Gönderen Konu: CTR Hakkında Egzos Seçimi  (Okunma sayısı 8882 defa)

karasovalye

Ynt: CTR Hakkında Egzos Seçimi
« Yanıtla #25 : Temmuz 17, 2007, 12:46:33 ÖÖ »
bende daha önce 106 varken üç kez otoparka çektirmişlerdi arabayı o zaman 40 falandı egzoz cezası şimdi egzoz cezası 109 ytl olmuş asgari ücretin dörtte biri gibi bir şey yani :) şimdi typer da komple supersprint var altı aydır son susturucuyu orjinale çevircem hala kıyıpta söktüremedim gitti, eskinin verdiği tecrübeyle polislerin olduğunu bildiğim tahmin ettiğim yerlerden yavaş geçiyom arabayı mimletmemeye çalışıyom eğer polisten kaçmayı becerebiliyosan çevirmeden falan tak ama kaçamam heryerde Allah ne verdiyse diyosan bence en sessiz egzozu tak yani :) cuma cumartesi akşamları çıkmaya korkuyorum zaten genelde çevirme oluyor, geçen günde bende 106 varkende en son egzoz cezası yazan polise abi ben askere gitcem sen kaç yıl daha burdasın tayinin çıkmıycakmı senin dedim adam ben hiç bir yere gitmem ben hep burdayım dediydi geçen gün göz göze geldik sanki beni hatırladımı acaba adam ya ilk gördüğü yerde çevirmesin bu herif birde :)  egzoz stres yaratıyor insanda bence sen en iyisi git egzoz yerini bir beyin al bir filtre paşa paşa bin, geçen adamlar yan sinyali yanana, farı beyaz yanana, hatta bir 206 ya dokuz tane 109 luk ceza yazmışlar seçim olduğundan devletin paraya ihtiyacı var haralde :)