Gönderen Konu: fn2 ciler: kimlerle kalktı şimdiye kadar...kimleri gecti...  (Okunma sayısı 141490 defa)

GKS TypeR

Ynt: fn2 ciler: kimlerle kalktı şimdiye kadar...kimleri gecti...
« Yanıtla #575 : Kasım 17, 2009, 11:04:23 ÖÖ »
zaten geçilen herkesin ya arabası bozuk olur ya vites kaçırır ya filitrem yok takıp geleyim diyor standart geçilme bahaneleri ama artık bunları kimse yemiyor, sen kendine güldürme adama sormazlarmı araban bozuktuda niye geldin
ayrıca beni bizzat arayıp çağırdınmı kişiler üzerinden laf taşıma bu sana yakışmaz kocaman adamsın. zaten biizzat çağırsanda gelmezdim arabana extre bişeyler mi yaptında geleyim sabaha kadar geçtim aynı arabayı tekrar geçmek bana zevk vermez yap araban bişeler çağır beni geç tebrik edelim.
he birde bitik arabalar hakkında doğru söylüyosun R typeR bitik hiç yürümüyor.
ama o ben o akşam 4.000 km de ki FN2 yide 2 boy geçtim uyandırayım. ama sen şimdi o arkaşada da pilotajı yok dersin.
bu arada kamerayla geldin nerde videolar geçilsek 50 kere çıkmıştı piyasaya.

typer46

« Yanıtla #576 : Kasım 17, 2009, 11:30:01 ÖÖ »
zaten geçilen herkesin ya arabası bozuk olur ya vites kaçırır ya filitrem yok takıp geleyim diyor standart geçilme bahaneleri ama artık bunları kimse yemiyor, sen kendine güldürme adama sormazlarmı araban bozuktuda niye geldin
ayrıca beni bizzat arayıp çağırdınmı kişiler üzerinden laf taşıma bu sana yakışmaz kocaman adamsın. zaten biizzat çağırsanda gelmezdim arabana extre bişeyler mi yaptında geleyim sabaha kadar geçtim aynı arabayı tekrar geçmek bana zevk vermez yap araban bişeler çağır beni geç tebrik edelim.
he birde bitik arabalar hakkında doğru söylüyosun R typeR bitik hiç yürümüyor.
ama o ben o akşam 4.000 km de ki FN2 yide 2 boy geçtim uyandırayım. ama sen şimdi o arkaşada da pilotajı yok dersin.
bu arada kamerayla geldin nerde videolar geçilsek 50 kere çıkmıştı piyasaya.
ben kımse üzerindne laf taşımam ben tameri aradıgımda arkdan bişeyler zırvalıyodun ben istedigim zaman söker takrım sen napcaksın ben cagırıdm sen gelemdın yemediyse  söyliceksın arabamında basksıı bitik oldugunu sen dahil senın yanındakılerde çok iyi biliyo nerde degişdiginide biliyosun am sen ukalalık yapmak için sırf uste çıkmak için yazmak için yazıyosun ayıp sana hiç yakışmıyo bundan sonra benim hakkımda ve arabam hakında forumlarada yazı yazma allah yolunu açık etsin .

GKS TypeR

« Yanıtla #577 : Kasım 17, 2009, 11:35:48 ÖÖ »
eyvallah senin kişiliğin hakkında zaten yorum yapmam ama R typer ile denedinmi diye sorulursa geçtiğimi de söylerim.
kendimi seni hiç tanımamış sayıyorum
hadi hakkında hayırlısı.
« Son Düzenleme: Kasım 17, 2009, 11:37:09 ÖÖ Gönderen: GKS TypeR »

typer46

« Yanıtla #578 : Kasım 17, 2009, 11:41:47 ÖÖ »
eyvallah senin kişiliğin hakkında zaten yorum yapmam ama R typer ile denedinmi diye sorulursa geçtiğimi de söylerim.
kendimi seni hiç tanımamış sayıyorum
hadi hakkında hayırlısı.
kendini kandırdıgın süreçe keçtim diye bilirsin allah biliyo benim içimi ben sana ne desem boş o yüzden yapıcak bişey yok maksat muhabbet gel deniliyo sonra baskı bitik arabayı gecince formlara yazılıyo

ROLL KİNG

« Yanıtla #579 : Kasım 17, 2009, 04:57:21 ÖS »
arkadaşlar bence bu konuyu uzatmayın hepimiz 30 yaşında adamlarız böle diyaloglara gerek yok kim geçerse geçsin önemli değil zaten bahsi geçen arabalar ın hepsi fn2 fazla uzatmayalım bence.başka arabalarla deneyip onların muhabbetini yapalım bence daha eğlencei olur.kalp kırmaya gerek yok.