Gönderen Konu: typer & hondata lı typer  (Okunma sayısı 18270 defa)

Seko

Ynt: typer & hondata lı typer
« Yanıtla #50 : Ocak 29, 2008, 11:44:26 ÖÖ »
Sıcak havalarda desek daha dogru olmazmı , birde hatalı demek ayıp yaw  AEM v2 kullanan bir ton adam vardır bu forumda :)

Zubeyir

« Yanıtla #51 : Ocak 29, 2008, 02:09:36 ÖS »

AEM v2 uyuyo Hks Hi-power Egsoz düşünüüorm ??

sadece ses için dıyosan alv2  yı. yanlız k20 dekı gıbıyse v2 nın etkısı. stock gez dahaıyı bence

<nohapy  Şaka mı..  V2 iyidir arkadaşlar yapmayın.. Sıcak havada bayılır tamam bişey demiyorum ama özellikle soğuk havalarda çekişin bile değiştiğinin farkına varılır... Yanlışım varsa short ram kullananlar bahsetsin (alg injen, asil v2, can v2, kaan da kullanmıştı galiba v2)..

v2 stocktan daha kotu demedım sadece  v2 nın etkısı o kadar azkı o kadar para verecegıne  stock gez daha ıyı demek ıstedım. cai lede bende  kıyas edemem  cunkı v2 ıle yanına yanasamadıgım hondatalı typer larla  suan cold  air ile kimisi ile  kafa kafaya  kımısı ıle 2 boy arkadan  gıdıyorum.

Seko

« Yanıtla #52 : Ocak 29, 2008, 06:31:23 ÖS »
Nasıl bir cai dir boyle bu hocam markası ne ?

ALG

• THT
« Yanıtla #53 : Ocak 29, 2008, 06:54:01 ÖS »
CAI her şartta daha ii

Seko

« Yanıtla #54 : Ocak 29, 2008, 07:07:30 ÖS »
Peki bu custom yapılan uygulamalarada cai mi deniyor ? Ornek GNS 01 net dyno da 14 beygir aldıgını soylemıstı zamanında hatta sitesindede yazıyordu diye hatırlıyorum .

Tolga-R

« Yanıtla #55 : Ocak 29, 2008, 08:16:20 ÖS »

Alıntı

v2 stocktan daha kotu demedım sadece  v2 nın etkısı o kadar azkı o kadar para verecegıne  stock gez daha ıyı demek ıstedım. cai lede bende  kıyas edemem  cunkı v2 ıle yanına yanasamadıgım hondatalı typer larla  suan cold  air ile kimisi ile  kafa kafaya  kımısı ıle 2 boy arkadan  gıdıyorum.

ilk zamanlar dalga geçiyodun ama hah şöle akıllı ol işte :))

Nasıl bir cai dir boyle bu hocam markası ne ?

70 lik intercooler borusundan tek parça injenin aynısı :)

ALG

• THT
« Yanıtla #56 : Ocak 29, 2008, 10:04:31 ÖS »

Peki bu custom yapılan uygulamalarada cai mi deniyor ? Ornek GNS 01 net dyno da 14 beygir aldıgını soylemıstı zamanında hatta sitesindede yazıyordu diye hatırlıyorum .

CAI direk soğuk havayı alan her sistemdir aslında, direk soğuk hava dalgasına ısıya maruz kalmadan taşıdığın her sistem CAI dir, ister custom olsun ister seri üretim.

hantypR

• Ziyaretçi
« Yanıtla #57 : Ocak 29, 2008, 10:30:22 ÖS »
cai iyidir ii şaşmayın ondan sadece yagmurlu havalarda cok dikkat filtre eksoz hedears 70 lık boru ve toda ince contayı bır bütün olarak görün bunlarsız hondata yı takmayın  bunların üstüne ekzantrık ve pıston eklersenız her viteste 9500 devir cevirip her viteste boyları acmak mumkun hele 5 inci vitesten sonra  öncekı viteslerin actıgının 2 katı acmaya baslıyor arac
 tolga hayırlı olsun satmıssın kazasız surusler alan arkadasa

Seko

« Yanıtla #58 : Ocak 29, 2008, 10:36:01 ÖS »

CAI direk soğuk havayı alan her sistemdir aslında, direk soğuk hava dalgasına ısıya maruz kalmadan taşıdığın her sistem CAI dir, ister custom olsun ister seri üretim.

ok o zaman aküye bir yer bulup koyacan bir kutu ısı yalıtımlı bir malzemeden sonra cekincen en sogugundan yogun havayı bitti gitti :)

Onu-R

« Yanıtla #59 : Ocak 29, 2008, 11:46:40 ÖS »

Kafalarının çalışmadığı değil de hata yaptıkları olabilir. DC headers'ın S2000 de güç vermek yerine güç çaldığını bilmeyen yoktur sanırım. V2 nin kaput altında bulunduğu yer itibariyle sıcak hava çekmemesi imkansız. V2 hatalı bir üründür bence aynen DC headers for S2000 gibi...

Kesinlikle katılmıyorum.. arkadaşımın esikibine disi sıports hedırs takınca farkı ben de gözlerimle görücem, siz de videolardan izleyeceksiniz.. Bu kadar söylüyorum.. (egzos veya filtre değil, sadece dc hedırs...)

EnZo

« Yanıtla #60 : Ocak 30, 2008, 03:13:55 ÖS »
Bu arabanın(fn2) Sizce Cai Headers Hondata Ne saman Cıkar ? bi fikriniz Var mı ??

Zubeyir

« Yanıtla #61 : Ocak 30, 2008, 10:25:06 ÖS »

Alıntı

ilk zamanlar dalga geçiyodun ama hah şöle akıllı ol işte :))

öle kankaa şuan hondata yokken hondatalı ile böle gitmesi benide şaşırttı valla. hatta herkesi hahahaha.:) :)