Gönderen Konu: Kullanilmis Type-R almanin puf noktalari...  (Okunma sayısı 4148 defa)

VWci

• http://www.vwtr.net/forum
Kullanilmis Type-R almanin puf noktalari...
« : Ocak 13, 2007, 11:58:44 ÖÖ »
Evet Type-R sahipleri ikinci el type-r alinirken nelere dikkat edilmesi gerekir ayrica genel kontroller disinda?

vti18

Ynt: Kullanilmis Type-R almanin puf noktalari...
« Yanıtla #1 : Ocak 16, 2007, 12:12:52 ÖS »
valla ben servise gostererek aldim bu aldigimdan once 3 tane daha gostermiştim begenmemiştik kimisi belden asagi boyaliydi kimisinin onden kazasi vardi kimisinin alt takimları iptaldi hele bir tanesi vardi kii tamponlarda bile damla boya yok demişti satan arkadas arabanin tavanı degişmiş cikmişti ve usta anlamamişti servis kayitlarinda gozukuyordu zor iş yani typer almak...bence alirken direk servise gosterilmesede(tanidik iyi bir ustaya falan gosteren olabilir) servis kayitlarindan daha once arabaya neler yapilmiş ogrenmek lazim tabi araba yetkili servise gidiyorsa...

SuperSonic

• http://www.teamhondaturkey.com
« Yanıtla #2 : Ocak 29, 2007, 10:55:41 ÖÖ »
Yetkili servise gidip de kayıtlara baktırmak çok önemli..

TORETTO

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Mart 25, 2007, 06:15:12 ÖS »
valla servis kayıtları çok önemli ancak yetkili bi servise gitmiyorsa araç çok sağlam bi ustaya gösterilmeli typer bu şahin deil ki özen gösterilmeli ve duygusal davranılmamalı alırken mantıklı karar verilmeli  ;)

R-13239

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Nisan 04, 2007, 01:38:02 ÖÖ »
Şasede , yürüyende , motorunda herhangi bir sorun yoksa alınır...

karasovalye

« Yanıtla #5 : Nisan 04, 2007, 06:39:28 ÖS »
honda bariz sağlam araba şimdi tepki gösteren olur ama galeriden alma git sahibinden al derim iyi çalışan bir yetkili serviste ekspertiz yaptır, ama şöyle bir şey var ben galeriye baktım araba pertten çıkma bin tane yalan söyliyip ukalalık yaptılar sonra Antalya dışından şahıstan aldım adam o kadar dürüst bir insadnıki arabanın kaputunu dahi açıp bakmadan aldım ettiğim tek masraf periyodik bakım o kadar birde cila yaptırdım, (3-4 tane kaportacıya gösterdim arabada darbe yok dediler), başka 1 lira masraf yapmadım, arabayı alcağın adam güvenilirse al nedediği belli değil bir tipse hiç uğraşma bu benim şahsi görüşüm tabi

exotik

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Nisan 16, 2007, 11:18:53 ÖÖ »
honda bariz sağlam araba şimdi tepki gösteren olur ama galeriden alma git sahibinden al derim iyi çalışan bir yetkili serviste ekspertiz yaptır, ama şöyle bir şey var ben galeriye baktım araba pertten çıkma bin tane yalan söyliyip ukalalık yaptılar sonra Antalya dışından şahıstan aldım adam o kadar dürüst bir insadnıki arabanın kaputunu dahi açıp bakmadan aldım ettiğim tek masraf periyodik bakım o kadar birde cila yaptırdım, (3-4 tane kaportacıya gösterdim arabada darbe yok dediler), başka 1 lira masraf yapmadım, arabayı alcağın adam güvenilirse al nedediği belli değil bir tipse hiç uğraşma bu benim şahsi görüşüm tabi

dediklerini göz önünde bulundurmak gerekir

ALG

• THT
« Yanıtla #7 : Nisan 17, 2007, 09:40:19 ÖS »
galeriler canını çıkarıyor zaten fiyatta..46 milayarlık type r a 35 milyar fiyat verecek kadar şirin galeriler var  :ates

Seko

« Yanıtla #8 : Haziran 18, 2007, 09:02:04 ÖS »
Bendede gecen sene caddde 05 siyah 59 plaka birsey bamkıstım 32,5 demisti adam benim usta baktı aracın arkası yanı komple darbeli idi duz gidecegi bile supheli idi ama cok ta aklım kalmısto bir an olsun alayım bile demistim mugen bir suru paraca vardı aracta ! bide ****** da 50 ye gri fiber kaputlu 14 milyarlık mugen parca olan ustunde bir gri typer vardı arac su an kimde bilen varmı ??