dem entsprechenden Befestigungsmaterial (2 Aludistanzringe und 10 Muttern) und Tüv-Teilegutachten ausgeliefert.
Civic Type R, FN2- Federn/Fahrwerke

son olarakta bunu ögrenmek istiyorum

lastiklerin 40 mm dışarıya cıkmasını sağlayan sistem. özel aparatları ile teslim ediliyormuş. takım halinde

sisss

« Yanıtla #9 : Haziran 30, 2008, 08:44:24 ÖÖ »
taner saolasın çeviri için. lastiklerin 40mm dısarı cıkması hos durabilir. digerleri pek hosuma gitmedi

turbovts2

« Yanıtla #10 : Eylül 02, 2008, 04:34:34 ÖS »
Sanırım orda iki tip kule gergisi var. Fakat birtanesi "Domstrebe hinten, Stahl" denen nereye takılıyor ne işe yarıyor anlamadım yardımcı olabilirmisin?

turbovts2

« Yanıtla #11 : Eylül 02, 2008, 04:35:18 ÖS »
güncellemiş oldum :)

sword2391

« Yanıtla #12 : Temmuz 03, 2009, 01:00:40 ÖS »
slm arkadaşlar aranıza yeni düştüm tabiri caizse daha çıtırım:)))) type-r kullanan arkadaşlarla tanışmak beni mutlu edecek msn adresim sword2391@hotmail.com görüşmek dileğiyle hepinize slm ve hoşbuldum :))))